Косметологія
обличчя

Зморшки, дряблість, пігментація та інші проблемні недоліки на обличчі натякають, що час звернутися до спеціаліста-косметолога.

Сучасна косметологія обличчя дозволяє з легкістю вирішити такі естетичні проблеми, як в'ялість шкіри, зморшки, гіперпігментація, рубці або асиметричність рис. Фахівці нашої клініки дотримуються точки зору, що стан шкіри залежить від роботи всього організму. Кожна консультація починається з ретельного аналізу шкіри, що допомагає лікарю-косметологу визначити проблему, знайти рішення і зробити шкіру обличчя досконалою.

Косметологія: процедури для обличчя

В арсеналі наших фахівців – передові методики апаратної косметології, що забезпечують якісний догляд за шкірою. Їх важливою особливістю є безболісність і швидкий відновлювальний період. Незалежно від обраної методики, набряки і почервоніння зникають або відразу ж, або протягом декількох днів. Ми віддаємо перевагу сучасній косметиці, що відповідає міжнародним стандартам якості, і на додаток до процедур підберемо вам першокласні засоби для домашнього догляду.

Естетична косметологія обличчя включає:

  1. Професійний догляд за шкірою. Ефективне очищення від щоденних забруднень забезпечує комбінована ультразвукова атравматична чистка та пілінг AquaPure.
  2. Лікування шкіри. Інноваційні методики дозволяють усунути гіперпігментацію, а також позбутися від шрамів і слідів постакне.
  3. Anti-age процедури. Ліквідація зморшок здійснюється за допомогою ін'єкцій, безопераційної підтяжки обличчя, комплексного омолодження і методики Intraceuticals – достойна альтернатива «уколів краси».
  4. Контурна пластика обличчя. Корекція губ, носа, вилиць, підборіддя, носослізної борозни дозволить досягти симетрії обличчя і створити бажані контури.
  5. Усунення жирових відкладень. Зменшити жировий прошарок і омолодити обличчя допоможуть ін'єкції ліполітиків, які складаються з безпечних речовин, присутніх в організмі людини.

Прагнення піклуватися про свою зовнішність притаманне кожній людині. З кожним роком косметологічний догляд за шкірою обличчя стає все більш популярним і серед чоловіків. Клініка Grace (Грейс) підтримує цю тенденцію, пропонуючи саме ті косметологічні процедури, ін'єкційні та апаратні процедури, які підходять жіночій та чоловічій шкірі.

Косметологія обличчя в Grace Clinic

Дерматологи-косметологи нашого Медичного Клубу в Києві використовують всі ефективні методи удосконалення і омолодження обличчя. При цьому головне завдання Grace Clinic – підкреслити природну красу обличчя, а не повністю змінити зовнішність. Наші косметологи професійно поєднують визнані методики в галузі клінічної та естетичної медицини. Це дозволяє не тільки примножити вашу красу, а й забезпечити шкірі ефективний догляд, а також максимально відстрочити процеси старіння. Ми точно знаємо, як здійснити ваші мрії, зберігши при цьому всю унікальність і неповторність вашого обличчя.

Наш досвід

345

процедур

Індивідуальний підхід до кожного клієнта та поєднання сучасних методів лікування дозволяють нашим спеціалістам проводити ефективні та результативні процедури для омолодження, підтяжки та вдосконалення обличчя.
Типи

процедур

Наші спеціалісти проводять усі методи омолодження та удосконалення обличчя. У нашому арсеналі представлені унікальні та передові технології апаратної медицини по догляду за шкірою обличчя та тіла. Спеціалісти також проводять ін'єкційні процедури: контурна пластика губ, носа, вилиць, підборіддя, носогубної складки, носослізної борозди і т.д. Використовуются аnti-age методики, лікування та догляд за шкірою обличчя і тіла.
Швидка

реабілітація

Швидке та безболісне відновлення — одна із переваг косметології обличчя. Незалежно від методу, набряки та почервоніння проходять відразу або за декілька днів. Важливо дотримуватися рекомендацій спеціаліста.

Наш підхід до косметології обличчя

Завдяки комплексному підходу, ми не тільки підкреслимо вашу природну красу, а й ефективно уповільнимо процеси старіння та забезпечимо вашій шкірі обличчя першокласний професійний догляд.

Наші спеціалісти-косметологи впевнені, що краса шкіри безпосередньо залежить від стану здоров'я людини, тому вони працюють в комплексі з гастроентерологами, дієтологами, ендокринологами та гінекологами.

Кожна консультація починається з аналізу шкіри, який дозволяє спеціалісту виявити проблему, визначитися з її лікуванням та вдосконалити будь-яку зону обличчя.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Катерина
Килівник

Лікар-дерматолог. Косметолог. 7 років практики в косметології та медицині

Тетяна
Редько

Косметолог. 18 років досвіду у медицині та косметології

Вартість послуг

 
Назва послуги
Вартість, USD
1
JUVEDERM VOLIFT RETOUCH 0,55 ml (губи)
190
2
JUVEDERM VOLIFT 1,0 ml (губи)
250
3
JUVEDERM ULTRA3 1,0 ml (губи)
200
4
JUVEDERM ULTRA4 1,0 ml (вилиці, ніс, підборіддя, кути нижньої щелепи)
200
5
JUVEDERM VOLUMA 1,0 ml (вилиці, ніс, підборіддя, кути нижньої щелепи)
250
6
JUVEDERM VOLUX 1,0 ml (вилиці, ніс, підборіддя, кути нижньої щелепи)
270
7
JUVEDERM VOLBELLA 1,0 ml (носослізна борозда)
250
8
TEOSYAL 1,0 ml (носослізна борозда)
250
9
JUVEDERM VOLBELLA 1,0 ml (носогубна складка, заповнення зморшок)
250
10
JUVEDERM ULTRA3 1,0 ml (носогубна складка, заповнення зморшок)
200
11
JUVEDERM VOLIFT RETOUCH 0,55 ml (носогубна складка, заповнення зморшок)
190
12
JUVEDERM VOLIFT 1,0 ml (носогубна складка, заповнення зморшок)
250
13
JUVEDERM VOLITE
250
14
BELOTERO SOFT 1,0 ml (носогубна складка, заповнення зморшок)
200
15
RADIESSE 1,5 ml (гідроксиапатит кальцію, векторний ліфтинг)
330
16
RADIESSE 3 ml (гідроксиапатит кальцію, векторний ліфтинг)
400
17
Ботулінотерапія (лоб)
жінки - 80, чоловіки - 100
18
Ботулінотерапія (міжбрів'я)
жінки - 80, чоловіки - 100
19
Ботулінотерапія (очі "гусині лапки")
жінки - 90, чоловіки - 110
20
Ботулінотерапія (ніс "зморшки кролика")
жінки - 50, чоловіки - 60
21
Ботулінотерапія (кісетні зморшки)
жінки - 50, чоловіки - 60
22
Ботулінотерапія (підборіддя)
жінки - 50, чоловіки - 60
23
Біоревіталізація JUVEDERM VOLITE 1 ml
180
24
Біоревіталізація Restylane Vital 1 ml
220
25
Біоревіталізація Restylane Vital Ligh 1 ml
200
26
Біоревіталізація Filorga 135HA 1,5 ml
100
27
Біоревіталізація Filorga 135HA+ 1,5 ml
130
28
Біоревіталізація Jalupro 1,5 ml
150
29
Біоревіталізація Jalupro HMW 1,5 ml
170
30
Біорепарація Meso-Xantin F199
170
31
Plenhyage Strong XL (Підготовка для реабілітації після пластичних операцій)
230

Питання - відповіді

Що таке "французькі губки", "голівудський об'єм", "Мона Ліза"?

Це назви методів збільшення губ за допомогою філерів. Кожна з них має свої переваги та обмеження, але головне — вони дають клієнту чітке розуміння результату. "Голлівудський об'єм" допомагає досягти ефекту природніх губ. "Французькі губи" — метод, при якому наповнювач вводиться по всьому периметру губ перехресним способом, уникаючи центру та кутиків губ. "Мона Ліза" використовується для підняття кутиків губ: уколи робляться із незначними відступами від контурів. Взагалі існує більше десятка різних методів. Спеціалісти нашої клініки підберуть для вас найефективніший варіант.

Введення філера — безболісна процедура?

Безперечно, дискомфорт під час процедури присутній через введення ін’єкції під шкіру. Спеціаліст вводить філер неглибоко. Це дозволяє уникнути сильних больових відчуттів. На попередній консультації ви можете вказати нашому спеціалісту про необхідність додаткової анестезії. Відповідно до ваших побажань, він може запропонувати філери з лідокаїном або знеболюючий крем.

Чим відрізняється Intraceuticals від інших процедур?

Унікальний секрет криється в симбіозі сироваток на основі гіалуронової кислоти, а також в інноваційних технічних аспектах. Ефективні та корисні складові сироваток вводяться в глибокі шари шкірного покриву спеціальним апаратом під дією активного кисню. Активні компоненти проникають глибше, ніж від сироваток у домашнього догляду, і не так болісно, ​​ніж при звичній біоревитализації.

Чи існують вікові обмеження при ультразвуковому очищенню?

Ультразвукове очищення не має вікових обмежень. Більш того, рекомендується підліткам, які мають проблеми зі шкірою. Вони пов'язані з гормональним ростом в період статевого дозрівання. Якщо своєчасно звертатись до спеціаліста-косметолога та проводити очищення обличчя можна уникнути висипів. Шкіра збереже здоровий вигляд, а підліток зможе уникнути комплексів.

Як запобігти появі гіперпігментації?

Будь-яка гіперпігментація завжди посилюється під впливом сонця. Тому правильний захист від сонця є абсолютно необхідним. Щодня використовуйте сонцезахисний крем з SPF 30 або вище, щоб тримати нерівномірну пігментацію під контролем. Також слід носити сонцезахисні окуляри та капелюхи. По можливості, менше перебувати на сонці. Якщо у вас проблемна шкіра, то важливо її не травмувати самостійно. Краще звернутися за консультацією до спеціаліста-косметолога нашого медичного клубу.

До/після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.