Косметологія

Косметологія

Косметолог у Києві в клініці Grace вирішить ваше завдання з використанням сертифікованого преміального обладнання та ін'єкційних препаратів

Не потрібно багато пояснювати, що означає косметолог та косметологічна клініка для жінок (а в сучасному світі - і для чоловіків). І які разючі результати естетична косметологія може дати. Косметологічні послуги – це молодість та краса шкіри, красивий підтягнутий овал обличчя, порятунок від будь-яких проблем – акне, зморшки, пігментація та багато інших.

Головний пріоритет косметологічної клініки Grace – ваша краса та природність. Ми пропонуємо весь спектр найновіших косметологічних послуг: апаратну косметологію, ін'єкційну косметологію, професійний та домашній догляд.

Ми працюємо на найсучаснішому преміальному устаткуванні. Доступні процедури як для обличчя, так і тіла. Наші косметологи регулярно підвищують свою кваліфікацію на конгресах, кадаврах та семінарах по всьому світу, гарантуючи безпеку та отримання бажаного результату пацієнту.

Серед найпопулярніших апаратних процедур:

Ін'єкційна косметологія Grace - це одна з наших ключових компетенцій, яка дозволяє досягти неперевершених результатів у корекції зморшок, об'єму губ, контурів обличчя та інших проблемних зон. Наші лікарі мають високу кваліфікацію у проведенні ін'єкцій та використовують лише найбезпечніші, сертифіковані FDA та Міністерством охорони здоров'я України препарати, щоб досягти поставлених цілей. Серед популярних процедур:

Чому вибирають косметологів Grace?

01

Сертифіковані лікарі

Усі процедури проводяться досвідченими лікарями дерматологами, косметологами, які регулярно підвищують свою кваліфікацію. Ми допомагаємо вирішувати будь-які проблеми зі шкірою та впораємося з будь-яким завданням. Ключове у нашій роботі – природність.

02

Апаратні та ін'єкційні процедури

Перед тим, як пройти будь-яку процедуру, ми проводимо ретельне обстеження. За потреби ми залучаємо всіх фахівців клініки, маємо можливість колегіально приймати важливі для здоров'я пацієнта рішення. А ще – підбираємо саме ту процедуру чи комбінацію процедур, які дозволять вирішити ваше завдання.

03

Преміальний сервіс

Ви завжди можете звернутися до косметолога Grace за порадою (доктор супроводжує вас). У нас завжди є парковка, власна закрита територія та особлива атмосфера історичного маєтку епохи модернізму.

хочу консультацію

Записатися

Лікарі

Усі лікарі

Катерина
Килівник

ін'єкційна косметологія обличчя апаратна косметологія обличчя

Лікар-дерматолог. Косметолог. 7 років практики в косметології та медицині

ін'єкційна косметологія обличчя апаратна косметологія обличчя

Тетяна
Редько

апаратне та ін'єкційне схуднення реабілітація після пластичних операцій доглядові процедури за обличчям

Косметолог. 18 років досвіду у медицині та косметології

апаратне та ін'єкційне схуднення реабілітація після пластичних операцій доглядові процедури за обличчям

Відгуки

Вартість послуг

 
Назва послуги
Вартість, грн (І / ІІ категорії)
1
Консультація косметолога первинна з розробкою Beauty плану
800 / 1000
2
Консультація косметолога первинна по апаратним процедурам
1000
(входить у вартість процедури)
3
Консультація косметолога повторна для пацієнтів клініки
free
4
Корекція косметологічних послуг для пацієнтів клініки
free

Відео про клініку

Хочу
консультацію

    Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
    Виберіть зручний метод зв’язку:

    Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

    Дякуємо!

    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.