Лазерне
лікування
варикозу

Лазерне лікування варикозу

Лазерне
лікування
варикозу

Варикозне розширення вен несе і візуальний дефект, і небезпеку здоров'ю.

Якщо ви зіткнулися з цим діагнозом, флеболог, судинний хірург клініки Grace допоможе позбутися варикозу найсучаснішими та ефективними методами, одним з яких є лазерне видалення варикозу

Лазерне лікування вен, або як його називають, ендовенозна лазерна коагуляція, одна з новітніх технологій порятунку від варикозу – мінімум больових відчуттів, швидкий період реабілітації.

Стадії варикозу

Усього існує шість стадій варикозних змін вен.

 • При нульовій якихось зовнішніх змін пацієнт не помічає, проте може бути тяжкість у ногах наприкінці дня, набряки і навіть періодично судоми. При цьому набряк проходить після відпочинку.
 • При першій - на додаток до ознак нульової стадії на ногах з'являються дрібні судини, які називають судинні зірочки.
 • Друга стадія характеризується вже очевидними варикозними венами.
 • Третя – великі варикозні вени доповнюються набряком, який не минає навіть після відпочинку.
 • Четверта стадія – з'являються трофічні зміни та проблеми зі шкірою у зоні прояву варикозу.
 • П'ята - тривала трофічна виразка.
 • Шоста - відкрита трофічна виразка.

Таким чином, якщо проблему варикозу ігнорувати, з часом вона призводить до таких наслідків:

 • Виразки та трофічні порушення. На останніх стадіях варикозу можливий розвиток виразок та трофічних порушень шкіри. Шкіра ніг стає тонкою, сухою і схильною до виразок, які погано гояться і можуть бути болючими.
 • Тромбоз. Варикозні вени можуть бути схильнішими до утворення тромбів, що може призвести до розвитку тромбофлебіту. Це серйозний діагноз, при якому тромб може відірватися і призвести до легеневої емболії, що є загрозливим для життя станом.
 • Варикозний дерматит. Виникає внаслідок запалення шкіри, спричиненого застоєм крові у венах. Шкіра на ураженій ділянці запалюється, лущиться, з'являється свербіж.
 • Кровотеча. Уражені вени можуть бути схильними до кровотеч у результаті пошкоджень або виразок. У деяких випадках кровотеча може бути значною і вимагати медичного втручання.

Лазерне видалення варикозу: до після

Лазерне видалення варикозу: до після
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Лазерне видалення варикозу: до після
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Хочу консультацію флеболога

Записатися

Кому показано лазерне видалення варикозу?

Покази


- Друга та третя стадії варикозу. Відня не тільки на ногах, а й руках. Відень на ногах проявляються у вигляді гронок винограду.
- Варикозне розширення вен у супроводі з набряками, вагою.
- Хронічна венозна недостатність. Лазерна коагуляція може застосовуватися при лікуванні хронічної венозної недостатності, яка відбувається, коли вени не можуть правильно перенаправляти кров назад до серця. Це може призвести до набряку та венозних виразок.

Протипокази


- Різні захворювання (хронічні, алергічні, запальні) в активній стадії;
- атеросклероз;
- Захворювання крові, порушення згортання; діабет та інші ендокринні захворювання;
- Онкологічні захворювання;
- Період лактації, вагітність;
- Лежачий хворий або пацієнт, якому показаний суворий постільний режим (після процедури важлива відносна фізична активність для відновлення);
- індивідуальні протипоказання, які з'ясовуються під час консультації;
- Ускладнення варикозу, як тромбоз, трофічні виразки та ін.

Як відбувається лікування?

Консультація
01

Консультація

Як і будь-яка операція у клініці Grace Kyiv, лазерна коагуляція вен починається з консультації флеболога, судинного хірурга. Флеболог збирає анамнез, проводить УЗД вен (доплер) та визначає, який метод лікування варикозу вам підходить (лазерне, клейова облітерація або венектомія). Метод терапії залежить від багатьох чинників, зокрема від стадії варикозу.

Операція
02

Операція

Час операції складає близько 30-60 хвилин. Лікар проводить її під контролем УЗД та з місцевою анестезією. У вену вводиться катетер з лазером і проводиться вплив на стінки судини, внаслідок чого кровотік із пошкодженої вени поступово розподіляється за здоровими венами, а варикозна вена руйнується. Після закінчення процедури пацієнту надягають компресійні гольфи чи панчохи.

Реабілітація після лазерного видалення вен
03

Реабілітація після лазерного видалення вен

Після операції пацієнту необхідно ходити щонайменше 60 хвилин, а в ідеалі дві години. Це потрібно для запобігання утворенню тромбів в оперованій вені. Наступні кілька днів можуть спостерігатися незначні болючі відчуття в ногах, важкість, можлива злегка підвищена температура, синці у ділянці проведення процедури. Для комфорту пацієнта все це легко усувається жарознижувальними препаратами. Протягом тижня компресійний трикотаж потрібно носити цілодобово та щодня здійснювати піші прогулянки. Далі компресійний трикотаж можна носити лише вдень протягом 3 тижнів. На цей час потрібно виключити заняття спортом та надмірні навантаження на ноги. Заборонено піднімати вагу більше 7 кг, відвідувати сауну і баню, пляж (тільки через 2 тижня після процедури). Однак в цілому можна продовжувати звичний спосіб життя.

Відео поради лікаря

Хочу консультацію флеболога

Записатися

Хто проводить лікування?

Усі лікарі

Володимир
Герасимов

флебектомія склеротерапія лазерне видалення варикозу

ЛІКАР-ФЛЕБОЛОГ, СУДИННИЙ ХІРУРГ
ЛІКАР ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
25 РОКІВ ПРАКТИКИ

флебектомія склеротерапія лазерне видалення варикозу

Хочу консультацію флеболога

Записатися зараз

Відео про клініку

Відео про клініку

Чому вибирають Grace?

флеболог

проводить операцію

У нашій клініці абсолютно всі операції та процедури на судинах проводить лише флеболог, судинний хірург із величезним досвідом, який спеціалізується на цьому напрямі, щодня проводить операції на судинах.
100%

комплексне лікування

Тільки в клініці Grace пацієнту пропонується комплекс процедур (крім лазерного лікування варикозу, клейової облітерації, флебоктомії, які дозволяють повністю позбутися варикозу (видалити саму вену), пропонується ще й склеротерапія – видалення судинної сітки на шкірі).
5 зірок

сервіс

Турбота, підтримка та супровід лікарем протягом усього періоду – від консультації до повного відновлення. Власна закрита територія і завжди в наявності парковка. Люкс-палати для перебування після процедури.
Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.