Ліпофілінг
обличчя

Ліпофілінг обличчя

Ліпофілінг
обличчя

Контурна пластика обличчя власними жировими клітинами – довготривалий та безпечний метод відновити об'єми на обличчі – зробити виразними вилиці, розгладити носогубку, носослезку тощо.

Ліпофілінг (фетграфтінг) – косметична пересадка підшкірного жиру з місць його природного скупчення (стегон, живота, спини, колін) в зони, які потребують корекції. Цей вид контурної пластики малотравматичний і безпечний. Всі маніпуляції проводяться не через розрізи, а через мініатюрні проколи. А так як жирові клітини беруться у самого клієнта і майже відразу, після спеціальної фільтрації, йому ж і повертаються, то переспектива їх відторгнення повністю виключена.

Різновиди ліпофілінгу обличчя

Найчастіше ін'єкціями власних жирових клітин коригується одна або кілька зон:

 • ліпофілінг носослізної борозни усуває обвисання м'яких тканин (« кола») під очима;
 • ліпофілінг повік піднімає лінію брови і розгладжує «гусячі лапки»;
 • ліпофілінг середньої зони обличчя прибирає провисання шкіри, зменшуючи вираженість носогубних складок;
 • ліпофілінг скул, щік, лоба та підборіддя фактично підміняють хірургічну кругову пластику обличчя з 5-річним омолоджуючим ефектом.

У Grace Clinic процедура часто поєднується з ліпосакцією. У результаті вдається скоригувати як фігуру, так і подбати про естетиці особи. Ліпофілінг відрізняється й іншими вагомими перевагами:

 • жир є джерелом стовбурових клітин, які покращують стан шкіри, вирівнюють її колір та текстуру;
 • високий рівень безпеки, оскільки використовуються власні тканини пацієнта та ризик відторгнення виключено;
 • ліпідна тканина рівномірно розподіляється і швидше приживається порівняно із синтетичними матеріалами;
 • відсутність шрамів та рубців на шкірі;
  швидка реабілітація - всього 1-2 тижні.

Ліпофілінг обличчя: до після

Ліпофілінг обличчя: до після
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Хочу консультацію

Записатись

Кому підходить ліпофілінг обличчя?

Покази

Процедура використовується для корекції таких проблем:
- порожнечі під і над очима;
- бажання надати вилицям велику виразність;
- заповнення об'єму м'яких тканин підборіддя;
- виражена нососльозна борозна, носогубні складки;
- глибокі зморшки;
- вікова втрата обсягу губ, щік.

Протипокази

Ліпофілінг обличчя не проводиться у таких випадках:
- гострі запальні та інфекційні захворювання;
- тяжкі хронічні патології;
- порушення згортання крові;
- захворювання щитовидної залози;
- вагітність та період годування груддю. Якщо з якихось причин вам не можна робити ліпофілінг, наш лікар запропонує альтернативні методи відновлення об'єму тканин обличчя.

Як проходить ліпофілінг?

Як проходить ліпофілінг?
01

На попередній консультації лікар оглядає стан обличчя, визначає проблемні зони та підбирає методи корекції для досягнення бажаного ефекту. Також призначається обстеження для виключення протипоказань та гарантії безпеки процедури: аналізи, консультації анестезіолога та гінеколога, оскільки найчастіше ліпофілінг проводиться під загальним наркозом, адже поєднує в собі дві операції в одній – ліпосакцію (забір жиру) та безпосередньо ліпофілінг. Обстеження у клініці Грейс включено у вартість операції. Ваш персональний менеджер допоможе організувати вам обстеження максимально комфортно.
Перед ліпофілінгом важливо не проводити агресивних косметологічних маніпуляцій, наскільки можна відмовитися від прийому медикаментів, вживання алкоголю, куріння.

Як проходить ліпофілінг?
02

Завдяки ультрасучасному обладнанню анестезіолог протягом усієї операції відстежує життєво важливі показники у режимі реального часу. Тривалість процедури - близько 1 години (якщо пацієнт бажає забрати якнайбільше жирової тканини - операція триває довше).
Спочатку за допомогою вакуумного апарату береться жир із донорської області, після чого проходить очищення для кращого приживання у новому місці та вводиться у проблемні зони через тонку канюлю. Введення виконується невеликими порціями, пошарово, лінійно, що гарантує відмінний естетичний результат та швидке приживлення матеріалу.

Як проходить ліпофілінг?
03

У першу добу після операції ви залишаєтеся у нашому комфортабельному стаціонарі під наглядом медичного персоналу. Для вашого комфорту створені одномісні люкс-палати, смачне харчування та спокійна атмосфера.
Відразу після ліпофілінгу може бути набряклість, вона зникне самостійно в період до 1 тижня. Протягом 4 тижнів слід виключити фізичні навантаження, відвідування лазні, басейну, солярію. На повне відновлення потрібно 2 місяці, щоби жирова тканина проросла капілярами і повністю прижилася. Надалі рекомендується зберігати стабільну вагу, оскільки при схудненні (від 3-5 кг) результат операції може бути нівельований.

Про клініку

Про клініку

Чому вибирають Grace для ліпофілінгу обличчя

Швейцарський

метод ліпосакції

Ми використовуємо найбезпечнішу вібраційну ліпосакцію, швейцарського виробництва, яка делікатно впливає на тканини при заборі та максимально зберігає життєстійкість жирових клітин, щоб надалі вони могли прижитися у новому місці. Крім того, за такого виду ліпосакції відновлення на 30% швидше.
Індивідуальне

рішення для кожного пацієнта

У Grace Clinic не просто надаються послуги за запитом, а підбираються процедури, які допоможуть досягти бажаного результату омолодження, корекції вікових змін і зберегти ваші індивідуальні особливості.
Сервіс

і комфорт

Для зручності на території клініки є закрита парковка для авто. За бажанням наш водій забере вас на комфортабельній Tesla з дому в день операції, а наступної доби відвезе назад. Поки ви відновлюєтеся після операції, кухар приготує дієтичне меню

Хто проводить процедуру?

Усі лікарі

Андрій
Петах

ринопластика септопластика зменшення грудей підтяжка грудей збільшення грудей кругова підтяжка обличчя ліпосакція абдомінопластика ліпоскульптурування

Лідер напряму реконструктивної хірургії клінік Grace. Пластичний хірург із практичним досвідом понад 20 років. Виконав понад 4000 успішних операцій.

ринопластика септопластика зменшення грудей підтяжка грудей збільшення грудей кругова підтяжка обличчя ліпосакція абдомінопластика ліпоскульптурування

Григорій
Стрикун

блефаропластика ліпосакція обличчя ліпофілінг обличчя видалення комків біша чік-ліфт підтяжка брів ліпосакція facetite bodytite

Провідний пластичний хірург з омолодження обличчя зі швидкої реабілітацією, успішний досвід в реконструктивній, загальній та пластичній хірургії, зокрема у Німеччині.

блефаропластика ліпосакція обличчя ліпофілінг обличчя видалення комків біша чік-ліфт підтяжка брів ліпосакція facetite bodytite

Хочу персональну консультацію лікаря

Записатись

Запитання - відповіді

Чи залишаться рубці на обличчі?

Наші спеціалісти під час процедури використовують сучасні інструменти, канюлі. Це тонкі голки із заокругленим кінчиком. Їхня форма дозволяє уникнути травматизації нервів та судин. Тому рубці на обличчі взагалі непомітні.

Коли можна наносити макіяж?

Перший тиждень варто утриматись від макіяжу, а далі прислухатись до персональних рекомендацій вашого хірурга

Які існують протипоказання ліпофілінгу обличчя?

Протипоказання до проведення операції існують як загальні, пов'язані зі здоров'ям клієнта, так і специфічні.
Перед процедурою ми проводимо комплексне обстеження, щоб виключити будь-які протипоказання. Якщо у вас є хронічні захворювання, то потрібен висновок спеціаліста про можливість проведення ліпофілінгу. Також існують протипоказання, пов'язані з анатомічними особливостями. Наприклад, дуже тонка шкіра.

Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.