Косметологія
тіла

Косметологія у нашій клініці допоможе вдосконалити ваше тіло до бажаного вигляду та потрібних контурів.

Сьогодні косметологія тіла дозволяє легко позбутися естетичних недосконалостей, з якими раніше доводилося лише змиритися. У Grace Clinic представлені найбільш дієві процедури для догляду за обличчям та тілом. Вони допоможуть удосконалити контури фігури, позбавитися целюліту, зробити шкіру молодою та красивою.

Ефективна косметологія: естетика тіла у Києві

Висококваліфіковані косметологи нашої Клініки Grace успішно проводять понад 180 видів процедур, серед яких:

  • швидке та безболісне звільнення від зайвого жиру в проблемних зонах;
  • мезотерапія;
  • усунення гіпергідрозу;
  • лазерне шліфування рубців та розтяжок;
  • апаратний масаж;
  • ультразвукова підтяжка шкіри;
  • індивідуальні оздоровчі програми;
  • унікальні мануальні техніки.

Ідеальне тіло — мрія практично кожної жінки. Однак для перемоги над целюлітом та жировими відкладеннями далеко не завжди достатньо дієти та завзятих занять у тренажерному залі. Позбутися зайвого жиру і зробити фігуру стрункішою допоможуть ефективні безопераційні методи — ін'єкції ліполітиків та апаратна косметологія.

Косметологія: естетика тіла у Києві

Ін'єкції ліполітиків стимулюють кровообіг, викликають притік кисню, оновлюючи тканини на клітинному рівні та зменшуючи жировий прошарок у певній частині тіла. Процедура безпечна та безболісна, вона не пов'язана з хірургічним втручанням, розрізами та тривалою реабілітацією.

Апаратні методики корекції обличчя та тіла сьогодні лідирують у боротьбі за бездоганну зовнішність. Сучасна наука довела, що жирові клітини безповоротно руйнуються під впливом низьких температур. У зв'язку з цим ми використовуємо апарат Coolsculpting – дуже ефективний і безпечний метод, що позбавляє локальних жирових відкладень. Ця унікальна технологія назавжди руйнує жирові клітини у зоні впливу. Її ефективність повністю виправдовує свою ціну, дозволяючи повністю позбавитися жиру в проблемних місцях.

Косметологія по тілу у Grace Clinic

Наші спеціалісти поєднують сучасні методики в косметології тіла з індивідуальним підходом до кожного клієнта. Окрім приємної вартості у Клініці Grace, важливою перевагою косметологічних процедур є швидка реабілітація. Всі методики косметології по тілу в Grace Clinic дозволяють швидко повернутися до звичного життя. Завдяки цьому набряклість і почервоніння зникнуть максимум протягом декількох днів, а струнке тіло з гарними контурами та пружною шкірою залишиться з вами назавжди.

Косметологічні процедури є невід'ємною умовою краси і молодості шкіри. Але дуже важливо, щоб дані методики були проведені професійними лікарями-косметологами, які практикують індивідуальний підхід до шкіри кожного пацієнта.

Сучасна косметологія вже не обмежується роботою виключно зі шкірою і м'язами обличчя.
Завдяки високій ефективності і широкому набору інструментів і методів в нашій клініці, косметологія відкриває величезні можливості по корекції фігури, підвищення загального тонусу і омолодження шкіри на будь-яких ділянках вашого тіла.

Лікарі-косметологи нашої клініки є кваліфікованими фахівцями в області дерматології та косметології. Вони постійно стежать за новинками у своїй сфері діяльності. Глибокі знання і практичний досвід дозволяють фахівцям клініки удосконалювати і відточувати свій професіоналізм для вирішення широкого спектра завдань з питань надання послуг з максимальним результатом і без ризиків ускладнень.

Наш досвід

180

процедур

Індивідуальний підхід до кожного клієнта та поєднання сучасних методів лікування дозволяють нашим спеціалістам проводити ефективні та результативні процедури для омолодження, підтяжки та вдосконалення тіла.
Типи

процедур

Наші спеціалісти виконують ефективні процедури для тіла. Усунення жирових відкладень аппаратними методами і ліполітиками. Видалення розтяжок лазерним шліфуванням, пілінгами, наноліфтингом та мезотерапією. Лікування гіпергідрозу.
Швидка

реабілітація

Швидке та безболісне відновлення — одна із переваг косметології тіла. Незалежно від методу, набряки та почервоніння проходять відразу або за декілька днів. А красиве та підтягнуте тіло залишається на довго.

Наш підхід до косметології тіла

Усунути целюліт, скорегувати контури тіла, повернути шкірі красу та пружність — все це реально завдяки знанням і досвіду наших спеціалістів-косметологів, а також інноваційним технологіям, що успішно поєднуються з традиційними методами.

У нашій клініці представлені такі процедури по догляду за тілом: апаратна і ін'єкційна косметологія, авторські мануальні методики, обгортання і оздоровчі програми. Ми складаємо індивідуальну програму для кожного клієнта, відповідно до його потреб та бажань.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Катерина
Килівник

Лікар-дерматолог. Косметолог. 7 років практики в косметології та медицині

Питання - відповіді

Чи можна самостійно вводити ін’єкції ліполітиків?

Спеціалісти нашої клініки категорично не рекомендують вводити ліполітики самостійно. Звичайно, може здатись, що ризики мінімальні. Спеціаліст же не робить розрізів, не ставить крапельниць та інших елементів амбулаторного лікування. Але введення ін’єкції має відбуватися під професійним контролем спеціаліста-косметолога з відповідною освітою. В іншому випадку — результат може бути непередбачуваним.

Як працює Coolsculpting?

Науково доведено, що клітини жиру гинуть природним шляхом саме від впливу холодом. Кріоліполіз Coolsculpting - на 100% безпечний і ефективний спосіб позбавлення від локальних жирових відкладень. У це складно повірити, але жирові клітини в зонах впливу зникають назавжди. Coolsculpting by Zeltiq - унікальний апарат, який не має аналогів. Жодної компанії ще не вдалося повноцінно повторити технологію.

Який апарат зменшує жирові клітини у важкодоступних зонах тіла?

Для важкодоступних ділянок тіла наші спеціалісти використовують апарат Infini. Однією з основних переваг цього апарату є змінний картридж. Він може працювати з різним розташуванням та різною товщиною жирових відкладень. До того, перший результат не потрібно буде чекати тижнями, ви помітите його відразу після процедури на апараті Infini.

Коли не можна проводити лазерне шліфування розтяжок?

"Процедура лазерного шліфування не проводиться при вагітності, в період лактації, імунодефіциті, загостренні хронічних захворювань, рецидиві висипань на обличчі, псоріазі. Більш детальну інформацію ви отримаєте, записавшись на консультацію до спеціаліста-косметолога у нашій клініці.

Чи підходить лікування гіпергідрозу чоловікам?

Звичайно, позбутись пітливості або зробити ін’єкцію ботулотоксину в проблемну зону можна і жінкам, і чоловікам. Крім того, процедура є універсальною та допомагає навіть у випадках пітливості обличчя та голови. За більш детальною консультацією рекомендуємо звернутись до нашої клініки.

До/після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.