Септопластика

Септопластика

Септопластика

Викривлена носова перегородка, гіпертрофовані носові пазухи перекривають не тільки вільний потік дихання, а й шлях до здоров’я, краси та гарного самопочуття. Це допоможе виправити септопластика, Київ, Grace

Септопластика – операція, яка повертає носовій перетинці та носовим пазухам їхню фізіологічну форму та нормалізує носове дихання. За своєю суттю вона є підслизовою резекцією (висіченням, видаленням) перетинки носа в місцях її деформації, нормалізацією форми пазух носа.

Бажаючим же змінити форму носа потрібна не септопластика, а ринопластика. Однак в деяких випадках пластичний хірург-отоларинголог буде змушений виконати обидві операції одночасно. Адже запорука гарного, акуратного і, звичайно, красивого носа – це рівна носова перетинка без гребенів і шипів, а також носові пазухи правильної форми і розмірів.

Причинами викривлення носової перетинки можуть бути неправильний розвиток лицьового скелета або травми. Перешкоджати рівному надходженню повітря також можуть кісткові або хрящові потовщення (гребені, одно- і двосторонні шипи). Ці деформації самі стають причинами таких ускладнень як: ротове дихання, хропіння, порушення нюху, носові кровотечі, хронічні синусит або риніт, поліпи, погіршення слуху, головний біль, безсоння, порушення ритму серця. Позбутися перерахованих проблем допоможе септопластика.

Поради хірурга Компанійця

Що робити з горбинкою на носі?

Як проходить операція?

До

операції

На консультації наш лікар проводить огляд, оцінює стан носової перегородки, визначає стан деформації та призначає різні обстеження. Відповідно до результатів, ЛОР-хірург обирає метод септопластики.
Під час

операції

Ми проводимо хірургічну та ендоскопічну септопластику. Під час операції носова перегородка фіксується у правильному положенні. Ви нічого не відчуваєте. Септопластика проходить під загальною анестезією та триває до 30 хвилин.
Після

операції

Септопластика не складна у реабілітації процедура. Через два дні після операції знімаються спринти. Після цього огляди у лікаря рекомендовані за неохідністю. Дана операція супроводжується незначними набряками, що швидко сходять. Через 5-7 днів ви зможете повернутися до звичайного ритму життя, але вже з повноцінною функцією дихання.

Наш підхід до септопластики

Наш підхід до септопластики

Деформована носова перегородка може бути непомітною, але внутрішньо людина її відчуває. Якість життя теж погіршується: порушується нормальне дихання, починаються хропіння, хронічні синусити, носові кровотечі, і навіть, може погіршуватися слух. Тому єдине правильне рішення — це септопластика.

Наші спеціалісти проводять таку пластичну операцію різними методами. Але мета в усіх методів одна — кожен має дихати вільно та почувати себе здоровим.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Андрій
Петах

ринопластика септопластика зменшення грудей підтяжка грудей збільшення грудей кругова підтяжка обличчя ліпосакція ліпоскульптурування HD абдомінопластика

Лідер напряму реконструктивної хірургії клінік Grace. Пластичний хірург із практичним досвідом понад 20 років. Виконав понад 4000 успішних операцій.

ринопластика септопластика зменшення грудей підтяжка грудей збільшення грудей кругова підтяжка обличчя ліпосакція ліпоскульптурування HD абдомінопластика

Олег
Компанієць

ринопластика септопластика отопластика

Лікар пластичний хірург. Ринолог. Лікар вищої категорії. Доктор медичних наук. Професор. Заслужений лікар України. Віце-президент ВАПРЕХ. 35 років хірургічної практики

ринопластика септопластика отопластика

Андрій
Гриценко

ринопластика блефаропластика ліпосакція bodytite facetite accutite

Лікар пластичний хірург. 8 років успішного досвіду в пластичній хірургії.
Член USAPS. Провідний фахівець з ліпосакції та ліполізу, зокрема на апараті INMODE.

ринопластика блефаропластика ліпосакція bodytite facetite accutite

Запитання - відповіді

В яку пору року краще проводити септопластику?

Існує багато міфів щодо цього питання. Одні кажуть, що краще влітку, коли більшість людей відпочивають. Інші кажуть — навесні, щоб гуляти на свіжому, не жаркому повітрі. Наші ж спеціалісти впевнені, що потрібно обирати час, який вам найбільше підходить та не прив’язуватися до пори року. Ми готові провести корекцію носової перегородки в будь-яку пору року.

Коли пройдуть всі набряки та гематоми?

В нашій клініці септопластика проводиться найновітнішими методами і набряки мінімальні. За декілька днів після операції ви вже зможете повернутися до звичайного ритму життя.

Чи можна видувати носа після септопластики?

Розуміємо, видувати носа хочеться, але це можна робити через тиждень при данній операції. Спеціаліст ознайомить вас зі схемою правильного очищення носа на післяопераційному огляді. Під час видування підвищується навантаженя на прооперовану частину носа, тому дуже важливо дотримуватись рекоммендацій лікаря. Після операції носову порожнину потрібно промивати медичними розчинами, які призначить наш спеціаліст. Також існують каплі та спреї для промивання.

Що входить в пакет операції з септопластики?

Пакет операції "Септопластика"
включає:

1. Передопераційні консультації:

  • консультація пластичного хірурга
  • консультація анестезіолога
  • консультація гінеколога

2. Стандартний пакет аналізів

3. ЕКГ (відповідно операції)

4. УЗД (відповідно операції)

5. Рентген дослідження (відповідно операції)

6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

7. Палата інтенсивної терапії

8. Операція

9. Анестезія

10. Стаціонар

  • палата
  • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
  • персональна медична сестра
  • індивідуальне дієтичне харчування

11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

12. Річний медичний супровід

Хірургічна корекція дефектів перегородки носа

На жаль, але септопластика, як і ринопластика, доступні не всім. І ціна тут ні до чого. Змінювати форму носа, вирівнювати криву перетинку і/або прибирати шипи та гребені заборонено при:

 • важких захворюваннях внутрішніх органів і хронічних інфекціях;
 • захворюваннях, що порушують згортання крові;
 • важкому цукровому діабеті;
 • онкологічних захворюваннях.

Наполегливо не рекомендується робити пластику перетинки носа під час місячних, вагітності та в період лактації.

Читати далі

Види і особливості септопластики в Клініці Grace

Сучасна пластична отоларингологія пропонує кілька видів операцій, що вирівнюють перетинку носа. Найдоступніші – це хірургічний і ендоскопічний види оперативного втручання.

Хірургічна септопластика.

Цей вид корекції дефектів перетинки носа є класичним. Він передбачає відновлення прохідності носових ходів і фіксування носової перетинки в серединному положенні після розтину синехій (якщо вони наявні) і підслизової резекції через відкритий доступ. Розрізавши слизову і відокремивши хрящ від охрястя, лікар ліквідує дефекти з допомогою спеціальних хірургічних інструментів. Після необхідних маніпуляцій з вирівнювання перетинки розрізи зшиваються, а носові ходи фіксуються силіконовими пластинами (сплінтами) або особливими гемостатичними трубками.

Хірургічну септопластику в Києві, в Клініці Grace, роблять виключно під загальною анестезією. Триває вона від 30 хвилин до 1 години. Для первинної реабілітації потрібно мінімум 2 тижні. Разом з тим, значній частині пацієнтів підходить щадна малоінвазивна корекція носової перетинки.

Ендоскопічна септопластика перетинки носа.

Цей вид хірургічного втручання проводять за допомогою ендоскопа та спеціальних інструментів, які вводять всередину носа. Така малотравматична методика дозволяє вирівняти перетинку носа без великих розрізів і з максимально можливим збереженням слизової. При необхідності разом з делікатною септопластикою роблять і електрохірургічу вазотомію. Таке зменшення об’єму нижніх носових раковин допомагає позбутися стійкого неалергічного риніту.

Сама операція займає 30-45 хвилин, а для первинної реабілітації буде потрібен 1 тиждень.

Незалежно від виду септопластики підготовка до неї проводиться самостійно в домашніх умовах, і займає близько 3 днів. Виписка зі стаціонару в переважній більшості випадків відбувається в день операції або вранці наступного дня.

Чому септопластику варто зробити в Клініці Grace?

 1. По-перше, у нас працюють тільки хірурги з бездоганною репутацією, довгим послужним списком і багаторічним, успішним досвідом виконання пластичних операцій. Крім цього ми приділяємо увагу постійному підвищенню їх кваліфікації в провідних клініках Європи та США.

 2. По-друге, ми постійно оновлюємо хірургічне обладнання та інструменти, закуповуємо інноваційні матеріали.
 3. По-третє, у нас створені максимально комфортні умови перебування в стаціонарі.
 4. В-четверте, професіоналізм всіх наших співробітників відповідає найвищим критеріям медичного обслуговування.

Показати менше

Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.