Косметологія

Косметологія

Косметологія

Косметолог у Києві в клініці Grace вирішить ваше завдання з використанням сертифікованого преміального обладнання та ін'єкційних препаратів

Не потрібно багато пояснювати, що означає косметолог та косметологічна клініка для жінок (а в сучасному світі - і для чоловіків). І які разючі результати естетична косметологія може дати. Косметологічні послуги – це молодість та краса шкіри, красивий підтягнутий овал обличчя, порятунок від будь-яких проблем – акне, зморшки, пігментація та багато інших.

Головний пріоритет косметологічної клініки Grace – ваша краса та природність. Ми пропонуємо весь спектр найновіших косметологічних послуг: апаратну косметологію, ін'єкційну косметологію, професійний та домашній догляд.

Ми працюємо на найсучаснішому преміальному устаткуванні. Доступні процедури як для обличчя, так і тіла. Наші косметологи регулярно підвищують свою кваліфікацію на конгресах, кадаврах та семінарах по всьому світу, гарантуючи безпеку та отримання бажаного результату пацієнту.

Серед найпопулярніших апаратних процедур:

Ін'єкційна косметологія Grace - це одна з наших ключових компетенцій, яка дозволяє досягти неперевершених результатів у корекції зморшок, об'єму губ, контурів обличчя та інших проблемних зон. Наші лікарі мають високу кваліфікацію у проведенні ін'єкцій та використовують лише найбезпечніші, сертифіковані FDA та Міністерством охорони здоров'я України препарати, щоб досягти поставлених цілей. Серед популярних процедур:

Чому вибирають косметологів Grace?

Сертифіковані лікарі
01

Сертифіковані лікарі

Усі процедури проводяться досвідченими лікарями дерматологами, косметологами, які регулярно підвищують свою кваліфікацію. Ми допомагаємо вирішувати будь-які проблеми зі шкірою та впораємося з будь-яким завданням. Ключове у нашій роботі – природність.

Апаратні та ін'єкційні процедури
02

Апаратні та ін'єкційні процедури

Перед тим, як пройти будь-яку процедуру, ми проводимо ретельне обстеження. За потреби ми залучаємо всіх фахівців клініки, маємо можливість колегіально приймати важливі для здоров'я пацієнта рішення. А ще – підбираємо саме ту процедуру чи комбінацію процедур, які дозволять вирішити ваше завдання.

Преміальний сервіс
03

Преміальний сервіс

Ви завжди можете звернутися до косметолога Grace за порадою (доктор супроводжує вас). У нас завжди є парковка, власна закрита територія та особлива атмосфера історичного маєтку епохи модернізму.

хочу консультацію

Записатися

Лікарі

Усі лікарі

Тетяна
Редько

апаратне та ін'єкційне схуднення реабілітація після пластичних операцій доглядові процедури за обличчям

Дерматолог-косметолог з 18-річним досвідом роботи. Володіє всіма апаратними, ін'єкційними методиками, проводить будь-які види косметологічних процедур, кріоліполіз Coolsculpting, процедури догляду за тілом - обгортання, апаратні масажі.

апаратне та ін'єкційне схуднення реабілітація після пластичних операцій доглядові процедури за обличчям

Відгуки

Відео про клініку

Відео про клініку
Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.