Безін'єкційна

біоревіталізація

Інтрасьютікалс

Безін'єкційна біоревіталізація Інтрасьютікалс

Безін'єкційна

біоревіталізація

Інтрасьютікалс

Intraceuticals (Інтрасьютікалс) – відновлення, глибоке зволоження шкіри для молодості та сяйва. Ідеальна процедура без уколів та реабілітації для швидкої підготовки до важливої події

Інтрасьютікалс – австралійська апаратна процедура, яка за допомогою медичного аерографа потоком повітря постачає у глибокі шари шкіри спеціальні сироватки, що спрямовані на освітлення шкіри, вирівнювання тону, потужного зволоження та лікування.

Суть процедури не тільки в унікальній технології доставки сироваток у глибокі шари шкіри (чого не може досягти жодна сироватка чи крем), а й у самих сироватках – розміри її молекули дозволяють проникнути глибоко в шкіру та здійснювати лікувальну, відновлювальну дію.

При біоревіталізації без уколів використовуються наступні сироватки (залежно від завдання, яке потрібно вирішити):

 • Пептидна
 • Відновлювальна вітамінна
 • Для омолодження з ретинолом
 • Антиоксидантна

Курс процедур складає від 4 сеансів з періодичністю один тиждень. Ефект помітно одразу після першої процедури - наповнена шкіра, здорове сяйво, зволожені, соковиті губи, рівний тон. Саме за це шанувальницями інтрасьютікалс є Мадонна (співачка під час гастролей завжди проводить собі процедуру для сяйва шкіри та ідеального макіяжу), Періс Хілтон (називає інтрасьютікалз рятівником шкіри після перельотів та безсонних ночей).

Хочу консультацію

Записатися

Кому показана
Безопераційна біоревіталізація Інтрасьютікалс?

Покази


• Тьмяна шкіра обличчя, шиї, декольте
• Сухість (у тому числі губ)
• Занадто чутлива шкіра для інших доглядових процедур (інтрасьютікалс – гіпоалергенна процедура)
• Пігментація

Противопоказания


• Вагітність
• Період грудного вигодовування
• Гострі вірусні та інфекційні захворювання
• Герпес
• Пошкодження та рани у зоні проведення процедури

Як відбувається процедура безопераційної біоревіталізації?

Як відбувається процедура безопераційної біоревіталізації?
01

На консультації лікар огляне вас та виключить протипокази. Окрім того, лікар-косметолог проведе сканування шкіри на апараті Mar Vu - продіагностує зволоженість шкіри, стан пор, глибину зморшок, порушення пігментації шкіри, стан виділення шкірного сала тощо. Лікар надасть рекомендації і призначення по догляду за шкірою та підбере сиворотку для проведення процедури Інрасьютікалс для досягнення максимального бажаного результату - звуження пор, зволоження чи вирівнювання тону, зморшок.

Далі косметолог очищає шкіру від макіяжу спеціальними доглядовими засобами та приступає до процедури. Протягом години лікар плавними рухами за допомогою потоку повітря вводить необхідну сироватку у шкіру. Інтрасьютікалс абсолютно комфортна та приємна процедура, під час якої ви зможете розслабитись, відпочити. Після завершення процедури ви одразу можете продовжити звичайний спосіб життя. Ваша шкіра сяятиме молодістю та здоров'ям відразу після завершення сеансу.

Хочу консультацію

Записатися

Хто проводить?

Всі лікарі

Андріана
Кисіль

апаратна косметологія обличчя доглядові процедури за обличчям ін'єкційна косметологія обличчя

Лікар-косметолог-дерматолог з 13-річним досвідом роботи. Керівник відділення Медичної косметології Grace. Навчає лікарів контурній пластиці. Доповідач на конференціях з апаратної косметології. Проходила стажування у США, ЄС.

апаратна косметологія обличчя доглядові процедури за обличчям ін'єкційна косметологія обличчя

Тетяна
Редько

апаратне та ін'єкційне схуднення реабілітація після пластичних операцій доглядові процедури за обличчям

Дерматолог-косметолог з 18-річним досвідом роботи. Володіє всіма апаратними, ін'єкційними методиками, проводить будь-які види косметологічних процедур, кріоліполіз Coolsculpting, процедури догляду за тілом - обгортання, апаратні масажі.

апаратне та ін'єкційне схуднення реабілітація після пластичних операцій доглядові процедури за обличчям

Хочу консультацію

Записатися

Чому вибирають Grace

Найкращі

лікарі

Усі процедури проводять лікарі з вищою медичною освітою, які є експертами у своїй сфері, регулярно підвищують кваліфікацію за кордоном, є доповідачами на конференціях, тренерами ін'єкційних та апаратних технологій. Окрім того, у клініці доступна можливість проведення консиліуму лікарів у разі потреби.
Комплекс

процедур

Підхід наших лікарів – індивідуальний підбір ін'єкційних та апаратних, ведення пацієнта до досягнення бажаного результату.
Сервіс

та турбота

Наші лікарі супроводжують пацієнтів до повного відновлення. Ви завжди можете звернутися до свого лікаря Grace з будь-яким запитанням.

Про клініку

Про клініку
Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.