Ліпосакція
живота та
талії

Ліпосакція живота та талії

Ліпосакція
живота та
талії

Плоский і підтягнутий живіт, витончена талія – саме такий результат отримують пацієнти Grace Clinic після малоінвазивної ліпосакції із застосуванням унікальної технології HD та швейцарської вібраційної системи.

Ліпосакція живота — пластична операція, яка дозволяє позбутися надлишку жирового прошарку в цій частині тіла. Лікарям клініки Grace вдається сформувати гарну талію та повернути вашому животу плоскість. Однак це не лише естетична проблема, адже вісцеральний жир може порушувати роботу внутрішніх органів та призводити до розвитку захворювань.

Ліпосакція живота у Києві в Grace Clinic виконується пластичними хірургами з практичним досвідом понад 15 років у цій сфері. Для процедури ми використовуємо швейцарську вібраційну систему, яка дозволяє досягти схуднення всього за один сеанс, при цьому результат зберігається назавжди. Щоб отримати тіло мрії, вам більше не потрібно виснажувати себе дієтами та спортивними тренуваннями.

Ліпосакція в Grace Clinic – схуднення на 2-3 кг за одну процедуру

Що таке ліпосакція живота і якого ефекту можна досягти — найчастіші питання наших клієнтів. Ліпосакція живота і талії – операція, в ході якої руйнуються та відкачуються ліпідні клітини з проблемної зони. В нашій клініці використовується спеціальна вібраційна методика, яка відрізняється малоінвазивністю та безпекою. Вона дозволяє відкачати жир із живота та боків без розрізів, тому відновлення проходить легше та швидше.

Це малоінвазивна процедура, котра дозволяє позбутися 4-6 л жиру за сеанс, що відповідає 2-3 кг. Проте обсяг втручання визначається в кожному разі індивідуально. Якщо відкладення жирів є значними, хірург може порекомендувати зробити кілька процедур.

Також наші лікарі можуть запропонувати прибрати жир із живота й одночасно зробити абдомінопластику, щоб позбутися надлишку шкіри, відновити її пружність. Ефект після ліпосакції живота До та Після візуально можна оцінити одразу після втручання.

Види ліпосакції живота і талії

Раніше ліпосакція великого живота виконувалась переважно вакуумним методом. Він передбачає виконання невеликих розрізів на шкірі, через які вводяться спеціальні голки. Далі жирова тканина руйнується механічним способом та відсмоктується через канюлі.

Щоб зробити процедуру менш травматичною та прискорити відновлення, лікарі Grace Clinic використовують швейцарський вібраційний апарат. Це найбільш безпечний та ефективний метод усунення надлишку жирових тканин. Апаратна ліпосакція живота із застосуванням швейцарської системи має такі переваги:

 • можливість прибрати більше жиру в порівнянні з іншими методами та апаратами безпечно для здоров'я пацієнта;
 • позбутися ліпідних тканин вдається швидше, завдяки чому скорочується тривалість перебування в наркозі;
 • відновлення після операції відбувається на 30% швидше;
 • підходить для усунення ліпідного шару в делікатних анатомічних зонах з тонкою шкірою (обличчя, руки, внутрішня поверхня стегна, під сідницями);
 • дбайливий та малотравматичний вплив, тому знижується ризик розвитку ускладнень (сером та опіків);
 • ідеальний вибір для вторинної ліпосакції — дозволяє прибрати залишки ліпідного шару та волокнисті ланцюги після першого сеансу, які складніше піддаються корекції.

Ліпосакція живота і боків: до після

liposakciya-zhyvota
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Ліпосакція живота і боків: до після
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Отримайте персональну консультацію

Записатись

Як проходить ліпосакція живота?

Як проходить ліпосакція живота?
01

На попередній консультації хірург оглядає пацієнта та вислуховує його побажання, виключає можливі обмеження до ліпосакції живота. Далі призначається передопераційне обстеження. Якщо проводиться в нашій клініці ліпосакція живота, ціна процедури вже включає всі обстеження. Займає воно лише 1 день. Цей етап є обов'язковим, адже безпека для здоров'я пацієнта для нас завжди на першому місці. За день до процедури лікар знову зустрічається з пацієнтом для уточнення всіх деталей.

Як проходить ліпосакція живота?
02

У день ліпосакції ви можете приїхати в Grace Clinic на власному авто і залишити його на закритій парковці або скористатися послугами трансферу. Виконується втручання під загальною седацією та триває 1-3 години залежно від його обсягу. Тонкі канюлі швейцарського апарату вводяться в проблемні зони через проколи в кілька міліметрів. Тому після загоєння на тілі не залишається рубців.

Як проходить ліпосакція живота?
03

Після ліпосакції живота вас переводять у комфортабельну палату, де ви ще 24 години перебуваєте під наглядом лікарів. Хірург контролюватиме ваш стан, дасть рекомендації щодо відновлення, щоб досягти максимального ефекту підтягнутості та плоскості живота. Відправитися додому можна наступного дня.

Для прискорення відновлення в цей період ми рекомендуємо носити компресійну білизну, щоб шкіра швидше скорочувалася та приходила в тонус. Також лікар може порадити апаратні та ін'єкційні процедури, щоб реабілітація пройшла на 30% швидше. Це спеціальний комплекс додаткових процедур розроблений командою Grace.

3 причини вибрати Grace Clinic

Унікальність

та безпека

Найновіше швейцарське обладнання в руках професіоналів нашої клініки – гарантія безпеки та досягнення ідеальних контурів живота і талії, про які ви мрієте.
Орієнтація

на результат

Якщо ви вирішите зробити ліпосакцію живота (ціна залежить від обширності втручання), після процедури наші лікарі запропонують вам проведення RF-ліфтингу BodyTite, щоб повернути шкірі пружність та підтягнутість, а вам впевненість у собі.
Ідеальне тіло

без зусиль

Наші пластичні хірурги використовують унікальну технологію ліпосакції HD від відомого колумбійського ліпоскульптора. Тому ви можете бути впевнені, що ваш живіт набуде красивого контурингу та рельєфу, як після спортзалу. Бажаєте, щоб ваш живіт був плоским та привабливим, запишіться на первинну консультацію до пластичного хірурга Grace Clinic, і він розповість, як втілити вашу мрію в реальність. Телефонуйте або залишайте заявку на сайті.

про клініку

про клініку

Хто проводить операцію?

Усі хірурги

Варсік
Дадаян

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей ліпоскульптурування HD абдомінопластика блефаропластика кругова підтяжка обличчя bodytite Ліпосакція Vaser ліпофілінг сідниць Ушивання діастазу Morpheus 8

Провідний пластичний хірург з пластики тіла Grace Clinic.
Успішний досвід більш ніж 18 років. Кандидат медичних наук.

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей ліпоскульптурування HD абдомінопластика блефаропластика кругова підтяжка обличчя bodytite Ліпосакція Vaser ліпофілінг сідниць Ушивання діастазу Morpheus 8

Григорій
Стрикун

блефаропластика ліпосакція обличчя ліпофілінг обличчя видалення комків біша чік-ліфт підтяжка брів ліпосакція facetite bodytite

Провідний пластичний хірург з омолодження обличчя зі швидкої реабілітацією, успішний досвід в реконструктивній, загальній та пластичній хірургії, зокрема у Німеччині.

блефаропластика ліпосакція обличчя ліпофілінг обличчя видалення комків біша чік-ліфт підтяжка брів ліпосакція facetite bodytite

Отримайте консультацію лікаря

Записатись

Запитання - відповіді

Скільки коштує ліпосакція живота: ціна (Київ)?

Орієнтовні ціни на ліпосакцію живота в нашій клініці вказані в прайсі. Точно сказати, скільки коштує ліпосакція живота у конкретному випадку зможе лікар. Вартість визначається індивідуально залежно від обширності втручання та комбінації коїться з іншими методами.

Коли можна повернутися до вправ на прес після ліпосакції?

Наші лікарі рекомендують повертатися до тренувань після завершення реабілітації (2-3 місяці). І робити це слід обов'язково з дозволу хірурга, щоб мінімізувати ризик небажаних наслідків.

Чи можна робити ліпосакцію під час менструації?

У цей період тканини набряклі, тому втручання краще відкласти до завершення менструації.

Чи можна вагітніти після ліпосакції живота?

Так, ви можете планувати зачаття після завершення періоду реабілітації. Операція не впливає можливість виношування плода.

Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.