Блефаропластика

в Києві

Блефаропластика

в Києві

Відкритий, молодий погляд за 30 хвилин! Завдяки пластиці повік ваше обличчя помолодшає на 10-15 років!

Індивідуальний вибір техніки проведення Для Блефаропалстики (Київ, Grace)

Блефаропластика (Київ) - це пластична операція, що допомагає відновити молодість погляду, позбутися вікових проявів в ділянці верхніх та нижніх повік. Процедура триває від 30 хвилин (залежить від обсягу), а реабілітація становить 7-14 днів.

Види блефаропластики

Залежно від завдання лікарі пропонують кілька видів пластики повік:

 • Блефаропластика верхніх повік. Націлена на видалення надлишку шкіри у цій ділянці. Розріз виконується у природній складці, тому рубець залишається непомітним після загоєння. Також блефаропластика верхньої повіки може призначатися для перерозподілу жирових гриж над очима, якщо їх видалення може призвести до скелетизації очей.
 • Блефаропластика нижніх повік. Мініоперація допомагає позбутися зморшок та відновити гладкість шкіри за рахунок висічення надлишку тканин. Розріз по лінії зростання вій залишається непомітним.
 • Транскон'юктивальна блефаропластика. Різновид блефаропластики нижньої повіки, націлений на перерозподіл жирових тканин (гриж та мішків) у цій зоні. Розріз виконується на внутрішній поверхні повіки (слизової), тому залишається абсолютно непомітним. Дозволяє приховати носослізну борозну, перемістивши у неї жировий мішок.
 • Кругова блефаропластика. Виконується одночасно на нижній та верхній повіках.
 • Кантопексія. Виконується при опущенні куточків очей. Може бути самостійною операцією або комбінуватися з нижньою та верхньою блефаропластикою.

Ефективність блефаропластики

Відгуки пацієнтів підтверджують, що пластика повік дозволяє досягти таких результатів:

 • омолодження та відкритість погляду;
 • підтягнутість та пружність шкіри периорбітальної зони;
 • візуально обличчя виглядає на 10-15 років молодше;
 • розгладжування зморшок.

Фото до та після блефаропластики, представлені на нашому сайті, демонструють її ефективність.

Блефаропластика, КИЇВ: до після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Чи потрібна мені блефаропластика?

Записатись на консультацію

Як проходить пластика повік?

01

Консультація перед блефаропластикою

Чи потрібна вам блефаропластика повік визначає лікар після огляду, збору анамнезу та проведення низки спеціальних тестів. Також це допомагає виключити можливі протипокази та зробити процедуру максимально безпечною. Якщо операція неможлива, фахівці Grace Сlinic запропонують вам малоінвазивні методи омолодження періорбітальної зони (безопераційна блефаропластика: ультразвуковий SMAS-ліфтинг ультраформер).
Далі призначається передопераційне обстеження. За кожним пацієнтом закріплюється менеджер, який веде його до та після блефаропластики, допомагає підібрати зручну дату процедури, відповідає на запитання.
Передопераційне обстеження у Grace Сlinic включає:
- лабораторні аналізи;
- УЗД;
- консультацію анестезіолога;
- огляд у гінеколога (для жінок)
Бронювання дати відбувається після внесення передоплати. Також Grace Сlinic пропонує послугу трансферу - в день операції персональний водій доставить вас до клініки на Tesla, а після виписки - відвезе додому.

02

Пластика на повіках у Грейс

Нижня блефаропластика та інші види операцій на повіках можуть проводитись під місцевим чи загальним наркозом. У жодному разі не можна приймати їжу та пити перед процедурою.
Тривалість блефаропластики – 30-120 хвилин залежно від обсягу втручання. Після виконання необхідних маніпуляцій накладаються шви, що саморозсмоктуються, і стрипи. Протягом усієї операції стан пацієнта контролює анестезіолог.

03

Реабілітація після блефаропластики

Після втручання ви залишаєтеся у клініці на 1 добу під наглядом фахівців (при проведенні під загальним наркозом). Моніторинг стану здійснюється за допомогою обладнання, що відображає життєво важливі показники у режимі реального часу. Наступного дня можна вирушити додому.
У найближчі 2 тижні важливо відвідувати клініку за призначенням лікаря для контролю відновлення та перев'язок. Стрипи знімаються за 7 днів. Повне загоєння післяопераційних рубців займає кілька місяців, згодом вони стають непомітними. Лікарі-реабілітологи клініки Grace проводять реабілітаційні медичні та фізіотерапевтичні процедури, які допоможуть максимально швидко сформувати непомітні рубці, знімуть набряк і можливі синці після операції. Таким чином ви зможете швидко повернутись до звичного способу життя. Такий спеціальний комплекс відновлювальних процедур розроблений лікарями клініки Grace на основі багаторічного досвіду і тисяч прооперованих пацієнтів.

БЛЕФАРОПЛАСТИКА НИЖНІХ ПОВІК | ЯКИЙ МЕТОД ОБРАТИ?

Хто оперує?

Усі лікарі

Григорій
Стрикун

блефаропластика ліпосакція обличчя ліпофілінг обличчя видалення комків біша чік-ліфт підтяжка брів ліпосакція facetite bodytite

Провідний пластичний хірург з омолодження обличчя зі швидкої реабілітацією, успішний досвід в реконструктивній, загальній та пластичній хірургії, зокрема у Німеччині.

блефаропластика ліпосакція обличчя ліпофілінг обличчя видалення комків біша чік-ліфт підтяжка брів ліпосакція facetite bodytite

Хочу пораду лікаря

Записатись на консультацію

Чому для операції на повіках обирають Грейс?

3237

пластик повік

За 16 років саме стільки пацієнтів вибрали нас для пластики повік. Це найкраще підтвердження професіоналізму. Такого результату досягнуто завдяки високій кваліфікації лікарів, сучасним технікам та інноваційному устаткуванню для операції та анестезії, наявності реабілітаційних процедур для швидкого та комфортного відновлення.
Природність

результату

Лікарі підбирають тип блефаропластики, який підходить саме вам і дозволяє прибрати наявні дефекти із збереженням індивідуальних рис обличчя. Сліди операції лікар ховає, використовуючи сучасну техніку операції.
5 зірок

сервіс

Персональний менеджер, водій, медсестринський контроль, команда професійних хірургів. шеф кухар – ми робимо все, щоб ви почували себе спокійно та отримували бажаний результат.

Відео про клініку Grace

Ціна блефаропластики (Київ)

 
Назва послуг
Вартість
1
Консультація провідного хірурга з пластики повік (блефаропластики)

1000 грн

2
Блефаропластика верхніх повік (ціна залежить від складності)

від 750 євро 

3
Блефаропластика нижніх повік (ціна залежить від складності)

від 950 євро

4
Анестезія (місцева/загальний наркоз на вибір)

200/450 євро

5
Медичний сервіс (передопераційне обстеження, перебування в палаті інтенсивної терапії з медичним лікуванням, індивідуальна люкс-плата, персональний трансфер після виписки в межах Києва, набір медичних препаратів для лікування вдома (за потреби), огляди і перев’язки протягом року)

450 євро

Хочу консультацію

Записатись

Запитання - відповіді

Чи допоможе пластика повік позбутися темно-синіх мішків під очима?

Для початку потрібно визначити причину появи темно-синіх мішків. Вони можуть з’явитися через різні процеси у вашому організмі. Це і хвороби нирок, і серцева недостатність, і, навіть, генетично. Якщо у вас занадто тонка шкіра повік, то сітка судин проявляється виразніше і додає свій ефект до темно-синіх мішків. На консультації наш хірург зможе точно відповісти на це питання, розглядаючи конкретний випадок. Бо всі ми різні, тому причини появи темно-синіх мішків під очима теж будуть різними. У будь-якому випадку пластика повік може допомогти зменшити синці під очима.

Чи можливе пошкодження очей під час пластики повік?

В нашій клініці операція проводиться спеціалістами з багаторічним професійним досвідом. Вони роблять пластику повік під ретельним візуальним контролем, що повністю виключає ймовірність впливу на очне яблуко. На гостроту зору операція також не впливає. Проте у перші дні після операції, через можливий післяопераційний набряк, гострота зору може зменшитися із-за змін в організмі. За кілька днів все повертається в норму.

Як приймати душ та вмиватися після пластики повік?

Ви можете приймати душ нижче шиї відразу після операції. Поки ваш хірург не підтвердить, що це безпечно — вмиватися та мити голову не дозволяється. Для волосся краще використовувати сухий шампунь. Перший тиждень вмиватися не дозволяється. Після зняття швів, хірург зорієнтує вас щодо подальшого вмивання. Протягом 3-4 тижнів після операції не використовуйте креми або косметику на ділянки обличчя, де була проведена операція. Перед початком використання будь-якого засобу на прооперовані ділянки краще порадьтеся з вашим лікарем.

Що входить в пакет операції з пластики повік?

Пакет операції "Пластика повік"
включає:

1. Передопераційні консультації:

  • консультація пластичного хірурга
  • консультація анестезіолога
  • консультація гінеколога

2. Стандартний пакет аналізів

3. ЕКГ (відповідно операції)

4. УЗД (відповідно операції)

5. Рентген дослідження (відповідно операції)

6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

7. Палата інтенсивної терапії

8. Операція

9. Анестезія

10. Стаціонар

  • палата
  • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
  • персональна медична сестра
  • індивідуальне дієтичне харчування

11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

12. Річний медичний супровід

Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.