Ліполітики та
ферменти Тріада

Ліполітики та ферменти Тріада

Ліполітики та
ферменти Тріада

Позбавтеся небажаних жирових відкладень на будь-яких ділянках тіла, які не вдається прибрати вправами та дієтою, Київ

Ліполітики - це препарати, які використовуються для введення в підшкірно-жирову клітковину з метою її розщеплення. В результаті жирові клітини розкладаються і виводяться з організму природним шляхом. Процедура безпечна і безболісна, оскільки в Grace Clinic ми використовуємо найсучасніші препарати для ліполізу.

Особливості процедури ліполізу

Розподіл жирових відкладень не завжди відбувається рівномірно по тілу, тому не завжди вдається працювати з певними зонами для схуднення та досягнення бажаного результату. В такому випадку допомагають ін'єкції ліполітиків. Препарати містять ферменти, які стимулюють ліполіз, але при цьому не впливають на весь організм.

Ліполітики для тіла дозволяють скоригувати фігуру без виснажливих тренувань і дієт.

Вони мають такий ефект:

 • зменшення об'єму жирових відкладень до 6 см;
 • збільшення рівня енергії;
 • стимуляція кровообігу;
 • зменшення целюліту;
 • відновлення ліпідного обміну. Види ліполітиків

Існують такі типи ліполітиків для обличчя та тіла:

 • Непрямої дії (ліпокоректори). Вони не руйнують клітини, а лише запускають процеси, які сприяють зменшенню кількості і об'єму жирових клітин.
 • Прямої дії. Сприяють розкладанню підшкірно-жирової клітковини в зоні ін'єкцій, тому вдається швидкого і виразного схуднення.

  Але такі ліполітики вважаються достатньо агресивними та неконтрольованими (можуть негативно впливати на навколишні тканини). Тому в Grace Clinic вони не застосовуються.

 • Ще один сучасний аналог ліполітиків - ферменти (ферментотерапія PB Serum), які також руйнують жирові клітини шляхом запуску природних процесів їх згорання в організмі. Метод вважається найбільш природнім та безпечним. Крім того, на відміну від непрямих ліполітиків, ферменти використовуються в комплексі, який складається з ферментів, що зменшують жирові відкладення та стимулюють вироблення колагену (для пружності шкіри в місці корекції жирових відкладень).

  У нашій клініці доступний ліполіз різних анатомічних областей:

  • обличчя;
  • живота;
  • плечей і передпліччя;
  • сідниць;
  • стегон.

  Наприклад, якщо ввести ліполітики в підборіддя, вдасться досягти чіткого і підтягнутого овалу обличчя без хірургічної пластики. Також зникне набряклість тканин.

Кому підходять ліполітики?

Покази


- друге підборіддя;
- локальний целюліт;
- надлишок жиру на руках, стегнах, животі, якого не вдається позбутися іншими способами.

Протипокази

Ін'єкції ліполитиків не виконуються за таких станів:
- алергія на компоненти препарату;
- вагітність та лактація;
- ушкодження шкіри у зоні корекції;
- порушення згортання крові;
- загострення хронічних захворювань;
- гострі інфекції, запалення; онкологія.

Бажаєте консультацію?

Записатись зараз

Як відбувається процедура ліполізу в Grace Clinic?

Консультація
01

Консультація

Досвідчений косметолог-естетист вислуховує ваші скарги та побажання, оглядає проблемні ділянки та визначає доцільність запровадження ліполітиків, виключивши при цьому протипоказання до процедури. Все це дозволяє зробити ліполіз безпечним та ефективним. При потребі у Grace Сlinic є можливість доповнення процедури ліполітиків або ферментів апаратними процедурами схуднення та лікування целюліту, наприклад, кріоліполіз Сoolsculpting (США), Ендосфера та ін.

Ліполіз
02

Ліполіз

Попередньо на шкіру наноситься анестетик, щоб зробити сеанс максимально комфортним для вас. Тривалість процедури – 20-35 хвилин (залежно від обсягу корекції). Досягти бажаного ефекту вдається за 4-6 процедур. Виконуються вони з інтервалом 3-4 тижні, тому що організму потрібен час на розщеплення жирів та виведення продуктів розпаду.

Відновлення та результат
03

Відновлення та результат

Відразу після сеансу ви можете повернутись до звичного життя. Однак варто утриматися від засмаги, відвідування лазні, сауни, басейну, солярію, інтенсивних тренувань. Також слід пити достатньо рідини для прискорення очищення організму – виведення зруйнованих жирових клітин.
Результати ліполізу:
• втрата до 6 см об'єму обробленої зони;
• лікування целюліту;
• підвищення тонусу та еластичності шкіри, пружність.

Хто проводить?

Все доктора

Тетяна
Редько

апаратне та ін'єкційне схуднення реабілітація після пластичних операцій доглядові процедури за обличчям

Дерматолог-косметолог з 18-річним досвідом роботи. Володіє всіма апаратними, ін'єкційними методиками, проводить будь-які види косметологічних процедур, кріоліполіз Coolsculpting, процедури догляду за тілом - обгортання, апаратні масажі.

апаратне та ін'єкційне схуднення реабілітація після пластичних операцій доглядові процедури за обличчям

Бажаєте консультацію лікаря?

Записатись зараз

Про клініку

Чому вибирають Grace Clinic?

Дбаємо

про вашу безпеку

Використовуємо передове обладнання та сертифіковані препарати від провідних виробників. Строго дотримуємося європейських протоколів надання послуг, дотримуємося норм асептики та антисептики. Послуги пропонують кращі лікарі-косметологи з великим практичним досвідом.
Преміальний

рівень сервісу

Записатися на ліполіз у Києві у Grace Clinic ви можете на зручний для вас час. Менеджер відповість на будь-які запитання і за потреби допоможе зв'язатися з лікарем. Для вашої зручності передбачено закрите паркування, де ви можете залишити авто. Лікар супроводжуватиме вас протягом усього курсу лікування.
Поєднання

ін'єкцій з апаратним схудненням

Ми не просто надаємо послуги за вашим запитом, а завжди намагаємось підібрати оптимальне рішення конкретного завдання з урахуванням її виразності та ваших індивідуальних особливостей. Для цього в Grace Сlinic лікар складе персональну програму схуднення: ін'єкційні, апаратні процедури, детокс-крапельниці.
Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.