Апаратна підтяжка
обличчя
Фейс Тайт,
AccuTite

Апаратна підтяжка обличчя Фейс Тайт, AccuTite

Апаратна підтяжка
обличчя
Фейс Тайт,
AccuTite

Ліфтинг підборіддя, бриль, мішків під очима і верхівка повік за 1 сеанс.

Швидка та комфортна реабілітація з Фейс Тайт / Акью Тайт, Київ

Апаратний ліфтинг FaceTite для тих, хто ще не готовий до хірургіної підтяжки обличчя (через досить молодий вік чи довгу реабілітацію), однак хоче отримати помітний результат ліфтингу. Для цього клініка Grace проводить своїм пацієнтам процедуру (лайт-операцію) контуринга та ліфтинга на спеціальному преміальному апараті ізраїльського виробництва INMODЕ, що схвалений FDA — Управлінням із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (США).

Вам підходить INMODE FaceTite | Accutite, якщо:

• Є друге підборіддя
• Нечіткий контур обличчя (брилі)
• Мішки під очима, в'яла шкіра під очима
• Шкіра нижньої третини обличчя в’яла
• Опущені верхні повіки

Принцип дії апарату

Основний метод впливу апарату на тканини – радіочастотна енергія, яка з одного боку за допомогою тонкої канюлі, що вводиться в підшкірно-жировий шар, буквально «плавить» жирові клітини і в подальшому відсмоктує його, а з іншого – за допомогою зовнішньої насадки прогріває шкіру зверху, стимулюючи клітини шкіри до активного вироблення колагену, який робить нашу шкіру пружною і молодою.
Результат міні-операції помітний одразу – контур обличчя більш чіткий. Остаточний результат – через 2-3 місяця після завершення формування нового колагену. Реабілітація – один тиждень. Рубці – відсутні.

Фейс Тайт: до після

Фейс Тайт: до після
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Хочу пораду лікаря

Записатись на консультацію

Як проводиться Фейс тайт?

Консультацію по процедурі
01

Консультацію по процедурі

Спочатку важливо пройти консультацію. Процедуру Фейс Тайт (попри те, що це процедура, а не операція) у клініці Grace проводить саме пластичний хірург, оскільки під час маніпуляції відбувається ліфтинг глибоких тканин (а для цього важливо досконало знати анатомію). Лікар виключає протипоказання та призначає обстеження, оскільки для вашого комфорту процедура проводиться під загальним наркозом (проте, за бажанням можна використовувати місцеве знеболювання). Обстеження включено до ціни ФейсТайт: лабораторні дослідження, УЗД, консультації анестезіолога та гінеколога для виключення запальних процесів, які можуть перешкоджати швидкому відновленню. На консультації ви познайомитеся з вашим персональним менеджером, він супроводжуватиме вас на всіх етапах і допоможе підібрати зручний для вас день процедури (бронювання операційної відбувається після внесення передоплати).

Безпосередньо Фейс Тайт
02

Безпосередньо Фейс Тайт

Тривалість процедури залежить від обсягу – кількості зон ліфтингу. Після процедури залишаються невеликі місця проколів, однак вони зникають через кілька тижнів. Наступного дня після Фейстайту відбувається виписка додому. Якщо ж процедура проводилася під місцевою анестезією - виписка можлива надвечір того ж дня, коли проводилася процедура. Протягом цього періоду за вами закріплено персональну медсестру та лікаря, які здійснюють ретельне спостереження за вашим станом.
Протягом тижня важливо носити компресійну білизну, яка сприяє ліфтингу шкіри та нівелює виникнення ускладнень. Також кілька разів протягом 1-2 тижнів важливо приїхати на огляд, у призначені лікарем дні.

Відео про FaceTite / AccuTite

Хто проводить процедуру?

Усі лікарі

Андрій
Гриценко

ринопластика блефаропластика ліпосакція bodytite facetite accutite

Лікар пластичний хірург. 8 років успішного досвіду в пластичній хірургії.
Член USAPS. Провідний фахівець з ліпосакції та ліполізу, зокрема на апараті INMODE.

ринопластика блефаропластика ліпосакція bodytite facetite accutite

Варсік
Дадаян

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей ліпоскульптурування HD абдомінопластика блефаропластика кругова підтяжка обличчя bodytite Ліпосакція Vaser ліпофілінг сідниць Ушивання діастазу Morpheus 8

Провідний пластичний хірург з пластики тіла Grace Clinic.
Успішний досвід більш ніж 18 років. Кандидат медичних наук.

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей ліпоскульптурування HD абдомінопластика блефаропластика кругова підтяжка обличчя bodytite Ліпосакція Vaser ліпофілінг сідниць Ушивання діастазу Morpheus 8

Григорій
Стрикун

блефаропластика ліпосакція обличчя ліпофілінг обличчя видалення комків біша чік-ліфт підтяжка брів ліпосакція facetite bodytite

Провідний пластичний хірург з омолодження обличчя зі швидкої реабілітацією, успішний досвід в реконструктивній, загальній та пластичній хірургії, зокрема у Німеччині.

блефаропластика ліпосакція обличчя ліпофілінг обличчя видалення комків біша чік-ліфт підтяжка брів ліпосакція facetite bodytite

Отримайте індивідуальну консультацію

Записатись

Чому обирають Grace?

БЕЗПЕКА
Ми за пацієнтам, саме томе тому турбуємося про його безпеку - використовуємо тільки преміальне та сертифіковане обладнання. Якщо пацієнт обирає наркоз (процедура може бути проведена як під наркозом, так і під місцевим знечуленням протягом 1,5-2 год.), ми застосовуємо високоякісні препарати, а наші апарати - 100% контролюють стан пацієнта під час операції. Додатковий контроль здійснює анестезіологічна команда під керівництвом лікаря-анестезіолога з 35-річним досвідом
СУПРОВІД
До процедури і після вас супроводжуватиме персональний менеджер, який забезпечить доступ до лікаря 24/7, відповість на всі ваші запитання. Ми несемо відповідальність за результат і розуміємо зтурбованість пацієнтів, саме тому гарантуємо річний супровід та огляди після процедури.
16 років
Процедуру FaceTite проводить пластичний хірург, який має колосальний досвід саме у проведенні цієї процедури. Окрім того, за наявності значних жирових відкладень у ділянці підборіддя пластичний хірург може порекомендувати поєднати або замінити FaceTite швейцарською вібраційною ліпосакцією. Клініка працює більше 16 років і поєднує фахівців різних напрямків - від терапевтів та ендокринологів до пластичних хірургів та косметологів, які а потреби об'єднуються у медичний консиліум для вирішення вашого питання.

Про клініку

Про клініку

Хочу консультацію

Записатись

Запитання - відповідь

Кому не можна робити фейсконтурінг?

Серед протипоказань до проведення апаратної пластики обличчя наші фахівці виділяють наступні: вагітність і період лактації, онкологію і протікання в організмі інфекційних і запальних процесів. У будь-якому випадку перед процедурою ви проходите комплексне обстеження організму, щоб фахівці могли виключити всі протипоказання.

Чи будуть помітні рубці після фейсконтуринга?

При апаратній пластиці FaceTite і AccuTite фахівець не робить жодного розрізу. Процедура проводиться через мікропрокол, які малопомітні навіть відразу після операції. Після повного відновлення місця проколів взагалі не видно.

Через який час після процедури можна засмагати?

Фейсконтуринг FaceTite і AccuTite має ультракороткий реабілітаційний період, але це не означає, що на наступний день після процедури можна повертатися до звичайного життя. Організму потрібно звикнутися з омолодженням. Тому протягом перших двох тижнів уникайте різких перепадів температур, не відвідуйте сауну і не приймайте сонячних ванн.

Що входить в пакет операції з фейсконтурингу FaceTite / AccuTite?

Пакет операції "Фейсконтуринг FaceTite / AccuTite"
включає:

1. Передопераційні консультації:

  • консультація пластичного хірурга
  • консультація анестезіолога
  • консультація гінеколога

2. Стандартний пакет аналізів

3. ЕКГ (відповідно операції)

4. УЗД (відповідно операції)

5. Рентген дослідження (відповідно операції)

6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

7. Палата інтенсивної терапії

8. Операція

9. Анестезія

10. Стаціонар

  • палата
  • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
  • персональна медична сестра
  • індивідуальне дієтичне харчування

11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

12. Річний медичний супровід

Додатково включено у вартість пакету:

13. Компресійна пов'язка (1 комплект)

Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.