Лігаментотомія

Утолщение члена филлерами

Лігаментотомія

Збільшення полового члена до 3-5 см в довжину назавжди за одну міні-операцію, Київ

Лігаментотомія - хірургічне збільшення члена в довжину, використовуючи власний схований "запас" тіла пеніса. Під час операції уролог-хірург здійснює часткове перерізання перетин підтримуючої зв'язки члена, що утримує частину пеніса всередині, і таким чином буквально витягує приховану частину назовні. Лігаментотомія також може доповнюватися ліфтингом тканини мошонки (тканина мошонки може надто покривати статевий орган (в такому випадку волосся росте прямо на пенісі), що призводить до ефекту "парусу мошонки".  Операція з корекції такої особливості отримала однойменну назву. Видаленням частини тканини мошонки на пенісі, статевий член стає візуально більшим. Іноді ці два методи поєднуються для досягнення ефекту подовження члена. При методі перерізання зв'язки (лігаментотомії) в області лобка, безпосередньо над статевим органом, виконується міні-розріз приблизно 5 см в довжину. Такий доступ є більш простим і супроводжується меншою травматизацією тканин (так як необхідний зв'язок знаходиться безпосередньо в області лобка), що супроводжується швидким і комфортним відновленням.

Наскільки можна збільшити член за допомогою лігаментотомії? Зазвичай це - 2-3 см. При цьому важливо розуміти, що довжина збільшення залежить від природного запасу. На практиці у лікарів клініки Grace такий запас може складати до 5 см.

Хочу консультацію лікаря

Запишись

Як проходить лігаментотомія?

01

Особливості реабілітації

На першій консультації уролог-андролог проведе огляд, призначить обстеження і підбере можливі методи збільшення члена. Відразу після консультації за вами буде закріплений персональний менеджер, який допоможе в усіх організаційних питаннях і забезпечить доступ до лікаря 24/7. Для вашої зручності в вартість операції включені не тільки анестезія, огляди, перев'язки, перебування в індивідуальному стаціонарі і необхідне лікування, але і передопераційне обстеження, мета якого - виключити протипоказання до наркозу. Подача аналізів, консультація анестезіолога тощо. Проводиться безпосередньо в Grace за кілька днів до запланованої дати операції. Додатково всі деталі з лікарем можна обговорити на другій консультації напередодні операції. Відразу після операції пацієнт залишається в клініці на одну добу під цілодобовим контролем лікарів у персональній люкс-палаті (харчування та необхідне лікування включено в вартість). А потім, на наступний ранок після огляду, можливий трансфер додому на автомобілі Tesla з водієм клініки Grace. Подальший графік оглядів і перев'язок узгоджується з лікарем індивідуально.

02

Після операції для "закріплення" результату використовується екстендер або стретчер (пристрої, які додатково витягують статевий член і не допускають зрощення зв'язки назад на попереднє місце). Носіння екстендера є важливим протягом принаймні 3 місяців і до 4-6 місяців (призначення індивідуальне). Після операції можлива зміна кута статевого члена. Якщо до операції член піднятий вгору (гострий кут), після - кут може збільшитися або стати прямим). У клініці Grace операції лігаментотомія та з корекції "парусу мошонки" виконує уролог-андролог, хірург з багаторічним досвідом роботи.

Про клініку

Чому вибирають Grace для лігаментотомії?

Сервіс

та піклування

Супровід лікаря і персонального менеджера до повного відновлення. Перебування в клініці в персональній палаті під цілодобовим наглядом медичної команди. Завжди доступний паркінг. Річний супровід після операції.
100%

конфіденційність

Ми гарантуємо повну конфіденційність нашим пацієнтам. Клініка знаходиться на закритій території під цілодобовим наглядом охорони, де ви будете себе почувати комфортно та захищено.
Хірург

уролог

В клініці Grace ми дотримуємося цінності, що тільки вузькоспеціалізований лікар, який має щоденний практичний досвід у певній сфері, може безпечно і якісно провести операцію. Саме цьому усі урологічні маніпуляції у нас проводить високопрофесійний уролог-хірург.

Залишились запитання?

Запишись на консультацію

Хто виконує?

Усі лікарі

Микола
Ноцек

плазмотерапія члена (PRP) лікування хвороби Пейроні ліпофілінг члена лігаментотомія ударно-хвильова терапія Storz Medical безопераційне потовщення статевого члена (філлерами)

Висококваліфікований лікар з великим досвідом у галузі естетичної урології та інтимної пластики, лікування простатиту та хвороби Пейроні. Його наукові роботи публікуються у найпрестижніших світових медичних виданнях.

плазмотерапія члена (PRP) лікування хвороби Пейроні ліпофілінг члена лігаментотомія ударно-хвильова терапія Storz Medical безопераційне потовщення статевого члена (філлерами)

Лігаментотомія: ціна

 
Назва послуги
Ціна
1
Консультація лікаря уролога з інтимної пластики

1500 грн

2
Лігаментотомія (подовження статевого члена), залежить від складності випадку

700 євро

1200 євро

3
Наркоз

450 євро

4
Пакет медичних послуг (передопераційне обстеження, перебування в палаті інтенсивної терапії з медичним лікуванням, індивідуальна люкс-плата, персональний трансфер після виписки в межах Києва, набір медичних препаратів для лікування вдома (при необхідності), огляди та перев'язки протягом року)

850 євро

Хочу
консультацію

    Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
    Виберіть зручний метод зв’язку:

    Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

    Дякуємо!

    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.