Чек
Ліфтинг

Чек
Ліфтинг

Мініоперація, яка зробить ваші вилиці чіткими, контури – молодими, позбавить малярів під очима та розглдаить носогубки. Чек Ліфтинг, Київ

Чек ліфтинг або чік ліфтинг (сhеeck lifting – з англ. мови «підтяжка щоки») - піднаткістковий ліфтинг середньої третини обличчя через блефаропластичний доступ (через прихований розріз на слизовій тканині з внутрішньої частини нижньої повіки або  непомітний розріз по лінії росту нижніх вій). Найчастіше чек-ліфтинг поєднується з нижньою блефаропластикою. Спочатку хірург усуває або переміщає в нососльозну борозну жирові грижі, видаляє зайву шкіру під нижніми повіками, а потім через цей самий доступ переміщає м'які тканини середньої частини обличчя на їх споконвічне положення, в тому числі здійснює фіксацію малярних пакетів. Таким чином, при даній операції здійснюється мінімальна кількість розрізів, що гарантує швидку реабілітацію, відсутні розрізи на шкірі і, відповідно, рубці. Важливо, що такий метод ліфтинга середньої третини є більш фізіологічним, оскільки підтяжка тканин, що опустилися, здійснюється вгору, тоді як при класичній хірургічній підтяжці - убік.

Результат чек ліфтингу

 • Гладка шкіра під очима без зморшок та малярських мішків.
 • Чіткі, виражені вилиці, молоді контури обличчя.
 • Розгладжені носогубки.

Скільки зберігається результат від чек-ліфта?

Результат операції чек ліфтингу зберігається у середньому від 5-8 років.

Чек-ліфтинг допомагає від малярів?

Саме чек ліфт є операцією, коли пластичний хірург  буквально «всаджує» і фіксує на правильне анатомічне місце малярні мішки. Оскільки видалення малярного мішка естетично небезпечне.

Чи можна проводити чек ліфтинг без блефаропластики нижніх повік?

Чек ліфтинг можна проводити без блефаропластики, проте найчастіше опущення середньої третьої обличчя (вилиць, випинання малярів, прояв носогубної складки) супроводжується надлишками шкіри або грижами під очима, яких допомагає позбутися блефаропластика нижніх повік.

Чек ліфтинг: до після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Кому рекомендований чек ліфтинг?

Покази


- Надлишок шкіри в області нижніх повік (млява шкіра)
- Скелетизація нижньої орбіти (западання переходу з повік на вилицю)
- Малярні мішки
- Вікове опущення вилиць
- Носогубна складка

Протипокази


- Онкозахворювання
- Вагітність та лактація
- Діабет
- Шкірні захворювання в ділянці проведення операції
- Серцево-судинні захворювання

ЧІК ЛІФТ: ПІДТЯЖКА БЕЗ РУБЦІВ ТА ШВИДКОЮ РЕАБІЛІТАЦІЄЮ

Запишіться на персональну консультацію

Записатись

Як проводять чек-ліфтинг?

01

Консультація з чек-ліфтингу та підготовка

Спочатку вам необхідно пройти консультацію, щоб пластичний хірургій визначив показання до чек ліфтингу та виключив протипоказання, у тому числі до наркозу. Ця операція може проводитися під місцевою анестезією, ми рекомендуємо під загальною наркозом, щоб ви почували себе максимально комфортно. На консультації лікар також призначає обстеження, яке входить у вартість операції, і ви можете пройти його за день у Grace Clinic.
На операцію ви можете приїхати на таксі, власному автомобілі (клініка знаходиться на власній закритій території з доступним паркуванням) або скористатися послугами персонального водія Grace Сlinic, який доставить вас до клініки комфортабельною Tesla. У день операції до втручання заборонено вживати їжу та навіть воду.

02

Чек ліфтинг та відновлення

Вас розмістять у комфортабельній персональній палаті. У клініці є все необхідне для вашого перебування, у тому числі засоби гігієни. Після введення в наркоз пацієнта, хірург сепарує тканини від нижньої повіки до носогубної складки та здійснює ліфтинг та надійну фіксацію тканин у необхідному місці. Накладає шви у місці блефаропластичного доступу, які згодом самі розсмоктуються. Всі операції в Грейс проводять два професійні хірурги (оперуючий та асистуючий) для вашої безпеки.
Після виходу з наркозу ви залишаєтеся в клініці на добу під наглядом медичної команди. Наступного ранку, після огляду лікарем, ви можете їхати додому (до ваших послуг – персональний водій на Tesla). Наступний візит – за 1-2 дні. Реабілітація, на відміну класичних методів хірургічної підтяжки середньої третини обличчя, становить лише близько 3-х тижнів. Вже через 7-10 днів проходять синці та набряклість.

Відео про клініку

Хто проводить?

Усі лікарі

Григорій
Стрикун

блефаропластика ліпосакція обличчя ліпофілінг обличчя видалення комків біша чік-ліфт підтяжка брів ліпосакція facetite bodytite

Провідний пластичний хірург з омолодження обличчя зі швидкої реабілітацією, успішний досвід в реконструктивній, загальній та пластичній хірургії, зокрема у Німеччині.

блефаропластика ліпосакція обличчя ліпофілінг обличчя видалення комків біша чік-ліфт підтяжка брів ліпосакція facetite bodytite

Хочу пораду лікаря

Записатись на консультацію

Чому обирають Грейс для чек-ліфта?

1600

операцій

саме стільки успішних чек-ліфтингів проведено хірургами Grace Clinic завдяки досвіду хірургів та операційної команди, сучасному операційному та анестезіологічному обладнанню.
Комплексе

омолодження

Найчастіше для гармонійного омолодження обличчя з природним результатом необхідний індивідуальний вибір методів і технік. Наприклад, комбінація чек-ліфтингу з нижньою, верхньою блефаропластискою або іншими малоінвазивними методами, як ліпофілінг обличчя або ліпосакція підборіддя. Такі малотравматичні операції дозволяють досягти значного омолодження з короткою та комфортною реабілітацією.
5 зірок

сервіс

До ваших послуг – персональний менеджер, який супроводжує вас від консультації та до завершення реабілітації. Ми піклуємося про наших пацієнтів не тільки під час перебування в клініці, а й після – тому вам доступні річні огляди після операції, які входять у вартість операції.

Чек ліфтинг: ціна

 
Назва послуги
Ціна
1
Консультація провідного пластичного хірурга з чек ліфтингу
1000 грн
2
Операція чік ліфтинг (ціна залежить від складності випадку)

900 євро

1350 євро

3
Анестезія (на вибір: місцева/загальна)

200/450 євро

4
Медичні послуги (передопераційне обстеження, перебування в палаті інтенсивної терапії з медичним лікуванням, індивідуальна люкс-плата, персональний трансфер після виписки в межах Києва, набір медичних препаратів для лікування вдома (за потреби), огляди і перев’язки протягом року)

450 євро

Залишились запитання

Запишись на консультацію

Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.