Булхорн

bulhorn-kiev

Булхорн

Красиві природні губи "як у Джолі", без філерів і назавжди - пластика губ у техніці "булхорн", Київ

Хейлопластикою називають вид пластичної операції зі зміни форми губ. Така операція має і естетичні причини, і хірургічні показання з реконструкції губ через травми або вроджену асиметрію. Булхорн є однією з технік проведення хейлопластики. Слово перекладається з англійської як “роги бика”. Сама операція складається з підтяжки верхньої губи по розрізу під носом, що формою нагадує ці самі роги.

Операція користується популярністю серед голлівудських зірок, тому що здатна максимально непомітно надати зовнішності бажаного вигляду. Обличчя до і після булхорна, коли пройшло повне загоєння, практично не змінюється, губи виглядають природними та пухкими, важко здогадатися, що була виконана підтяжка. Шов розташовується у западині під крилами і колумелою носа і через півроку від нього не залишиться сліду. І найголовніше – ефект від булхорна не минає через рік, як після використання філерів, а залишається назавжди. І найважливіше - булхорн неможливо замінити ін'єкціями філерами, оскільки він піднімає і збільшує верхню губу без збільшення об'єму, тоді як філери збільшують губи тільки за рахунок об'єму, що часто може виглядати неприродно і виникає таке естетичне ускладнення, як губки качечкою.

Існує тест, який визначає покази до булхорну - привідкрийте злегка рот, подивіться у дзеркало, чи видно кінчики верхніх зубів. Якщо видно, булхорн вам не показано. Якщо ні – це вважається естетичним свідченням до булхорну (верхня губа занадто опущена).

Кому показаний булхорн?

Покази


- птоз верхньої губи внаслідок вікових змін. За правилами золотого перетину, ми вважаємо привабливою і молодою людину, у якої відстань між носом і верхньою губою - 1,5-2 см. У даному випадку підтяжка булхорн дає разючі візуальні результати у пацієнток;
- омолоджує за рахунок вирівнювання пропорцій;
- реконструкція верхньої губи при діагнозі "заяча губа";
- пластика для корекції губи після травм;
- естетичні причини - бажання пацієнта покращити форму та об'єм губ.

Протипокази


- різні захворювання (хронічні, алергійні, запальні) в активній стадії;
- захворювання крові, порушення згортання;
- діабет та інші ендокринні захворювання;
- онкологічні захворювання;
- індивідуальні протипокази, які з'ясовуються під час консультації.

Потрібна консультація?

Запишись

Як проводиться булхорн?

01

На першій консультації пластичний хірург оцінить обсяг робіт та передбачуваний результат булхорну, а також переконається у відсутності протипоказів, ви обговорите можливу дату операції (бронювання за вами операційної команди та стаціонару на бажану дату відбувається після внесення передоплати). Також у цей день у вас відбудеться знайомство з вашим персональним менеджером. Він супроводжуватиме вас до повного відновлення після втручання. До нього можна звернутися з будь-яких питань, що цікавлять вас, менеджер допоможе пройти вам передопераційне обстеження в Grace Clinic: лабораторні аналізи, консультація гінеколога та ін. Важливо виключити будь-які хронічні або гострі захворювання, які можуть перешкоджати швидкому і комфортному відновленню.

02

За день до операції відбудеться ще одна, завершальна, зустріч з вашим лікарем і анестезіологом (якщо операція буде проводитися під загальним наркозом). Операція у 90% випадків проходить під місцевою анестезією та триває близько 30-40 хвилин. Після підтяжки накладається непомітний шов і пацієнт, провівши кілька годин під контролем нашого медичного персоналу у персональній палаті, може їхати додому. За бажання наш водій відвезе вас додому.

03

За рекомендацією лікаря потрібно буде проводити обробку ділянки операції і через тиждень приїхати на огляд та зняття швів. Протягом кількох місяців не рекомендується засмагати, обов'язково використовувати SPF (для формування непомітних рубців). Хейлопластика відноситься до легких операцій. Після проведення підтяжки лікар дасть докладні рекомендації щодо подальшого догляду. Якщо ви бажаєте прискорити реабілітацію - в клініці можна пройти процедури для відновлення трофіки в тканинах і швидкого відновлення.

Хто проводить?

Всі лікарі

Григорій
Стрикун

блефаропластика ліпосакція обличчя ліпофілінг обличчя видалення комків біша чік-ліфт підтяжка брів ліпосакція facetite bodytite

Провідний пластичний хірург з омолодження обличчя зі швидкої реабілітацією, успішний досвід в реконструктивній, загальній та пластичній хірургії, зокрема у Німеччині.

блефаропластика ліпосакція обличчя ліпофілінг обличчя видалення комків біша чік-ліфт підтяжка брів ліпосакція facetite bodytite

Хочу персональну консультацію лікаря

Запишись

Чому вибирають Grace Сlinic для булхорну?

Вибір техніки,

яка підходить саме вам

Лікарі клініки Grace мають безліч технік і методів омолодження губ. Маючи величезний досвід, вони проведуть необхідні тести, щоб визначити, яка саме техніка дозволить досягти тривалого, природного результату у вашому випадку.
Комплекс

методів омолодження

На консультації лікар порекомендує додаткові нетравматичні методи омолодження, якщо вони вам показані, щоб досягти більш виразного і при цьому природного результату омолодження.
5 зірок

сервіс

У клініці Grace для вашого комфорту вас супроводжуватиме персональний менеджер, доступний трансфер на та з операції, персональна люкс-палата у стаціонарі, дієтичне меню з ресторанною подачею від шеф-кухаря.

Про клініку

Булхорн: ціна

 
Назва послуги
Ціна
1
Вартість операції булхорн (залежить від складності випадку)

700 євро

1100 євро

2
Консультація пластичного хірурга
1000 грн
3
Анестезія (місцева або загальний наркоз на вибір)

200 євро/450 євро

4
Пакет медичних послуг (передопераційне обстеження, перебування в палаті інтенсивної терапії з медичним лікуванням, індивідуальна люкс-плата, персональний трансфер після виписки в межах Києва, набір медичних препаратів для лікування вдома (за потреби), огляди та перев'язки протягом року)

450 євро

Потрібна консультація?

Запишись

Хочу
консультацію

    Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
    Виберіть зручний метод зв’язку:

    Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

    Дякуємо!

    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.