потовщення

члена

філлерами

(гіалуроновою

кислотою)

потовщення члена філлерами(гіалуроновою кислотою)

потовщення

члена

філлерами

(гіалуроновою

кислотою)

Збільшення члена в довжину та в об'ємі без операції за 1 сеанс, Київ

Потовщення статевого члена філлерами (гіалуроновою кислотою) – це збільшення в довжину та окружність статевого члена (товщини) з використанням філерів (препаратів, що містять гіалуронову кислоту). Гіалуронова кислота - природний і безпечний для організму людини компонент. За допомогою канюлі всього з декількох проколів лікар поступово викладає філер для потовщення тіла статевого члена. Найчастіше необхідно близько 10 мл філера, а головки (для збільшення довжини члена) – 4 мл філлера. Таким чином, в результаті досягається подовження статевого члена на 2-3 см.

Перевага інтимної чоловічої пластики у клініці Grace – тут процедуру проводить лікар уролог-хірург з великим досвідом проведення процедур з подовження та потовщення статевого члена, а також доступність різних методів збільшення, показання до яких визначаються на огляді. 

Бажаєте консультацію?

Записатися

Покази та протипокази

Покази


- Мікропеніс (менше 7 см завдовжки при ерекції)
- Бажання пацієнта зробити пеніс довшим і товщим
- Викривлення статевого члена (вроджене)
- Бажання пацієнта отримати нові відчуття у сексі
- Давні травми (вм'ятини), які можна коригувати за допомогою філера

протипокази


- Захворювання шкіри статевого органу
- Запальні процеси
- Уретрит
- Алергія на складові філера
- Травми (свіжі)

Як проводиться процедура потовщення статевого члена в клініці Grace київ?

Як проводиться процедура потовщення статевого члена в клініці Grace київ?
01

На консультації лікар-уролог клініки Grace проводить огляд, виключає протипокази і може розпочати проведення збільшення статевого члена гіалуроновою кислотою. Лікар може порекомендувати інші методи подовження і потовщення статевого члена, які також доступні в клініці (як лігаментотомія, ліпофілінг члена та ін.). Чоловіча інтимна пластика проводиться під місцевим знеболенням, тому процес комфортний. За допомогою пари проколів за допомогою канюлі лікар вводить частину філера по всьому члену, а потім розподіляє, і ще кілька проколів відводиться на головку члена. Результат подовження зберігається близько 1 року. Потім за бажанням можна повторити процедуру. Якщо ж пацієнт має бажання збільшити пеніс без операції на більш тривалий термін – уролог клініки Grace може запропонувати збільшити геніталії за допомогою полімолочної кислоти.

Після процедури протягом декількох днів може зберігатися набряк та синці на голівці члена (проходять протягом тижня). З обмежень – після процедури заборонено секс протягом 2 тижнів. Протягом 2-3 днів виключити купання у відкритих джерелах, сауни та лазні поки що не заживуть місця проколів.

Хочу персональну консультацію лікаря

Запишись

Чому вибирають Grace для контурної пластики пеніса?

Конфіденційність
Клініка на закритій території. Завжди доступне паркування.
Найкращі

методики

Уролог клініки Grace запропонує на вибір найкращі техніки збільшення довжини та об'єму пеніса у вашому індивідуальному випадку.
Успішний

досвід

Багаторічний практичний досвід та використання лише безпечних сертифікованих препаратів

Спеціаліст

Усі лікарі

Микола
Ноцек

плазмотерапія члена (PRP) лікування хвороби Пейроні ліпофілінг члена лігаментотомія ударно-хвильова терапія Storz Medical безопераційне потовщення статевого члена (філлерами)

Висококваліфікований лікар з великим досвідом у галузі естетичної урології та інтимної пластики, лікування простатиту та хвороби Пейроні. Його наукові роботи публікуються у найпрестижніших світових медичних виданнях.

плазмотерапія члена (PRP) лікування хвороби Пейроні ліпофілінг члена лігаментотомія ударно-хвильова терапія Storz Medical безопераційне потовщення статевого члена (філлерами)

Про клініку

Про клініку
Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.