Гормональна

корекція

(біоідентичні пеллети)

Гормональна корекція (біоідентичні пеллети)

Гормональна

корекція

(біоідентичні пеллети)

Виключно натуральні препарати, які природним чином вписуються в ваш гормональний фон і обмін речовин, покращуючи здоров`я, збільшуючи енергію і продовжуючи
молодість.

Біопелети або "чіп краси", "чіп молодості та енергії" – безпечний та природний спосіб покращити ваш фізичний, психологічний, емоційний комфорт, а також досягти омолодження, енергії та привабливості.

Періодично кожна людина стикається зі зниженням рівня енергії, настрою, стресами, відчуває дратівливість, зменшення сексуального потягу, невдоволення своїм тілом, що пов’язано з порушенням вироблення гормонів в організмі. Всі ці проблеми здатні вирішити унікальні "біочіпи"– біопелети, які заміщають недолік гормонів. З ними ви знову полюбите життя, почуватиметеся бадьоро, сексуально та впевнено.

Що таке біопелети?
Біоідентичні пелети - це мікроімплант у вигляді рисового зернятка, який вводиться під шкіру в передній черевній стінці або сідниці. Він містить активні компоненти рослинного походження, які взаємодіють з потрібними гормонами в організмі та запускають процеси омолодження, покращення фізичного здоров'я та емоційного стану.

У Grace Clinic біопелети підбираються індивідуально для кожного клієнта лікарем гінекологом-ендокринологом у жінок і урологом-андрологом у чоловіків, щоб досягти бажаного результату. Ми використовуємо якісні імпланти (наприклад Biopell) від провідних виробників для гарантії безпеки та ефективності. Рослинні компоненти поступово вивільняються в організмі протягом 4-6 місяців, активуючи дію певних гормонів та біологічно активних речовин. Капсула повністю розсмоктується та не вимагає вилучення. За бажанням можна встановити
біопелети повторно.

Відгуки

Біопеліти: кому підходять?

Покази

Ми рекомендуємо встановити біопелети чоловікам та жінкам, які бажають досягти таких результатів:
- підвищення психологічної та фізичної витривалості;
- anti-age ефект;
- посилення сексуальної енергетики, підвищення лібідо;
- покращення ментальних здібностей та настрою, сну;
- посилення ефекту від фізичних навантажень, тренувань;
- схуднення, покращення якості шкіри та формування привабливого рельєфу тіла;
- при менопаузі як ЗГТ;
- покращення когнітивних здібностей. Біопелі можуть встановлюватися не тільки для підтримки краси та молодості, але й для боротьби з такими проблемами:
- зниження сексуального потягу;
- синдром хронічної втоми;
- порушення ліпідного та вуглеводного метаболізму;
- у складі комплексного лікування ожиріння;
- синдром передчасного виснаження яєчників.
- лікування простатиту у чоловіків;
- синдром передчасного виснаження яєчників у жінок.
- Установка біопелет дозволяє значно полегшити перебіг клімаксу та менопаузи у жінок.

Протипокази

Список обмежень до процедури мінімальний:
- гострий інфаркт міокарда;
- хронічні патології печінки;
- онкологія;
- загострення будь-яких хронічних захворювань.
- у жінок: вагітність.

Хочу консультацію

Записатися

Біопеліти: кому підходять?

Біопеліти: кому підходять?
01

Імплантація біопелети – проста та безболісна процедура, яка займає не більше 15 хвилин. Виконується вона із застосуванням місцевої анестезії. Коли встановлюються біоідентичні пеллети, відгуки пацієнтів підтверджують, що сеанс відбувається абсолютно комфортно.
Щоб підібрати імплант із потрібним рослинним складом та виключити протипоказання, попередньо лікар Grace Clinic (гінеколог-ендокринолог чи уролог-андролог) опитує клієнта, вивчає анамнез. Також призначається додаткове обстеження – аналіз крові на гормони, глюкозу та ін.

Чи є реабілітація?
02

Чи є реабілітація?

Відразу після імплантації біоідентичних пелет ви можете повернутися до звичного способу життя та вирушити у заплановані справи. Лише у перші 4-5 днів діють мінімальні обмеження. Рекомендується утриматися від фізичних навантажень та тренувань, сексу, тривалого перебування у воді, масажу та теплових процедур (для загоєння місця імплантації). Вже за кілька тижнів ви помітите значне поліпшення якості життя. Активні речовини почнуть вивільнятися та нормалізувати ваш фізичний та емоційний стан.

хто проводить?

Усі лікарі

Тетяна
Шевчук

гормонозамісна терапія біопелети естетична гінекологія лабіопластика вагінопластика

Лікар гінеколог-ендокринолог. Гінеколог-естетист. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук

гормонозамісна терапія біопелети естетична гінекологія лабіопластика вагінопластика

Антон
Глєбов

плазмотерапія статевого члена (PRP) лікування хвороби Пейроні ліпофілінг статевого члена лігаментотомія фокусна ударно-хвильова терапія Storz Medical безопераційне збільшення статевого члена (філерами)

Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук.
Член Європейської Асоціації урологів. Голова асоціації «Практичної та дослідницької медицини».
Бере участь в міжнародних клінічних дослідженнях, є власником сертифікатів GCP (Good Clinical Practice).

плазмотерапія статевого члена (PRP) лікування хвороби Пейроні ліпофілінг статевого члена лігаментотомія фокусна ударно-хвильова терапія Storz Medical безопераційне збільшення статевого члена (філерами)

Микола
Ноцек

плазмотерапія статевого члена (PRP) лікування хвороби Пейроні ліпофілінг статевого члена лігаментотомія фокусна ударно-хвильова терапія Storz Medical безопераційне збільшення статевого члена (філерами) чоловіче безпліддя еректильна дисфункція гормональне лікування (гормональна корекція) естетична генітальна хірургія

Уролог, андролог, хірург. Доктор філософії (PhD). Секретар Української асоціації андрології та сексуальної медицини. Член Європейської спільноти сексуальної медицини. Член Європейської асоціації урологів.

плазмотерапія статевого члена (PRP) лікування хвороби Пейроні ліпофілінг статевого члена лігаментотомія фокусна ударно-хвильова терапія Storz Medical безопераційне збільшення статевого члена (філерами) чоловіче безпліддя еректильна дисфункція гормональне лікування (гормональна корекція) естетична генітальна хірургія

Хочу консультацію

Записатися

Відео про клініку

Відео про клініку

Чому довіряють Grace?

Досвід
Процедуру выполняет гинеколог-эндокринолог или андролог-уролог (в случае, если установка производится у мужчины) с 25-летним опытом, которые подберут пеллеты, откорректируют дозировку.
Безпека
Сертифіковані препарати від провідних виробників мають абсолютно натуральний склад, тому дбайливо впливають на організм.
Сервіс
У Grace Clinic ви відчуєте спокій та справжню турботу про себе. Ми зробимо все, щоб досягти результату, про який ви мрієте, використовуючи досягнення сучасної косметології та медицини.

Хочу консультацію

Записатися

Запитання - відповіді

Що таке пелета і що входить до її складу?

Пелети за розміром нагадують маленькі рисові зернятка. Але нам більше подобається порівнювати їх з легендарними рухливими діамантами Дому Chopard. Пелети містять біоідентічні гормони і інші біологічні активні речовини. Сировиною для їх виробництва є, зокрема, соя і дикий ямс.

Чи всі гормональні порушення можуть усунути пелети?

Біоідентичні імплантати можуть коригувати багато дуже важливих для нашого організму обмінних і дисгормональниї процесів, однак навіть їм не все під силу. Тому для вирішення глобальних питань лікування та регуляції фізіологічних параметрів вони можуть включатися в комплексну терапію, де їх дія посилюється іншими пелетами, препаратами або апаратними технологіями. Сьогодні нам доступні такі види пелет, як тестостерон, DHEA, естрадіол, естріол, прогестерон, NADH, метформін та інші.

Які показання для постановки пелет?

Пелети використовується для нормалізації багатьох фізіологічних і обмінних процесів:
● посилення енергоресурсу організму, підвищення активності, толерантності до навантажень
● схуднення, зменшення набряклості, целюліту і поліпшення рельєфу тіла
● підвищення когнітивних функцій
● стабілізація настрою, сну
● антіейдж
● післяпологове відновлення
● підвищення лібідо
● підвищення ефективності занять спортом

А також - для вирішення клінічних завдань:
• менеджмент менопаузи
• синдром передчасного виснаження яєчників
• метаболічний синдром
• цукровий діабет 2-го типу
• ожиріння
• порушення менструального циклу
• синдром хронічної втоми
• реабілітація після оперативних втручань і важких захворювань
• остеопороз
• атрофічний кольпіт
• підготовка або відновлення після програми ЕКО

Які можуть бути протипоказання для постановки пелет?

Оскільки це натуральні препарати, то перелік протипоказань мінімальний, зокрема це - дитячий і підлітковий вік, наявність гострих запальних процесів, онкологічні захворювання, вагітність.

Чи потрібно змінювати спосіб життя після постановки пелет і як проходить період реабілітації?

Якість життя може значно покращитися вже через пару тижнів після процедури. Хіба що, перші дні після неї діють невеликі обмеження: необхідно утриматися від тривалого перебування у воді, занять спортом і сексом, масажу і прогрівання. Але вже через 4-5 днів можна повертатися до звичайного життя.

Чи підходять пелети годуючим мамам?

Деякі пелети активно використовуються для більш швидкого і ефективного відновлення після вагітності і пологів. Вони надають сили і енергію, покращують настрій, підвищують лібідо і сприяють якнайшвидшому відновленню фігури, що так важливо для молодих і активних жінок.

Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.