Плазмоліфтинг

члена

Плазмоліфтинг

члена

Лікування та посилення ерекції за допомогою власної плазми крові, Київ

Плазмотерапія (PRP) – процедура, яка передбачає використання власної плазми пацієнта, багатої тромбоцитами та факторами росту, з лікувальної метою. Тромбоцити крові і фактори росту відіграють значну регенеративну роль в організмі людини і вже давно застосовуються в ортопедії для лікування суглобів, стоматології, косметології, гінекології. В урології PRP терапія найчастіше застосовується для лікування ерекції та її зміцнення, лікування чоловічого безпліддя та хвороби Пейроні. 

Якість і кількість виділених з крові пацієнта тромбоцитів, що в подальшому впливає на ефективність лікування) залежить від методики і пробірок, які застосовуються під час виділення тромобиців. 

В клініці Grace використовують найбільш ефективні види плазмотерапії (пробірки), зокрема Regenlab (Швейцарія), в яких створюється спеціальний коктейль з власної плазми пацієнта, яка містить високу концентрацію тромбоцитів, з гіалуроновою кислотою, що значно покращує лікувальний ефект. 

Покази та протипокази до PRP-терапії

Покази


- Еректильна дисфункція
- Хвороба Пейроні
- З метою покращення ерекції (отримання більш яскравих відчуттів у сексі), навіть за її наявності (anti-age)

протипокази


- Шкірні захворювання на пенісі
- Запальні захворювання

Бажаєте консультацію?

Запишись

01

Як проходить процедура плазмотерапії члена?

Забір венозної крові для підготовки плазми здійснюється як при здачі крові з вени. Потім за допомогою спеціальної центрифуги виділяється шар плазми, багатий тромбоцитами, і готується коктейль для введення. За допомогою ін’єкцій лікар вводить плазму пацієнта у самий ствол члена (печеристе тіло). Попередньо лікар знеболює місце введення ін’єкцій всього за допомогою одного укола. Сама процедура забору та підготовки плазми займає близько 30 хвилин, а введення – 3-5 хв (4-6 уколів в печеристе тіло). Напередодні процедури (за день) бажано не вживати алкоголь, жирну та важку їжу, а також рекомендується пити багато води. Курс рекомендовано проходити 1 раз на рік по 4-6 процедур з періодичністю один раз на 2 тижні. З обмежень після процедури – заборонено займатися сексом в той же день (цей час потрібен для того, щоб місця ін’єкцій зажили).

Чому обирають Grace для PRP пеніса?

100%

ефективність

Безпечні ефективні методики та препарати, результативність яких доведена роками застосування та науковими дослідженнями лікарів Grace та світовою медичною спільнотою.
Конфіденційність

Клініка на закритій території, де ви почуватиметеся комфортно. Для зручності на території завжди доступна парковка.
Великий

арсенал методів

Професійний лікар-уролог, кандидат наук, автор наукових публікацій, має багаторічну практику у збільшенні статевого органу чоловіків. Володіння надсучасними апаратними, ін’єкційними, медикаментозними та хірургічними методами лікування.

Хочу персональну консультацію лікаря

Записатися

Хто проводить плазмоліфтинг члена?

Усі лікарі

Микола
Ноцек

плазмотерапія члена (PRP) лікування хвороби Пейроні ліпофілінг члена лігаментотомія ударно-хвильова терапія Storz Medical безопераційне потовщення статевого члена (філлерами)

Висококваліфікований лікар з великим досвідом у галузі естетичної урології та інтимної пластики, лікування простатиту та хвороби Пейроні. Його наукові роботи публікуються у найпрестижніших світових медичних виданнях.

плазмотерапія члена (PRP) лікування хвороби Пейроні ліпофілінг члена лігаментотомія ударно-хвильова терапія Storz Medical безопераційне потовщення статевого члена (філлерами)

Про клініку

Плазмотерапія члена (PRP)

 
Назва послуги
Ціна
1
Консультація андролога з розробкою плану обстеження та лікування

3000 грн

2
RegenLab Matrix (1 пробірка)

7000 грн

Хочу
консультацію

    Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
    Виберіть зручний метод зв’язку:

    Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

    Дякуємо!

    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.