Апаратний
ліфтинг
і схуднення
BodyTite | Боді Тайт

Апаратний ліфтинг і схуднення BodyTite | Боді Тайт

Апаратний
ліфтинг
і схуднення
BodyTite | Боді Тайт

Бажані вигини та підтягнуте тіло за 1 сеанс та з швидкою реабілітацією.

2в1: лайт ліпосакція і ліфтинг шкіри тіла - БодіТайт, Київ

Для того щоб підтягнути шкіру тіла, схуднути і контурувати привабливі вигини не завжди потрібно звертатися до повноцінних операцій, як ліпосакція та «випадати» з соціальної активності на тижні чи навіть кілька місяців. Для цього клініка Grace проводить своїм пацієнтам процедуру (лайт-операцію) контуринга та ліфтинга на спеціальному преміальному апараті ізраїльського виробництва INMODЕ, що схвалений FDA — Управлінням із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (США).

Вам підходить INMODE BodyTite, якщо:

• Хочете швидко позбутися зайвих жирових відкладень у певних ділянках (руки, стегна, живіт, коліна тощо), зробити вигини тіла плавними та привабливими
• Турбує целюліт
• Шкіра тіла в’яла та потребує ліфтингу

ПРИНЦИП ДІЇ АПАРАТУ

Основний метод впливу апарату на тканини – радіочастотна енергія, яка з одного боку за допомогою тонкої канюлі, що вводиться в підшкірно-жировий шар, буквально «плавить» жирові клітини і в подальшому відсмоктує його, а з іншого – за допомогою зовнішньої насадки прогріває шкіру зверху, стимулюючи клітини шкіри до активного вироблення колагену, який робить нашу шкіру пружною і молодою.
Результат схуднення лайт операції помітний одразу, ліфтинг шкіри збільшується протягом 2-х місяців.

Відео про Боді Тайт

Отримайте індивідуальну консультацію

Записатись

Як проводять Боді Тайт?

Консультація та обстеження перед процедурою
01

Консультація та обстеження перед процедурою

На першій консультації, яка включена у вартість процедури, ви обговорите з лікарем зони ліфтингу, підберете вид анестезії (місцеву чи загальний наркоз), спільно з персональним менеджером обговоріть та забронюєте день операції (операційна команда бронюється після внесення передоплати), призначите дату обстеження (перед процедурою важливо пройти обстеження, яке складається з лабораторної діагностики, консультацій анестезіолога та гінеколога (у жінок). Обстеження також входить у вартість операції і пройти його можна прямо в клініці Грейс за кілька днів до операції.

БодіТайт і реабілітація після нього
02

БодіТайт і реабілітація після нього

У день перед процедурою заборонено вживати їжу, сам Body Tite триває від години до декількох в залежності від кількості зон корекції. Процедура проводиться через невеликі проколи канюлі (діаметром кілька міліметрів). Через кілька тижнів сліди від проколів не видно. Якщо використовується місцева анестезія, ви можете залишити клініку за кілька годин. Якщо ж загальний наркоз – наступного дня. Увесь час у клініці ви знаходитесь під постійною увагою медичного персоналу в індивідуальній люкс-палаті.

Хто проводить БодіТайт?

Усі лікарі

Варсік
Дадаян

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей ліпоскульптурування HD абдомінопластика блефаропластика кругова підтяжка обличчя bodytite Ліпосакція Vaser ліпофілінг сідниць Ушивання діастазу Morpheus 8

Провідний пластичний хірург з пластики тіла Grace Clinic.
Успішний досвід більш ніж 18 років. Кандидат медичних наук.

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей ліпоскульптурування HD абдомінопластика блефаропластика кругова підтяжка обличчя bodytite Ліпосакція Vaser ліпофілінг сідниць Ушивання діастазу Morpheus 8

Григорій
Стрикун

блефаропластика ліпосакція обличчя ліпофілінг обличчя видалення комків біша чік-ліфт підтяжка брів ліпосакція facetite bodytite

Провідний пластичний хірург з омолодження обличчя зі швидкої реабілітацією, успішний досвід в реконструктивній, загальній та пластичній хірургії, зокрема у Німеччині.

блефаропластика ліпосакція обличчя ліпофілінг обличчя видалення комків біша чік-ліфт підтяжка брів ліпосакція facetite bodytite

Андрій
Гриценко

ринопластика блефаропластика ліпосакція bodytite facetite accutite

Лікар пластичний хірург. 8 років успішного досвіду в пластичній хірургії.
Член USAPS. Провідний фахівець з ліпосакції та ліполізу, зокрема на апараті INMODE.

ринопластика блефаропластика ліпосакція bodytite facetite accutite

Хочу консультацію

Записатись

Чому обирають Grace?

БЕЗПЕКА
Ми за пацієнтам, саме томе тому турбуємося про його безпеку - використовуємо тільки преміальне та сертифіковане обладнання. Якщо пацієнт обирає наркоз (процедура може бути проведена як під наркозом, так і під місцевим знечуленням протягом 1,5-2 год.), ми застосовуємо високоякісні препарати, а наші апарати - 100% контролюють стан пацієнта під час операції. Додатковий контроль здійснює анестезіологічна команда під керівництвом лікаря-анестезіолога з 35-річним досвідом
ТУРБОТА
До процедури і після вас супроводжуватиме персональний менеджер, який забезпечить доступ до лікаря 24/7, відповість на всі ваші запитання. Ми несемо відповідальність за результат і розуміємо зтурбованість пацієнтів, саме тому гарантуємо річний супровід та огляди після процедури.
16 років ДОСВІДУ
Процедуру BodyTite проводить пластичний хірург, який має колосальний досвід саме у проведенні ліпосакцій різних видів, зокрема і BodyTite. Це дозволяє за потреби комбінувати хірургічну ліпосакцію і BodyTite для досягнення бажаного результату схудення та ліфтингу. Клініка працює більше 16 років і поєднує фахівців різних напрямків - від терапевтів та ендокринологів до пластичних хірургів та косметологів, які а потреби об'єднуються у медичний консиліум для вирішення вашого питання.

Відео про клініку

Відео про клініку

Хочу консультацію

Записатись

Запитання - відповіді

Яку кількість жирових відкладень можна видалити за процедуру?

За одну процедуру, яка триває всього 1-1,5 години, можна видалити з організму від 2 до 4 літрів жирових відкладень з мінімальною кількістю набряків. Проте ця цифра індивідуальна. На консультації спеціаліст огляне ваше тіло та зможе дати конкретну відповідь.

Коли можна оцінити фінальний результат?

Перші результати будуть помітні протягом трьох тижнів. Особливо, коли клієнту видалили достатню кількість жирових клітин. Але фінальний результат, повне відновлення тканин та оновлення колагену відбудеться через 3 місяці після бодіконтурингу.

Чи допоможе бодіконтуринг позбутися целюліту?

Так, допоможе. Якщо при звичайній ліпосакції целюліт залишається, то під час бодіконтурингу BodyTite він суттєво зменшується. Особливо це помітно на стегнах та сідницях. Шкіра вирівнюється та стає більш підтягнутою.

Що входить в пакет операції з бодіконтурингу BodyTite?

Пакет операції "Бодіконтуринг BodyTite"
включає:

1. Передопераційні консультації:

  • консультація пластичного хірурга
  • консультація анестезіолога
  • консультація гінеколога

2. Стандартний пакет аналізів

3. ЕКГ (відповідно операції)

4. УЗД (відповідно операції)

5. Рентген дослідження (відповідно операції)

6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

7. Палата інтенсивної терапії

8. Операція

9. Анестезія

10. Стаціонар

  • палата
  • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
  • персональна медична сестра
  • індивідуальне дієтичне харчування

11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

12. Річний медичний супровід

Додатково включено у вартість пакету:

13. Компресійна білизна (1 комплект)

Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.