Ліпофілінг члена

липофилинг члена

Ліпофілінг члена

Віра в себе, у свою силу, всього за 1 процедуру! Бажана товщина члена за допомогою використання природного наповнювача - власної жирової тканини, Київ

Ліпофілінг члена - це операція з корекції об'єму статевого органа у чоловіків за допомогою ін'єкцій власної жирової ткани пацієнта, яка перед цим проходить спеціальну підготовку (видаляються домішки, які можуть перешкоджати приживленню жиру в новому місці і створювати тимчасові неправильні об'єми). Ліпофілінг статевого члена триває близько 1-2 годин під загальним наркозом. Забір жирової ткани здійснюється методом ліпосакції (у клініці Grace використовується найбезпечніша швейцарська вібраційна ліпосакція) з ділянки, де є зайві жирові відкладення, які не подобаються чоловікові. Наприклад, живіт, боки, зона над лобком тощо. Вводиться, як правило, до 100 мл очищеного, підготовленого жиру. Відразу після операції можуть бути гематоми, набряк, які проходять протягом 7-10 днів.

Після операції статевий спокій складає не менше місяця. Це надзвичайно важливо для того, щоб жирова тканина "прижилася" в новому місці, клітини не були травмовані тертям під час статевого акту.

Заголовок блока

Покази:


- Естетичне незадоволення товщиною статевого органа
- Тонкий член
- Мікропеніс

Протипокази


- Гепатити В, С, Д
- ВІЛ
- Захворювання крові, включаючи згортання
- Рани і захворювання шкіри в зоні забору жирової тканини і введення
- Епілепсія (протипоказання до наркозу)

дізнатися деталі процедури

Детальніше

Переваги ліпофілінга статевого члена:

 

 • Гіпоалергенність (такий природний наповнювач виключає виникнення алергії)
 • Відсутність можливості відторгнення (оскільки  клітини, що вводяться, належать пацієнту, відторгнення виключено; від 30 до 60% введеного жиру приживається і зберігається назавжди). Проте за бажанням пацієнта завжди можна повторити процедуру та додати об'єм.
 • Жирової тканини достатньо для значного збільшення об'єму статевого члена (на відміну від гіалуронової кислоти - ефект короткостроковий і для значного збільшення потрібно багато наповнювача, що впливає на вартість процедури)
 • Ефект зберігається довше (а частково - назавжди), незважаючи на механічне навантаження під час статевого акту.

Мінуси ліпофілінга статевого члена:

 • потовщити за допомогою жиру можна лише тіло статевого члену (потовщення і подовження головки здійснюється тільки за допомогою філерів гіалуронової кислоти).

Як відбувається ліпофілінг члена?

01

Спочатку вас очікує дві консультації з хірургом-урологом Grace. На першій лікар проведе огляд, визначить можливість і необхідність проведення операції, призначить необхідне передопераційне обстеження (можна пройти безпосередньо в клініці). Ліпофілінг члена проводиться під загальним наркозом і складається з двох етапів - забору жирової тканини за допомогою ліпосакції та її підготовки, потім - введення по всьому стовбуру члена за допомогою ін'єкцій. Хірург рівномірно розподіляє введену жирову тканину по всій довжині статевого органа. Відразу після операції пацієнта переводять в палату інтенсивної терапії, а потім, через кілька годин контролю стану, у власну люкс-палату. Виписка здійснюється на наступний день. Доступний трансфер додому від клініки на Tesla з водієм Grace.

Про клініку

Чому Grace?

Умови

операційної

Виконується тільки в стерильних умовах операційної, оскільки поєднує в собі 2 операції (ліпосакцію і ліпофілінг). Після операції вас супроводжують лікар, власний персональний менеджер, вони допомагають 24/7.
Уролог

хірург

Ми впевнені, що якісно провести ліпофілінг члена може тільки уролог-хірург, а не пластичний хірург або загальний хірург. Оскільки тільки такий лікар має великий досвід проведення саме таких операцій.
Конфіденційність

Клініка знаходиться на закритій території під охороною, завжди доступний паркінг.

Хочете персональну консультацію лікаря?

Записатися

Хто проводить?

Усі лікарі

Микола
Ноцек

плазмотерапія члена (PRP) лікування хвороби Пейроні ліпофілінг члена лігаментотомія ударно-хвильова терапія Storz Medical безопераційне потовщення статевого члена (філлерами)

Висококваліфікований лікар з великим досвідом у галузі естетичної урології та інтимної пластики, лікування простатиту та хвороби Пейроні. Його наукові роботи публікуються у найпрестижніших світових медичних виданнях.

плазмотерапія члена (PRP) лікування хвороби Пейроні ліпофілінг члена лігаментотомія ударно-хвильова терапія Storz Medical безопераційне потовщення статевого члена (філлерами)

Ліпофілінг члена: ціна

 
Назва послуги
Ціна
1
Консультація лікаря з естетичної урології

1 500 грн

2
Ліпофілінг статевого члена, ціна залежить від об'єму корекції

1200 євро

1700 євро

3
Наркоз

450 євро

4
Забір і подготовка жирової тканини

600 євро

5
Пакет медичного супроводження (передопераційне обстеження, перебування в палаті інтенсивної терапії з медичним лікуванням, індивідуальна люкс-плата, персональний трансфер після виписки в межах Києва, набір медичних препаратів для лікування вдома (при необхідності), огляди та перев'язки протягом року)

850 євро

Відео про клініку

Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.