Історія Grace Clinic

Преміальна клініка клубного типу для тих, хто обирає себе

Історія Grace Clinic Історія Grace Clinic Історія Grace Clinic

Про Grace Clinic

Про Grace Clinic

Grace Сlinic – єдина преміальна клініка краси та здоров`я клубного типу в Україні, що надає послуги з пластичної хірургії, косметології, естетичної та ендокринні гінекології, урології, флебології, anti-age терапії у особливій атмосфері історичної вишуканості.
Клініка була започаткована ще у далекому 2007 році у центрі Києва у історичному маєтку і по сьогодні немає аналогів у світі. Вона об'єднала в собі найкращі технології, підходи у лікуванні, сервіс 5 зірок та лікарів вузьких спеціальностей, адже ми розуміємо, що кращих результатів можна досягти тільки з глибокими
знаннями та колосальною практикою у певній сфері.

КЛІНІКА
З ОСОБЛИВОЮ
АТМОСФЕРОЮ

GRACE CLINIC KYIV

Клініка знаходиться в історичному маєтку, що був побудований на замовлення полковника Олександра Козаровського в стилі модерн більше 100 років тому – у 1910 році. Розлогі сходи з дубовими, кованими поручнями, прикрашені крилами грифонів, зовнішнє оформлення з елементами давньогрецького стилю перетворили маєток на найпримітніший на околицях тогочасного міста. Кожен киянин мріяв стати його гостем. Маєток був відреставрований при заснуванні клініки. І ми постаралися ретельно зібрати і відновити усі деталі. Адже уважність до деталей - запорука отримання бажаного гармонійного результату не тільки в архітектурі, а й в естетичній медицині.

GRACE CLINIC KYIV

Слово Людмили Килівник

Слово Людмили Килівник

Людмила Килівник

Власниця та ідейний натхненник Grace Clinic

Клініка Grace — для тих, хто обирає себе

Grace Clinic - це місце про людину і для людини. Для мене дуже важлива емоційна складова роботи. Моє завдання - не тільки відповідати за стратегічний розвиток клініки, забезпечувати її новітнім обладнанням і технологіями, а й вибудовувати довірливі відносини між лікарями і пацієнтами. Тому кожен, хто звернувся за допомогою до наших фахівців і поділився своєю особистою історією, отримує в нашій клініці професійне рішення, засноване на комплексному підході, чесності і повазі.

Клініка Grace — для тих, хто обирає себе

Людмила Килівник

Власниця та ідейний натхненник Grace Clinic

Людмила Килівник

Власниця та ідейний натхненник Grace Clinic

Відео про Grace

Відео про Grace

Лікарі

Усі лікарі

Олег
Компанієць

ринопластика септопластика отопластика

Лікар пластичний хірург. Ринолог. Лікар вищої категорії. Доктор медичних наук. Професор. Заслужений лікар України. Віце-президент ВАПРЕХ. 35 років хірургічної практики

ринопластика септопластика отопластика

Тетяна
Шевчук

гормонозамісна терапія біопелети естетична гінекологія лабіопластика вагінопластика

Лікар гінеколог-ендокринолог. Гінеколог-естетист. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук

гормонозамісна терапія біопелети естетична гінекологія лабіопластика вагінопластика

Вадим
Сімонов

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей кругова підтяжка обличчя

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
34 роки хірургічної практики

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей кругова підтяжка обличчя

Медіа про Grace

Forbes

Grace – клініка здоровʼя та краси. Це взаємоповʼязані поняття, оскільки не може бути краси без здоровʼя. Клініка для тих, хто обирає себе. Її пацієнт – людина, яка думає, розуміє, що потрібно дбати про себе. Адже найголовніший ресурс у житті – це ми самі.

Vogue

Пройти полную диагностику кожи, подобрать домашний уход и получить профессиональный уход...можно в клинике здоровья и красоты Grace.

Vogue

Чи можливо відтягнути настання менопаузи? Як клімакс впливає на жіночий організм? Як відстрочити менопаузу та насолоджуватися життям? – про це найкраще знає лікарка гінекологиня-ендокринологиня клініки пластичної хірургії Grace Clinic, Тетяна Шевчук.

А за чудом следует обращаться в Grace — клинику здоровья и красоты, для тех, кто выбирает себя! Находите время на главное — заботу о себе, своем здоровье и внешности. Для этого в Grace есть волшебные инструменты — процедуры и операции, которые за один или несколько сеансов обеспечат сказочный wow-эффект и сотрут следы недосыпа, непрекращающихся дедлайнов и множества часов, проведенных перед экраном лэптопа.

Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.