Лікування

хвороби Пейроні

Утолщение члена филлерами

Лікування

хвороби Пейроні

Ефективне лікування хвороби Пейроні. Індивідуальний підбір терапії з комбінацією апаратних, ін'єкційних, медикаментозних методів і операції, Київ

Хвороба Пейроні: чому виникає, діагностика, стадії

Хвороба Пейроні характеризується вигином статевого члена (частіше вгору) через розростання сполучної тканини, що створює так звані "бляшки" (фіброзні ущільнення). Бляшки частіше з'являються саме на верхній частині статевого члена. Це викликає больові відчуття у пацієнтів під час ерекції. Крім того, статевий орган втрачає гнучкість, що призводить до ускладнень під час інтимного акту (як фізичних, так і емоційних).

Причини хвороби Пейроні:

Однією з найпоширеніших причин є травма під час статевого акту, яка супроводжується больовим синдромом. Після травми може розпочатися розростання бляшок. У деяких випадках захворювання Пейроні виникає як наслідок вроджених патологій сполучної тканини (автоімунне захворювання, хоча ця причина зустрічається значно рідше), або хронічного запалення.

Захворювання діагностують шляхом пальпації та ультразвукового дослідження. Перебіг захворювання може бути абсолютно непередбачуваним: воно може з'явитися буквально за одну ніч, активно прогресувати і так само спонтанно перейти в хронічну форму. На 100 тис. чоловік це захворювання зустрічається приблизно у 0,39-3%. Зазвичай воно вражає чоловіків у віці 40-70 років, хоча пацієнти можуть бути й молодшого віку.

Хвороба Пейроні поділяється на гостру і хронічну фази. Гостра фаза зазвичай триває протягом перших 18-24 місяців і може включати біль у статевому члені, певний вигин та вузол на ньому. Хронічна фаза характеризується стабільною бляшкою, часто з кальцинозом та вигином статевого члена. Втрата еректильної здатності частіше пов'язана з хронічною фазою.

Покази та протипокази до операцїі

Покази


- Під час пальпації статевого члена виявляються один або декілька фіброзних ущільнень.
- Болісні відчуття в члені, які можуть посилюватися під час ерекції.
- Деформація статевого члена у верхньому напрямку, де знаходиться ущільнення. Зниження еректильної функції через втрату пружності або деформацію статевого члена.

протипокази


- Лікування медикаментами протипоказано лише у разі алергійної реакції пацієнта.
- Хірургічне лікування протипоказане на гострій стадії хвороби (якщо видалення бляшки виконується до завершення процесу фіброзу, можливе провокування нових бляшок).
- Також операція не проводиться при незначній деформації, яка піддається апаратному і медикаментозному лікуванню.

Потрібна консультація?

Дізнатися деталі

01

Лікування хвороби Пейроні в клініці Grace:

Якщо хвороба Пейроні діагностується на ранніх стадіях (тобто протягом перших 6 місяців після з'явлення будь-яких симптомів), застосовується нехірургічне лікування (апаратне лікування, таке як фокусна ударно-хвильова терапія, медикаментозне лікування, плазмотерапія тощо), спрямоване як на лікування болю, еректильної дисфункції, так і вигину. Тривалість нехірургічного лікування захворювання Пейроні індивідуальна.
Якщо бляшки на статевому члені залишаються незмінними протягом 6 місяців, стан можна вважати стабільним, тоді можна розглядати питання про хірургічне лікування і операцію Несбіта.
В клініці "Grace" у Києві хірургічне лікування хвороби Пейроні в залежності від індивідуальних показань може проводитися двома методами (метод визначає лікар під час огляду):
1) Операція Несбіта - видалення бляшки, яке є досить травматичною операцією, оскільки процес відокремлення бляшки від тканин члена складний (бляшка проростає в тканини і судинну сітку). Вартість операції Несбіта визначається лікарем на консультації, але уролог клініки "Grace" володіє більш сучасними і менш травматичними методами лікування захворювання Пейроні.
Згладжування бляшки шляхом багатьох розрізів на ній вздовж і впоперек. При цьому сліди від втручання не залишаються.

02

Під час хірургічного втручання бляшки можуть видалятися або використовується техніка дрібного багатошарового надрізання, завдяки якій вона стає еластичною і не заважає пацієнтові. Друга техніка - більш сучасний метод хірургічного лікування захворювання Пейроні (менше травматичний, швидше відновлення, не потрібен імплант, який заповнює впадину після видалення бляшки), проте в деяких випадках вона не застосовується. Хірургічне втручання не проводиться, якщо стан не є виснажливим для пацієнта, еректильна дисфункція відсутня, статевий акт проходить задовільно. Операція з корекції невеликого вигину лише з косметичних міркувань - недоцільно. Вартість лікування хвороби Пейроні, як можна побачити, залежить від багатьох факторів, обраної методики і тривалості. Усі ці питання вирішуються на індивідуальній консультації з нашим урологом.

Після операції є набряк, будь-які сліди після операції загоюються протягом 1-2 тижнів. Через 1-1,5 місяців вже можливий статевий акт (що по суті є єдиним обмеженням після операції, окрім кількох днів дотримання правил стерильного догляду за місцем операції до загоєння місця проколів).

Чому обирають Grace?

Ретельний

вибір методу

Наш уролог-хірург-андролог володіє найсучаснішими, не травматичними методами лікування (як хірургічними, так і безопераційними).
Комплекс

процедур

Клініка має цілий арсенал сучасного обладнання, яке за потреби використовується для лікування і реабілітації.
Сервіс

та конфіденційність

100% конфіденційність гарантована. Клініка розташована на закритій території, завжди є парковка, під час підготовки до операції вас супроводжує особистий менеджер, готовий завжди прийти на допомогу.

Хто робить?

Усі лікарі

Микола
Ноцек

плазмотерапія члена (PRP) лікування хвороби Пейроні ліпофілінг члена лігаментотомія ударно-хвильова терапія Storz Medical безопераційне потовщення статевого члена (філлерами)

Висококваліфікований лікар з великим досвідом у галузі естетичної урології та інтимної пластики, лікування простатиту та хвороби Пейроні. Його наукові роботи публікуються у найпрестижніших світових медичних виданнях.

плазмотерапія члена (PRP) лікування хвороби Пейроні ліпофілінг члена лігаментотомія ударно-хвильова терапія Storz Medical безопераційне потовщення статевого члена (філлерами)

Лікування хвороби Пейроні: ціна

 
Назва послуги
Ціна
1
Консультація андролога з розробкою плану обстеження та лікування

3 000 грн

2
Пластика викривлення статевого члена (хвороба Пейроні), залежить від методу і складності випадку

700 євро

1200 євро

1700 євро

3
Наркоз

450 євро

4
Пакет медичних послуг (передопераційне обстеження, перебування в палаті інтенсивної терапії з медичним лікуванням, індивідуальна люкс-плата, персональний трансфер після виписки в межах Києва, набір медичних препаратів для лікування вдома (за потреби), огляди та перев'язки протягом року)

450 євро

про клініку

Хочу
консультацію

    Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
    Виберіть зручний метод зв’язку:

    Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

    Дякуємо!

    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.