Ліпосакція
рук

liposakciya-ruk-kiev

Ліпосакція
рук

Ваші руки витончені та жіночні лише за одну процедуру і на все життя. Ліпосакція  рук (Київ) HD методом для створення спортивних контурів.

Ліпосакція рук - метод хірургічного видалення надлишку жирових тканин в ділянці плеча, від ліктьового згину до пахвової западини. У клініці Grace процедура виконується максимально делікатним та безпечним вакуумним способом досвідченими хірургами, що гарантує безпеку та досягнення бажаного результату. А також, за бажанням пацієнтів, операція може бути доповнена HD технікою ліпосакції для створення ефекту контурування м'язів та спортивного вигляду.

Ліпосакція рук (Київ) у нашій клініці може виконуватися самостійно або доповнюватися видаленням надлишку шкіри за її сильного розтягування та зниження тургору (наприклад, після значного схуднення). Також ми можемо запропонувати апаратний ліфтинг шкіри рук BodyTite для підвищення її еластичності та пружності, якнайшвидшого скорочення тканин після операції.

Кому підходить ліпосакція рук?

Покази

Процедура проводиться за бажанням клієнта та ефективно бореться з проблемою надлишку ліпідних відкладень на руках та плечах, яких не вдається позбутися фізичними навантаженнями та дієтами, або коли необхідно досягти швидкого результату. Приводом для ліпосакції можуть стати:
- щільний боці рук;
- складки в ділянці пахв;
- непропорційність товщини рук іншим частинам тіла.

протипокази

Пластична операція не може проводитися за таких станів:
- важке ожиріння 2-3 ступеня (за один сеанс позбутися необхідного об'єму жиру не вдасться, оскільки є ризик виникнення ускладнень);
- загострення хронічних патологій, гострі інфекції, запалення;
- онкологія;
- порушення згортання крові.

До/після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Бажаєте консультацію?

Записатися

Як проводиться ліпосакція рук?

01

На первинній консультації пластичний хірург вивчає побажання, оглядає стан рук, оцінює тургор шкіри (чи є необхідність у додатковому ліфтингу чи достатньо вібраційної ліпосакції) та складає наступний план. Перед ліпосакцією необхідно пройти обстеження (лабораторні аналізи, консультації анестезіолога та гінеколога для жінок, УЗД), щоб унеможливити можливі протипокази.
У Grace Clinic ви можете забронювати зручний час та дату процедури після внесення передоплати. Територія клініки закрита та має власне паркування, де ви можете залишити авто. Також ми пропонуємо послуги водія, який може привезти вас до клініки в день операції та доставити додому після виписки.
Кожному пацієнту ми надаємо персонального менеджера, який відповість на будь-які запитання та допоможе підтримувати зв'язок із лікарем.

02

Для операції ми використовуємо сучасний швейцарський ліпосакційний апарат, який відрізняється такими перевагами:
• визнаний найбезпечнішим у світі;
дбайливо впливає на тканини, завдяки чому підходить для обробки ділянок тіла з ніжною шкірою та прискорює реабілітацію на 30%;
• допомагає позбутися більше жирових відкладень без шкоди здоров'ю у порівняно з іншими аналогічними апаратами;
• підходить для вторинної ліпосакції, оскільки здатний усувати фіброзні тяжі;
• швидше відсмоктує ліпіди, тому потрібне менш тривале перебування у наркозі;
• ніжна дія на тканини мінімізує ризик розвитку ускладнень.

03

Середня тривалість ліпосакції рук – 1-1,5 години. Після операції пацієнт перебуває у комфортабельній палаті під постійним наглядом лікаря та медсестринським контролем. Ми створюємо затишну атмосферу, щоб ви почували себе спокійно та швидше відновлювалися.
Післяопераційний супровід вже включено до ціни ліпосакції рук. У перший тиждень перев'язки та огляд здійснюються щодня. Відразу після втручання може бути набряклість тканин та синці, які зникають через 7-10 днів. Відновлення триває 2-6 тижнів, загоєння проколів практично безслідне.
В клініці Grace пацієнтам проводять реабілітаційні процедури - спеціально розроблений комплекс медичних процедур (апаратних та ін'єкційних) для прискорення відновлення. Завдяки цим процедурам відновлення відбувається на 30% швидше і набагато комфорніше. Процедури знімають набряк, прискорюють виведення жирових клітин та загоєння проколів. 
Оцінити остаточний результат ліпосакції рук до і після можна через кілька місяців, коли зруйновані ліпідні клітини повністю виведуть з організму, у тканинах утворюються нові судини та відновиться еластичність шкіри.

Хто проводить?

Усі лікарі

Варсік
Дадаян

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей fitness ліпосакція ліпоскульптурування HD абдомінопластика

Провідний пластичний хірург з пластики тіла Grace Clinic.
Успішний досвід більш ніж 18 років. Кандидат медичних наук.

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей fitness ліпосакція ліпоскульптурування HD абдомінопластика

Григорій
Стрикун

блефаропластика ліпосакція обличчя ліпофілінг обличчя видалення комків біша чік-ліфт підтяжка брів ліпосакція facetite bodytite

Провідний пластичний хірург з омолодження обличчя зі швидкої реабілітацією, успішний досвід в реконструктивній, загальній та пластичній хірургії, зокрема у Німеччині.

блефаропластика ліпосакція обличчя ліпофілінг обличчя видалення комків біша чік-ліфт підтяжка брів ліпосакція facetite bodytite

Хочете консультацію?

Запишіться зараз

про клініку

Чому варто зробити ліпосакцію рук у Grace Clinic?

Орієнтуємось

на результат

Ми завжди прагнемо досягти кращого ефекту та задовольнити побажання клієнта. Щоб покращити естетику рук та стан шкіри, разом із ліпосакцією можемо запропонувати проведення процедури Bodytite. Проводимо реабілітаційні процедури для швидкого і комфортного відновлення.
Зробили

тисячі ліпосакцій за 16 років

Використовуємо найновіше обладнання, контролюємо стан пацієнта в режимі реального часу та керуємося безпечними європейськими протоколами.
Створюємо

відчуття комфорту та турботи

Щоб прискорити відновлення та забезпечити спокій, персонал оточить вас увагою 24/7. Ми надамо смачне індивідуальне меню та комфортабельний номер для відпочинку.

Ліпосакція рук: ціна

 
Послуга
ціна
1
Консультація провідного пластичного хірурга, кандидата медичних наук

1000 грн

2
Ліпосакція рук (залежить від об'ємів корекції)

800 євро

1300 євро

1800 євро

3
Анестезія (місцеве знеболення/наркоз на вибір)

200/450 євро

4
Медичний сервіс (передопераційне обстеження, перебування в палаті інтенсивної терапії з медичним лікуванням, компресійна білизна, індивідуальна люкс-плата, персональний трансфер після виписки в межах Києва, набір медичних препаратів для лікування вдома (за потреби),)огляди і перев’язки протягом року)

400 євро

Хочу
консультацію

    Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
    Виберіть зручний метод зв’язку:

    Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

    Дякуємо!

    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.