Icoone Laser

Icoone Laser

Icoone Laser

Струнка фігура, плавні контури тіла без целюліту. Все це доступно завдяки інноваційній системі корекції тіла icoone laser (айкун масаж).

Icoone – процедура для корекції фігури на інноваційному апараті, яка допомагає схуднути, зробити шкіру підтягнутою та пружною, позбутися розтяжок, набряків та целюліту, зробити контури тіла плавними та привабливими.

У Grace Clinic все більшої популярності набирає Айкун масаж. Що це таке цікавить багатьох людей, які бажають мати ідеальну фігуру. Розглянемо особливості процедури Icoone та переваги її виконання в Grace Clinic.

Що таке та як працює Icoone Laser?

Процедура Icoone – це апаратна методика, яка використовується для схуднення та усунення естетичних особливостей фігури (целюліту, в'ялості шкіри та ін.). Під час проведення цього апаратного масажу лікарі Grace Clinic застосовують запатентовану Мульти Мікро Альвеолярну Стимуляцію (ММАС) та технологію Roboderm, яка впливає на міжклітинні тканини.

Метод дозволяє успішно вирішувати естетичні завдання, оскільки апарат впливає одночасно через декілька технологій:

 1. Двома мікростимуляторами, які покращують обмін речовин у клітинах.
 2. Вакуумним стимулятором точкового впливу, який покращує лімфодренаж і допомагає позбутися застою рідини в організмі.
 3. Лазером, який безболісно спалює жирові клітини та допомагає за кілька сеансів досягти схуднення.
 4. Інфрачервоною LED-технологією, яка стимулює синтез колагену та еластину в шкірі, внаслідок чого відбувається ущільнення та ліфтинг епідермісу.

Завдяки всебічному впливу Айкун процедура відрізняється високою ефективністю та успішно застосовується в різних ситуаціях для людей, які бажають мати ідеальні лінії тіла.

Айкун масаж підходить для всього тіла

Процедура проводиться на різних анатомічних зонах:

 • обличчя, шия, декольте — забезпечує моделювання чіткого овалу, підвищує пружність шкіри, усуває набряк;
 • живіт — усуваються ліпідні відкладення, формується витончена талія та плоский живіт;
 • сідниці — після впливу набувають красивих форм, стають підтягнутими та пружними;
 • стегна — вдається позбутися "вушок", надлишку ліпідних відкладень, поліпшити стан шкіри.

 

Дізнатися деталі процедури

Записатися на консультацію

Показання для масажу Icoone

Айкун масаж рекомендований при таких естетичних завданнях


- целюліт на животі, стегнах або інших частинах тіла;
- локальні жирові відкладення;
- в'ялість шкіри та зморшки;
- набряки на тілі або обличчі;
- розтяжки;
- нерівні контури;
- напруженість м'язів після інтенсивних фізичних навантажень.

Хочу консультацію

Записатися

Ефект від Айкун масажу
01

Ефект від Айкун масажу

Результати масажу Icoone обумовлені унікальною комбінацією технологій сполучного, лазерного, інфрачервоного та вакуумно-роликового впливу. Вібрації сприяють руху клітин та прискореному розщепленню жиру. Також посилюється кровообіг і трофіка, підвищується синтез колагену. В результаті вдається не просто схуднути, а й відновити підтягнуту та пружну шкіру без “апельсинової” кірки.

При цьому масаж Icoone – комфортна та безболісна процедура (на відміну від LPG масажу). Після неї на тілі не залишається синців або інших слідів.

Візуально оцінити результати Icoone До та Після можна вже після кількох сеансів завдяки покращенню лімфодренажу, обміну речовин та розщеплення жирів. Але для отримання бажаного стійкого результату варто пройти повний курс. Його тривалість – від 6 до 10 сеансів.

Як відбувається процедура?
02

Як відбувається процедура?

У Grace Clinic Icoone масаж проходить безболісно та з комфортом для пацієнта. Для проведення сеансу застосовується спеціальний костюм оригінального виробництва, що дозволяє швидше досягти бажаного результату. Тривалість масажу залежить від площі оброблюваної зони — від 20 хв до 60 хв і довше.

Айкун Лазер у Києві набирає все більшої популярності, оскільки може застосовуватися не тільки для корекції тіла, а й для обличчя. Рекомендується робити 2-3 процедури на тиждень. Точну кількість необхідних сеансів фахівець зможе повідомити на первинній консультації після огляду та оцінки стану шкіри.

Порівняння Icoone Laser з іншими методами схуднення
03

Порівняння Icoone Laser з іншими методами схуднення

Позбутися зайвих сантиметрів дозволяють різні способи, проте саме Айкун є найбільш ефективним і при цьому щадним методом. Вам не потрібно дотримуватися строгих дієт і відвідувати виснажливі тренування, очікуючи на ефект схуднення місяцями.

Айкун масаж — це комфортна процедура, яка не супроводжується болісними відчуттями. Вона запускає в організмі природні процеси жироспалювання, дбає про шкіру й при цьому забезпечує відновлення стрункості за кілька сеансів.

Переваги Icoone Laser

Icoone Laser (ціна залежить від кількості зон впливу) відрізняється такими позитивними особливостями:

 1. Безпека. Відсутність пошкодження шкірних покривів та агресивної дії робить корекцію абсолютно безпечною для здоров'я. Процедура дозволена навіть вагітним жінкам.
 2. Відсутність реабілітації. Немає необхідності проходити період відновлення. Відразу після сеансу можна повернутись до звичних справ.
 3. Універсальність. Підходить для тіла, обличчя, зони декольте та шиї.
 4. Ефективність. Швидкі результати можна отримати завдяки всебічній дії.

До того ж метод можна комбінувати з іншими апаратними косметологічними процедурами для досягнення ідеальної фігури, про яку ви мрієте. Наприклад, для комплексного схуднення в клініці Grace використовують американський кріоліполіз CoolSculpting, а відразу після нього — Айкун масаж для швидкого виведення зруйнованих жирових клітин та ліфтингу шкіри тіла.

Хто проводить?

Усі лікарі

Андріана
Кисіль

апаратна косметологія обличчя доглядові процедури за обличчям ін'єкційна косметологія обличчя лазерне видалення судин RF ліфтинг Morpheus 8 пілінги плазмоліфтинг акне терапія біоревіталізація

Лікар-косметолог-дерматолог з 13-річним досвідом роботи. Доповідач на конференціях з апаратної косметології. Проходила стажування у США, ЄС.

апаратна косметологія обличчя доглядові процедури за обличчям ін'єкційна косметологія обличчя лазерне видалення судин RF ліфтинг Morpheus 8 пілінги плазмоліфтинг акне терапія біоревіталізація

Тетяна
Редько

пілінги акне терапія 3D ліфт-мезонитки апаратна косметологія обличчя доглядові процедури за обличчям біоревіталізація плазмоліфтинг ін'єкційна косметологія обличчя лазерне видалення судин

Дерматолог-косметолог з 18-річним досвідом роботи. Володіє всіма апаратними, ін'єкційними методиками, проводить будь-які види косметологічних процедур, кріоліполіз Coolsculpting, процедури догляду за тілом - обгортання, апаратні масажі.

пілінги акне терапія 3D ліфт-мезонитки апаратна косметологія обличчя доглядові процедури за обличчям біоревіталізація плазмоліфтинг ін'єкційна косметологія обличчя лазерне видалення судин

Хочу консультацію

Записатися

Чому варто робити Айкун масаж у клініці Grace Clinic?

Інноваційне

обладнання

Icoone масаж у нашій клініці виконується на новому сучасному апараті італійського виробництва I-Tech Industries, що служить гарантією безпеки та високої ефективності. Процедуру проводять досвідчені фахівці, які в індивідуальному порядку вибирають оптимальний режим впливу.
Високий рівень

обслуговування

Якщо хочете зробити Icoone Laser, ціна процедури у нас відрізняється доступністю, при цьому вона доповнюється компетенцією спеціалістів та інноваційним обладнанням. Наші співробітники оточують увагою та турботою кожного пацієнта. На будь-яке питання ви можете отримати вичерпні відповіді.
Комплексний

підхід

Крім Icoone, у Києві в нашій клініці для ідеальної фігури ви можете зробити ультразвуковий SMAS-ліфтинг, кріоліполіз та інші процедури для досягнення швидкого та вираженого результату.

Про клініку

Про клініку
Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.