Відео

ЯК ЗБІЛЬШИТИ СТАТЕВИЙ ЧЛЕН? | МЕТОДИ ЗБІЛЬШЕННЯ
Як збільшити пеніс? Сьогодні розповідаємо про основні групи та кому підходить той, чи інше й приклад?
АПАРАТНИЙ СМАС ЛІФТИНГ: УЛЬТРАФОРМЕР ЧИ АЛЬТЕРА?
СМАС-ліфтинг - це ефективна, при цьому неінвазивна (без пошкодження шкіри) косметологічна методика. Процедура показана вже при перших ознаках гравітаційного птозу (тобто опущення) : зниженні щільності тканин, обвисання щік, що робить нечіткий овал обличчя, згладжені скули, другому підборідді і т.д.
ТОП-5 зірок із пластикою тіла | Пластичні операції знаменитостей
Ідеальні пропорції, підтягнуте тіло, шикарні стегна, які операції робили селебрітіс, щоб зберегти свою молодість та красу?
Уколи ботоксу небезпечні?! Ускладнення після ботоксу
Ботокс – це препарат, до якого входять невеликі дози ботулотоксину. Він розслабляє і паралізує певні м'язи, завдяки чому зменшуються зморшки та проявляється омолоджуючий ефект.
Ринопластика: закрита чи відкрита?
Закрита ринопластика — одна з найскладніших та популярних пластичних операцій, оскільки лікар не робить жодних розрізів на шкірі (у ділянці колумели) і проводить операцію за допомогою ендоскопу через ніздрі. Тоді як при відкритій ринопластиці, завдяки розрізам у ділянці колумели, тканини носа (зокрема шкіра) буквально піднімаються, щоб відкрити доступ лікарю до структур носа.
Блефаропластика нижніх повік | Який метод обрати?
Важкий та втомлений погляд, мішки та зморшки під очима — все це забирає нашу молодість в очах.
Ліпофілінг сідниць: як зробити безпечно та назавжди?
Ліпофілінг сідниць, їх збільшення за допомогою власного жиру. Чи настільки це безпечно та ефективно? І що краще — ліпофілінг чи збільшення сідниць імплантами?