Ліпофілінг
сідниць

Ліпофілінг сідниць

Ліпофілінг
сідниць

Красиві округлі контури без виснажливих тренувань в Grace, Київ

Іноді природна структура тіла не дозволяє отримати округлі пружні сідниці, навіть при регулярних тренуваннях. Ліпофілінг сідниць - це операція, яка дозволяє використовувати власний жир з інших проблемних ділянок тіла для створення красивих жіночих привабливих форм.

Преміальна клініка Grace пропонує передові методи в галузі естетичної хірургії. Однією з найпопулярніших процедур, які ми проводимо, є збільшення сідниць - ліпофілінг. Ця операція дозволяє покращити форму і контур тіла, використовуючи власний жировий матеріал пацієнта.

Як відбувається операція?

Операція ліпофілінгу сідниць проходить у кілька етапів, починаючи з консультації з лікарем і закінчуючи реабілітаційним періодом. Під час консультації ви зможете обговорити свої цілі і очікування від операції з нашим досвідченим хірургом, плюси і мінуси ліпофілінгу, щоб уникнути негативних наслідків після операції ліпофілінгу сідниць. Він проведе якісне обстеження і розповість про можливості, які можна отримати після операції в вашому конкретному випадку.

Ліпофілінг сідниць виконується в спеціально обладнаному оперативному відділенні, де лікар використовує місцеву або загальну анестезію. Процедура починається з ліпосакції, під час якої хірург збирає жирову тканину з вказаної області тіла за допомогою тонких канюль. Вартість ліпофілінгу сідниць залежить від об'єму, складності і тривалості операції, стандартну ціну ви можете побачити у нашому прайсі. Після цього зібраний матеріал проходить спеціальну обробку, включаючи очищення і підготовку жирових клітин до подальших ін'єкцій. Хірург використовує мікроін'єкційні канюлі для введення жирових клітин у бажану ділянку тіла, якою в даному випадку є сідниці.

Після операції пацієнтці надягають компресійний одяг, який необхідно носити кілька днів для попередження набряків. Важливо дотримуватися рекомендацій після операції, щоб результат ліпофілінгу сідниць тримався якомога довше.

Ліпофілінг сідниць: до після

Ліпофілінг сідниць: до після
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Запишіться на консультацію прямо зараз

Записатись

Кому підходить ліпофілінг сідниць?

Покази


- Бажання пацієнта покращити форму і об'єм сідниць з естетичних міркувань;
- Процедура може бути рекомендована в разі нерівномірного розподілу жирової тканини на тілі.

Протипокази


- Хронічні, алергічні, запальні захворювання у активній фазі; Захворювання, пов'язані з коагуляцією крові;
- Діабет і гормональні захворювання;
- Онкологічні діагнози;
- Вагітність і годування груддю;
- Індивідуальні протипокази, які лікар визначить під час огляду.

ЛІПОФІЛІНГ СІДНИЦЬ: як зробити безпечно та назавжди?

ЛІПОФІЛІНГ СІДНИЦЬ: як зробити безпечно та назавжди?

Реабілітація після ліпофілінгу сідниць

Реабілітація після ліпофілінгу сідниць

Реабілітаційний період після операції ліпофілінгу сідниць є важливим етапом у процесі відновлення. У перші кілька днів після операції вам може знадобитися носити спеціальний компресійний одяг (у місцях, де проводилася ліпосакція для забору жирової тканини) і слідувати інструкціям лікаря (наприклад, максимально не сідати на сідниці, щоб не створювати тиск на пересаджені жирові клітини для їх максимального приживання). Також важливо уникати фізичних навантажень на м'язи і дотримуватися рекомендацій щодо прийому лікарських засобів і харчування. Лікарі і медичний персонал нашої клініки Grace надаватимуть вам повну підтримку і рекомендації, щоб забезпечити максимальний комфорт і благополуччя під час реабілітаційного періоду. Вам потрібно просто дотримуватися всіх вказівок і регулярно відвідувати лікаря для контролю і оцінки результату. У Грейс пацієнтам після ліпосакції проводять реабілітаційні процедури, мета яких – зняти набряк, вивести з організму рідину, введену під час операції, допомогти пацієнтові відновиться максимально швидко та насолоджуватися результатом.

Хто проводить?

Усі лікарі

Андрій
Петах

ринопластика септопластика зменшення грудей підтяжка грудей збільшення грудей кругова підтяжка обличчя ліпосакція абдомінопластика ліпоскульптурування

Лідер напрямку реконструктивної хірургії клініки Grace. Пластичний хірург із практичним досвідом понад 20 років. Виконав понад 4000 успішних операцій.

ринопластика септопластика зменшення грудей підтяжка грудей збільшення грудей кругова підтяжка обличчя ліпосакція абдомінопластика ліпоскульптурування

Варсік
Дадаян

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей ліпоскульптурування HD абдомінопластика блефаропластика кругова підтяжка обличчя bodytite Ліпосакція Vaser ліпофілінг сідниць Ушивання діастазу Morpheus 8

Провідний пластичний хірург з пластики тіла Grace Clinic.
Успішний досвід більш ніж 18 років. Кандидат медичних наук.

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей ліпоскульптурування HD абдомінопластика блефаропластика кругова підтяжка обличчя bodytite Ліпосакція Vaser ліпофілінг сідниць Ушивання діастазу Morpheus 8

Запишіться на консультацію прямо зараз

Записатись

Наш досвід

Досвідчений

профільний хірург

Операцію виконує досвідчений пластичний хірург, який пройшов спеціальне навчання закордоном з ліпофілінгу і має великий досвід саме в цій сфері. У нашій клініці працюють найбільш досвідчені фахівці, які багато років демонструють відмінні результати ведення своїх пацієнтів.
100%

конфіденційність

Ми гарантуємо абсолютну конфіденційність для наших пацієнтів. Клініка розташована на власній закритій території.
Піклування

і обслуговування 5 зірок

Ваш особистий менеджер завжди на зв'язку і спільно з лікарем буде супроводжувати вас до повного відновлення. Клініка створена за найвищими стандартами обслуговування, ваш комфорт для нас на першому місці.

Про клініку

Про клініку

Запишіться на консультацію прямо зараз

Записатись

Запитання - відповіді

Як швидко можна сидіти після ліпофілінгу сідниць?

Після проведення операції з ліпофілінгу сідниць протягом перших трьох тижнів при сидінні необхідно підкладати під сідниці м’яку подушку. Це допоможе знизити дискомфортні відчуття та пришвидшити процес відновлення.

Що обрати — ліпофілінг чи імпланти?

В нашій клініці спеціалісти проводять дві процедури. Кожна з них має свої переваги. Якщо говорити про переваги ліпофілінгу в порівнянні з імплантами, то наші спеціалісти виділяють наступні: швидке відновлення, відсутність рубців, низька ймовірність ускладнень, помітний результат відразу після операції. Проте ліпофілінг сідниць має тимчасовий ефект. Через декілька років процедуру потрібно повторити.

Як краще спати після ліпофілінгу сідниць?

Наші спеціалісти рекомендують перші декілька днів не спати на спині та сідницях, щоб уникнути дискомфорту та ускладнень. Краще спати на боці або животі. Якщо все ж таки вам комфортно спати на спині, то краще підкласти м’яку подушку під сідниці.

Що краще імпланти чи жир у сідниці?

Як імпланти, так і жир можуть використовуватися збільшення сідниць. Перевага ліпофілінгу – безпека (відсутня ризику відторгнення), гарантований естетичний результат (імплант може конструюватися, а жирова тканина – ні), можливість коригувати не лише обсяг, а й форму сідниць та стегон.

Скільки зберігається результат ліпофілінгу сідниць?

До 60-70% ін'єктованої жирової тканини зберігається назавжди, якщо до введення жирова тканина була підготовлена і пацієнт зберігає стабільну вагу. У разі схуднення (на більш ніж 2-3 кг) перші обсяги, які втратить пацієнт, будуть ті, які були введені під час ліпофілінгу попи.

Чи можна пересадити собі чужий жир у сідниці?

Ліпофілінг сідниць можливий тільки з власною жировою тканиною, оскільки при пересадці чужорідної тканини буде відторгнення.

Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.