Склеротерапія

Склеротерапія

Класична компресійна склеротерапія, мікросклеротерапія, кріомікросклеротерапія, пінна склеротерапія, ехо-склеротерапія, моно- та мультикатетерна склеротерапія, стовбурова катетерна склерооблітерація (італійська модифікація), фільм-склеротерапія.

Склеротерапія – найдавніша процедура в світі флебології. Вона допоможе легко, безпечно і ефективно скорегувати початкові ознаки патології вен і запобігти операційному втручанню.

Процедура склеротерапії дозволяє впливати тільки на пошкоджені ділянки вен, при цьому залишаючи недоторканими здорові. Слеротерапія вен передбачає курс процедур. Їх кількість залежить від показань і стадії захворювання.

Склеротерапія у Grace Clinic

Склеротерапія – популярний, ефективний та безпечний метод лікування варикозних вен та судинних "зірочок". Він полягає у введенні у хвору вену спеціального лікарського препарату - склерозанту, який, при дотриманні певних умов, як би "пломбує" хвору вену, і вона повністю зникає.

Склеротерапія на тривалий час, а в ряді випадків довічно гарантує гарний лікувальний та косметичний результат. Лише у пацієнтів із запущеним захворюванням склеротерапія не може забезпечити повного лікування. Тим часом навіть у цих випадках прояви хвороби значно зменшуються.

У медицині виділяють чотири базові види склеротерапії. Вони відрізняються за технологією виконання, показаннями та типами препаратів, що використовуються. Вибрати потрібний вид склеротерапії для лікування варикозу у Grace Clinic допоможе професійний лікар-флеболог.

Класична склеротерапія

Передбачає ін’єкційне введення у вену спеціального розчину, який «склеює» стінки пошкоджених судин. Згодом пошкоджена вена зникає.

Ехосклеротерапія

Даний вид склеротерапії припускає ультразвуковий контроль під час процедури. Це допомагає більш точно вводити препарат в уражені ділянки, а, відповідно, і більш ефективно вирішувати проблему варикозу.

Пінна склеротерапія (Foam-Form склеротерапія)

Даний вид склеротерапії вен багато лікарів називають революційним. Замість звичайного розчину, використовується склерозант у вигляді піни, а не рідини. Піна готується безпосередньо перед процедурою за спеціальною технологією. Плюс даної процедури полягає в тому, що така піна виштовхує кров із судини, тому склерозант не змішується з кров’ю та діє безпосередньо на стінку судини. Такий різновид склеротерапіі  є найбільш ефективним. Частіше за все ця методика виконується під контролем ультразвуку. Це забезпечує її найбільшу безпечність та ефективність.

Мікрослеротерапія

Даний вид склеротерапії найчастіше застосовується в естетичній флебології. Він передбачає введення препарату в маленькі судинні «зірочки» і «павутинки». Дана процедура допоможе позбавитися від негарних сіточок на шкірі.

Показання до склеротерапії вен:

  • Розширені судини шкіри («судинні зірочки», «судинні павутинки»)
  • Варикозні вени (малі і великі)
  • Ранні стадії варикозу
  • Лікування залишених після операцій вен або рецидивів варикозу

Лікарі Grace Clinic є кваліфікованими фахівцями в області флебології. Вони постійно стежать за новинками у своїй сфері діяльності. Глибокі знання і практичний досвід дозволяють фахівцям клініки удосконалювати і відточувати свій професіоналізм для вирішення широкого спектра завдань з питань надання послуг з максимальним результатом і без ризиків ускладнень, гарантуючи своїм пацієнтам, що після лікування варикозу у людини більше не буде.

Наш досвід

колонка 1

5000 ПРОЦЕДУР

Багаторічний професійний досвід лікарів Grace Clinic, досконале володіння сучасними технологіями лікування дають можливість лікувати пацієнтів з патологією вен у будь-якій стадії, виключно із застосуванням сучасних малотравматичних технологій лікування.

ТИПИ ПРОЦЕДУР

Наші спеціалісти комбінують всі доступні сучасні технології, що є запорукою мінімізації можливості рецидиву. Тому Grace Clinic гарантує своїм пацієнтам 100% результат лікування.

ШВИДКА РЕАБІЛІТАЦІЯ

Швидке та безболісне відновлення, без обмежень вашої повсякденної — одна із переваг Grace Clinic. Після усіх процедур вже максимум через годину пацієнт може покинути медичний заклад. Так само після втручання немає значних обмежень і можна повертатися до свого звичайного способу життя.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Володимир
Герасимов

ЛІКАР-ФЛЕБОЛОГ, СУДИННИЙ ХІРУРГ
ЛІКАР ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
25 РОКІВ ПРАКТИКИ