Мікроголковий

RF ліфтинг

Morpheus 8

Мікроголковий RF ліфтинг Morpheus 8

Мікроголковий

RF ліфтинг

Morpheus 8

Морфеус 8 - апаратне моделювання обличчя та ущільнення шкіри в клініці Grace у Києві. Витончене обличчя з чіткими контурами та молодою, щільною шкірою всього за кілька процедур.

У пошуках ідеального рішення для омолодження та збереження сяючого вигляду, сучасні жінки і чоловіки випробовують безліч методів і процедур. Серед інноваційних технологій, які відносяться до безопераційних та показує вражаючі результати, слід відзначити Morpheus 8 - потужний апарат для RF ліфтингу в Києві. 

Давайте розглянемо докладніше, що таке Morpheus 8 та які переваги і протипоказання у цієї ефективної  технології.

Morpheus 8: принцип дії

Morpheus 8 - це інноваційний апарат для мікроголкового RF ліфтингу, який застосовується для моделювання обличчя, омолодження та підтяжки шкіри обличчя та тіла. Процедура Morpheus 8 передбачає вплив спеціальною насадкою з мікроголками, через які проходить тепловий імпульс. Цей імпульс апарата мікроголкового RF ліфтингу викликає субнекротичне нагрівання шкіри і запускає потужне утворення нового колагену. Така мікротравматизація сприяє зміцненню шкіри, розгладжуванню зморшок і покращенню текстури. Morpheus 8 створює ефект підтягнутої шкіри вже після першої процедури, коли зникне подразнення шкіри. Це досягається завдяки подвійному впливу: зміцненню шкіри та буквальному розплавленню жирових клітин - обличчя стає витонченим і підтягнутим.

Процедура Morpheus 8: показання і протипоказання

Показання:

Morpheus 8 передбачає травматичний вплив на шкіру та підшкірну клітковину, тому процедура має перелік протипоказань і показань, яких дотримуються лікарі.
- позбавлена пружності шкіра на обличчі, шиї та тілі;
- тонка шкіра, схожа на пергамент;
- зморшки;
- постакне;
- нерівності на шкірі;
- виражені носогубні зморшки, нерівна форма обличчя, сумки під очима, скули, обвислі повіки;
- розширені пори;
- для тіла - розтяжки, шрами, шкіра втратила щільність; потреба в підтяжці шкіри, наприклад, після ліпосакції.

Протипоказання Morpheus 8:


- вагітність;
- активні інфекції;
- певні типи імплантатів в області впливу;
- дерматологічні захворювання в області впливу;
- індивідуальні медичні протипоказання.

Хочу консультацію

Детальніше

Переваги Morpheus 8
01

Переваги Morpheus 8

- Безопераційне глибоке омолодження: Однією з основних переваг Morpheus 8 є відсутність необхідності в хірургічному втручанні та при цьому забезпечення ефекту, якого не може досягти жоден хірург або апарат - зміцнення шкіри.
- Миттєвий ефект підтягнення: Morpheus 8 здатний забезпечити негайний ефект підтягування в зоні впливу.
- Підходить для різних зон: Morpheus 8 може застосовуватися на різних частинах тіла, включаючи обличчя, шию, декольте та тіло.
- Дві в одному: забезпечує як моделювання (схуднення) обличчя, так і підтягнення, зміцнення шкіри.
- Швидкість процедури: Морфеус 8 забезпечує проведення процедури мікроголкового RF ліфтингу набагато швидше, порівняно з іншими апаратами.

Консультація дерматолога-косметолога.
02

Консультація дерматолога-косметолога.

Консультація дерматолога-косметолога. Наші косметологи починають консультацію з аналізу шкіри обличчя за допомогою апарату Mark Vu, де оцінюються всі проблеми - зволоженість, зморшки, розширені пори, судини та інше. Після цього косметолог працює з вашим запитом і вибирає методики, які найбільше підходять для обраної процедури.

Вибір апарата
03

Вибір апарата

У нашій клініці доступні два апарати для проведення мікроголкового RF ліфтингу. Вони мають різні можливості та переваги, і наші косметологи оцінюють потреби шкіри пацієнта та вибирають оптимальні характеристики та протоколи використання цих апаратів. Наприклад, для більш делікатних невеликих зон пацієнтам з тонкою шкірою рекомендується апарат INFINI, при якому реабілітація швидша за рахунок делікатного впливу. А для омолодження великих ділянок (особливо на тілі), пацієнтам із більш щільною шкірою та за наявності вираженого підшкірно-жирового шару – показаний Морфеус.

Також на консультації обирається метод знеболення. Зазвичай процедура добре переноситься, і більшості пацієнтів достатньо місцевого знеболення, яке наноситься як маска і мінімізує біль. Але за бажанням пацієнта, якщо їхній індивідуальний больовий поріг дуже низький, може бути проведена седація. Також доступна одночасна проведення процедури разом з іншими операціями, наприклад, маммопластикою або ліпосакцією, під загальної анестезії.

Процедура мікроголкового РФ ліфтингу Морфеус 8
04

Процедура мікроголкового РФ ліфтингу Морфеус 8

Спеціальною насадкою косметолог обробляє вибрані зони, тривалість самої процедури мікроголкового RF ліфтингу Morpheus 8 в одній зоні, наприклад, на обличчі, триває близько 15 хвилин. Разом з часом впливу анестезії вся процедура триває приблизно годину. Одразу після використання насадки шкіра червоніє, набуває опухлості. Протягом 1-2 днів набряк, почервоніння і больові відчуття проходять, і пацієнт може побачити перший результат - шкіра вже після першої процедури стає підтягнутою та пружною. Для досягнення максимального ефекту рекомендується пройти 2-4 процедури з інтервалом в 1 місяць. Після процедури ви отримуєте детальні рекомендації щодо реабілітаційного періоду та догляду, менеджери клініки завжди на зв'язку у випадку будь-яких питань після візиту.

Хто проводить?

Усі лікарі

Андріана
Кисіль

апаратна косметологія обличчя доглядові процедури за обличчям ін'єкційна косметологія обличчя

Лікар-косметолог-дерматолог з 13-річним досвідом роботи. Керівник відділення Медичної косметології Grace. Навчає лікарів контурній пластиці. Доповідач на конференціях з апаратної косметології. Проходила стажування у США, ЄС.

апаратна косметологія обличчя доглядові процедури за обличчям ін'єкційна косметологія обличчя

Тетяна
Редько

апаратне та ін'єкційне схуднення реабілітація після пластичних операцій доглядові процедури за обличчям

Дерматолог-косметолог з 18-річним досвідом роботи. Володіє всіма апаратними, ін'єкційними методиками, проводить будь-які види косметологічних процедур, кріоліполіз Coolsculpting, процедури догляду за тілом - обгортання, апаратні масажі.

апаратне та ін'єкційне схуднення реабілітація після пластичних операцій доглядові процедури за обличчям

Про клініку Grace

Про клініку Grace

Чому обирають Grace?

Підбір

апарата мікроголкового RF під Ваші потреби

У клініці Grace доступно два передових преміальних апарата голкового RF ліфтингу - американський Морфеус 8 та ізраїльський INFINI. Залежно від завдання, яке потрібно вирішити, лікарі Grace індивідуально підбирають апарат та протокол.
Професійні

косметологи з багаторічним досвідом

У клініці Grace працюють косметологи з вищою медичною освітою та досвідом роботи від 10 років і більше. Лікарі регулярно підвищують кваліфікацію за кордоном - в США, ЄС, пропонуючи новітні (найбезпечніші та результативні) техніки проведення процедур.
Преміальний

сервіс

Клініка надає преміум-сервіс, розташована в історичному особняку 19 століття, з закритою приватною територією, доступним паркуванням, повною конфіденційністю та безпекою. За бажанням процедура може бути проведена під седацією.
Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.