Ліпосакція
живота

liposakciya-nog-beder

Ліпосакція
живота

 

Плоский живіт і тонка талія всього за 1 процедуру і назавжди зі швейцарською вібраційною ліпосакцією та унікальною технікою HD ліпосакції!

Ліпосакція живота у Києві доступна в Grace Clinic. Малотравматичну операцію виконують досвідчені хірурги, використовуючи сучасні техніки скульптурування живота та швейцарську вібраційну ліпосакцію, що гарантує не лише відмінний результат, а й безпеку.

Що таке ліпосакція живота та її особливості?

Ліпосакція живота - це малоінвазивна процедура, спрямована на руйнування жирових клітин та їх подальше відкачування із проблемної зони. В результаті вдається досягти привабливого візуального ефекту та схуднення за одну процедуру.

Проводиться маніпуляція під загальним наркозом. Об'єм жиру, що планується забрати, визначається індивідуально. Рекомендовано до 4-6 л за раз, але в кожному випадку кількість відрізняється. Може одночасно проводитися ліпосакція живота та боків, абдомінопластика для досягнення пропорційності фігури та видалення надлишку шкіри.

Тривалість процедури – 1-3 години. Ціна ліпосакції живота Grace Clinic включає перебування пацієнта в стаціонарі в першу добу для моніторингу стану. Ефект, який дає ліпосакцію живота до і після можна порівняти відразу, проте остаточний результат формується через кілька місяців.
Реабілітація триває до 2 місяців. У період відновлення слід відмовитися від відвідування сауни, солярію, лазні, обмежити фізичні навантаження, рекомендовано займатися ЛФК, обов'язково носити спеціальний бандаж або компресійну білизну для ліфтингу шкіри в місцях проведення операції та виключення скупчення рідини між шкірою та тканинами в цих зонах.

Якщо потрібно видалити великий об'єм жиру, може призначатися кілька сеансів ліпосакції живота. Періодичність процедур лікар визначає індивідуально.

Ліпосакція живота і боків: до після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Отримайте персональну консультацію

Записатись

Які проводиться в Grace ліпоаспірація?

01

Лікар оглядає пацієнта, збирає анамнез, призначає обстеження виключає протипокази. Спільно з пацієнтом визначають зони ліпосакції. Друга консультація відбувається за день-два до операції для додаткового уточнення деталей. Передопераційне обстеження – обов'язкове, адже ми турбуємося про пацієнтів та їхнє здоров'я, наша мета – щоб операція пройшла безпечно, комфортно та зі швидким відновленням.

02

Після введення пацієнта в наркоз здійснюється делікатний забір жирової тканини спеціальним швейцарським вібраційним апаратом, який вводиться в проблемну зону через невеликі проколи всього в кілька мм.
Переваги швейцарського вібраційного апарату для ліпосакції:
- Найбезпечніший у світі. Європейські провідні клініки переходять на цей тип ліпосакції завдяки його безпеці.
- швидка реабілітація. Завдяки делікатному впливу апарата на тканини реабілітація швидша на 30%.
- Метод впливу цього пристрою дозволяє забирати набагато більше жиру, ніж використання інших приладів та методів ліпосакції.
- Перебування в наркозі коротше, завдяки швидшому відсмоктування жирової тканини.
- Ідеальний вибір для вторинної ліпосакції (у жировій тканині, яка залишається після першої операції, утворюються волокнисті ланцюги, які набагато складніше усунути за допомогою вторинної ліпосакції).
- Ідеальний вибір для ніжних зон (з тонкою та ніжною шкірою) – під сідницями, руки, внутрішня сторона стегна, обличчя.
- Набагато нижчий ризик медичних ускладнень (сірки та опіки), завдяки його делікатній дії.

03

У першу добу ви перебуваєте під наглядом лікаря та медичної команди у комфортабельній люкс-палаті. Лікар дасть докладні рекомендації щодо реабілітації для досягнення максимального результату та ліфтингу шкіри після ліпосакції. Наприклад, важливо носити компресійну білизну для ліфтигу шкіри в зоні ліпосакції.
Лікарі-реабілітологи клініки Grace проводять реабілітаційні процедури (ін'єкційні та апаратні процедури, комплекс яких розроблено на основі багаторічному досвіді медичної команди Grace). Такі фізіотерапевтичні процедури скорочують період відновлення на 30%, роблять його максимально комфортним.

Чому вибирають Grace для ліпоаспірації?

Європейський

досвід

Клініка Grace, яка працює в Україні та Австрії, об'єднала досвід українських лікарів та європейські підходи до безпеки, застосовує новітній швейцарський ліпосакційний апарат. Пацієнтам проводяться реабілітаційні заходи для швидкого відновлення.
Ліфтинг

шкіри

Під час операції також може бути проведена процедура RF-ліфтингу BodyTite для потужного ліфтингу шкіри тіла (особливо рекомендована тим, хто має в'ялість шкіри).
Спортивне

тіло

Наші лікарі мають техніку HD ліпосакції, відомого колумбійського ліпоскульптора, завдяки чому можуть створювати привабливий контуринг м'язів живота, ефект рельєфу м'язів. В результаті ви виглядатимете, як після спортзалу.

про клініку

Хто проводить операцію?

Усі хірурги

Варсік
Дадаян

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей fitness ліпосакція ліпоскульптурування HD абдомінопластика

Провідний пластичний хірург з пластики тіла Grace Clinic.
Успішний досвід більш ніж 18 років. Кандидат медичних наук.

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей fitness ліпосакція ліпоскульптурування HD абдомінопластика

Григорій
Стрикун

блефаропластика ліпосакція обличчя ліпофілінг обличчя видалення комків біша чік-ліфт підтяжка брів ліпосакція facetite bodytite

Провідний пластичний хірург з омолодження обличчя зі швидкої реабілітацією, успішний досвід в реконструктивній, загальній та пластичній хірургії, зокрема у Німеччині.

блефаропластика ліпосакція обличчя ліпофілінг обличчя видалення комків біша чік-ліфт підтяжка брів ліпосакція facetite bodytite

Отримайте консультацію лікаря

Записатись

Ліпосакція живота і талії: ціна

 
Назва послуг
Ціна
1
Консультація провідного пластичного хірурга, кандидата медичних наук

1000 грн

2
Ліпосакція живота, залежить від об'єму

500 євро

1300 євро

2300 євро

3
Ліпосакція талії (боків), залежить від об'єму

800 євро

1800 євро

2300 євро

 

4
Наркоз

450 євро

5
Пакет медичного супроводу (передопераційне обстеження, перебування в палаті інтенсивної терапії з медичним лікуванням, індивідуальна люкс-плата, персональний трансфер після виписки в межах Києва, набір медичних препаратів для лікування вдома (за потреби), огляди і перев’язки протягом року, компресійна білизна (1 шт.)

800 євро

Запитання - відповіді

Коли краще проводити ліпосакцію живота?

Для чоловіків не існує протипоказань у часі. А от для жінок рекомендовано обирати час, враховуючи менструальний цикл. Адже менструація може супроводжуватися більш вираженими набряками

Чи можна вагітніти після ліпосакції живота?

Так, звичайно. Після повного відновлення вашого організму, через два-три місяці ви можете планувати вагітність. Ліпосакція ніяким чином не впливає на ваше бажання та можливість стати мамою.

Через який час можна робити вправи на прес?

Наші спеціалісти рекомендують дочекатися повного відновлення — два-три місяці, а вже потім повертатися до спорту. Це допоможе уникнути непередбачуваних ускладнень. АЛЕ після попередньої консультації з вашим хірургом

Хочу
консультацію

    Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
    Виберіть зручний метод зв’язку:

    Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

    Дякуємо!

    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.