Ліпосакція
підборіддя

Ліпосакція
підборіддя

Виразний овал обличчя з чіткими контурами та витонченими лініями – результат вібраційної ліпосакції підборіддя у клініці Grace Clinic (Київ)

Ліпосакція підборіддя – усунення назавжди жирової пастки в ділянці другого підборіддя. Операція проводиться без розрізів, всього через кілька мікропроколів (по 3-5 мл в діаметрі). Оскільки кількість жирових клітин у нашому організмі визначена від народження, видалений жир не поновлюється.

Ліпосакція підборіддя у нашій клініці виконується вібраційним методом, який вважається найбільш безпечним для здоров'я та дозволяє досягти вираженого результату. Ми використовуємо інноваційний швейцарський вібраційний апарат, який використовують провідні європейські клініки.

Завдяки делікатному впливу на тканини, швейцарська ліпосакційна система ідеально підходить для обличчя. При цьому вдається позбутися більше жиру, ніж при традиційній операції, і скоротити період відновлення на 30%. Руйнування ліпідного шару відбувається значно швидше, тому коротшає період перебування в наркозі.

Побачити перші зміни можна одразу після процедури. Однак для формування остаточного ефекту потрібно кілька місяців. Оцінити його можна після повного відновлення м'яких тканин, загоєння проколів та усунення набряклості.
Ліпосакція допомагає скоригувати овал обличчя, зробити його чітким та підтягнутим, зменшити щоки, підборіддя, зробити риси пропорційними та симетричними.

До після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Дізнатися
деталі процедури

Записатися на консультацію

Кому показана ліпосакція підборіддя?

Покази

Ліпосакція обличчя у Grace Clinic використовується для ефективного вирішення наступних естетичних завдань:
- друге підборіддя;
- брилі;
- нерівномірний розподіл жирового шару на обличчі, що призводить до асиметрії;
- об'ємні або обвислі щоки.

Протипокази

Процедура не виконується за таких станів:
- гострі інфекції та запалення;
- герпетичні висипання на обличчі;
- тяжкі хронічні патології: гіпертонія, серцева, ниркова недостатність;
- схильність до утворення келоїдних рубців;
- вагітність та лактація.
Якщо у вас є обмеження до ліпосакції обличчя, наш лікар підбере альтернативні методи корекції для досягнення бажаного результату.

Наш підхід до ліпосакції обличчя

Ми використовуємо максимально делікатні методи відновлення витончених рис обличчя – вібраційну швейцарську ліпосакцію.
За потреби ліпосакція може доповнюватись іншими способами корекції вікових змін, наприклад, хірургічний апаратний ліфтинг FaceTite для глибокої підтяжки шкіри обличчя або косметологічними процедурами, як ультразвуковий SMAS-ліфтинг.
А для швидкого відновлення пропонуються програми реабілітації, які швидко усувають набряклість після операції.

Як відбувається процедура?

01

Підготовчий етап

На первинній консультації лікар оглядає людину, вислуховує ваші побажання та підбирає оптимальний метод корекції. Також призначається обстеження, що дозволяє виключити протипоказання до операції. Воно включає лабораторні аналізи, консультацію анестезіолога, для жінок – гінеколога, за потреби УЗД.

02

Ліпосакція

Процедура проводиться під локальною анестезією. Видалення надлишку жиру із проблемних зон виконується тонкими канюлями. Тривалість процедури – до 1 години. Відразу після її завершення, через кілька годин перебування під наглядом медичної команди у персональній палаті, ви можете вирушити додому.

03

Відновлення

У період реабілітації важливо відмовитись від теплового впливу (лазня, сауна, солярій), відвідування басейну, косметологічних процедур, фізичних навантажень до повного загоєння проколів. Також не варто наносити на обличчя спиртовмісну косметику та інші агресивні засоби.
Додатково реабілітологи клініки Grace проводять відновлювальні медичні процедури, які допоможуть зняти набряклість та прискорювати процес реабілітації, - апаратний масаж Ендосфера, LED-терапія тощо. Усі процедури реабілітації можна пройти безпосередньо в клініці Grace.

Хто проводить?

Всі спеціалісти

Григорій
Стрикун

блефаропластика ліпосакція обличчя ліпофілінг обличчя видалення комків біша чік-ліфт підтяжка брів ліпосакція facetite bodytite

Провідний пластичний хірург з омолодження обличчя зі швидкої реабілітацією, успішний досвід в реконструктивній, загальній та пластичній хірургії, зокрема у Німеччині.

блефаропластика ліпосакція обличчя ліпофілінг обличчя видалення комків біша чік-ліфт підтяжка брів ліпосакція facetite bodytite

Варсік
Дадаян

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей fitness ліпосакція ліпоскульптурування HD абдомінопластика

Провідний пластичний хірург з пластики тіла Grace Clinic.
Успішний досвід більш ніж 18 років. Кандидат медичних наук.

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей fitness ліпосакція ліпоскульптурування HD абдомінопластика

Андрій
Гриценко

bodytite facetite accutite ліпосакція

Лікар пластичний хірург. 8 років успішного досвіду в пластичній хірургії.
Член USAPS. Провідний фахівець з ліпосакції та ліполізу, зокрема на апараті INMODE.

bodytite facetite accutite ліпосакція

Хочете персональну пораду лікаря?

Записатися на консультацію

Про клініку

Наші переваги

100%

безпека

Ліпосакція обличчя в Grace Clinic виконується досвідченими лікарями, кандидатами медичних наук із застосуванням новітнього обладнання, яке добре зарекомендувало себе в Європі. Ми ретельно обстежуємо пацієнта, щоб унеможливити ризики і зробити процедуру безпечною.
Гарантія

досягнення результату

Уважно прислухаємося до ваших побажань та втілюємо їх у життя. При цьому обов'язково зберігаємо індивідуальність вашої зовнішності. Ви неодмінно побачите у дзеркалі той результат, про який мріяли.
5*

сервіс

За кожним пацієнтом закріплюється персональний менеджер, який залишається на зв'язку. Він відповість на будь-які запитання та за потреби допоможе зв'язатися з лікарем. Також у вартість ліпосакції обличчя включено річний супровід після операції.

Ліпосакція підборіддя: Ціна

 
Назва послуги
Ціна
1
Консультація провідного пластичного хірурга з ліпосакції

1000 грн

2
Ліпосакція підборіддя (залежить від об'єму корекції)

450 євро

800 євро

1800 євро

3
Анестезія (на вибір місцеве знеболення чи загальний наркоз)

200/450 євро

4
Медичні послуги (передопераційне обстеження, перебування в палаті інтенсивної терапії з медичним лікуванням, індивідуальна люкс-плата, персональний трансфер після виписки в межах Києва, набір медичних препаратів для лікування вдома (за потреби), огляди і перев’язки протягом року, компресійна білизна)

400 євро

Хочу
консультацію

    Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
    Виберіть зручний метод зв’язку:

    Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

    Дякуємо!

    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.