Ліпофілінг
сідниць

Ліпофілінг
сідниць

Привабливі контури та форма сідниць всього за 1 сеанс з процедурою збільшення сідниць "ліпофілінг" (Київ)

Ліпофілінг сідниць – пластична операція, що дозволяє скоригувати контури, форму та об'єм сідниць. "Наповнювачем" у цьому випадку виступає власна жирова тканина пацієнта, яку спершу забирають методом ліпосакції у місцях її зайвого скупчення (у так званих жирових пастках), а потім, після спеціальної підготовки, ін'єкційно вводять у сідниці. Місця забору жирових клітин визначаються лікарем за бажанням пацієнта. Це зони, які неможливо або вкрай важко відкоригувати за допомогою дієт та спорту, але за один раз можна позбутися за допомогою ліпосакції. Вважається, що до 60-70% пересадженої жирової тканини приживається у новому місці назавжди. Усі маніпуляції проводяться протягом однієї операції.

Ліпофілінг сідниць: до після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Запишіться на консультацію прямо зараз

Записатись

Кому підходить ліпофілінг сідниць?

Покази


- Недостатній об'єм сідниць від природи
- Ямки на попі
- Нерівний контур сідниць та стегон (бажання зробити форму “гітари”)
- Травми сідниць, що призвело до нерівностей

Протипокази


-Лактація/вагітність
-Цукровий діабет
-Серцево-судинні захворювання
-Гострі вірусні, інфекційні захворювання
-Епілепсія
-Значна втрата ваги (при схудненні більш ніж на 5 кг висока ймовірність нівелювання результату ліпофілінгу)

ЛІПОФІЛІНГ СІДНИЦЬ: як зробити безпечно та назавжди?

Чому обирають Grace для ліпофілінга сідниць?

Ліпофілінг сідниць Київ

- ДЕЛІКАТНА ВІБРАЦІЙНА ЛІПОСАКЦІЯ
У Grace Clinic ми використовуємо для ліпофілінгу сідниць швейцарську вібраційну ліпосакцію. На сьогодні саме цей метод ліпосакції вважається найбезпечнішим і, що важливо при ліпофілінгу попи, має делікатний вплив на жирові клітини при їх заборі (відбувається мінімальна травматизація клітин на відміну від інших видів ліпосакції, а значить – підвищується відсоток приживаності клітин у веденому місці) . Додаткова перевага цієї ліпосакції – швидкість реабілітації після операції втричі швидша.

- ПІДГОТОВКА ЖИРОВОЇ ТКАНИНИ
Перед введенням жирова тканина проходить спеціальну підготовку – вилучається зайва рідина тощо, оскільки домішки можуть створити оманливі об'єми, які протягом кількох місяців зникнуть. Крім того, вони не сприяють приживанню клітин у новому місці.

- КОНТРОЛЬ ВВЕДЕННЯ ЗА ДОПОМОГЮ УЗД
При введенні жирових клітин у сідницю для збільшення об'ємів дуже важливо проводити ін'єкції в глибокий жировий шар (між фасцією та м'язами), а не в м'яз. Такий метод введення є природним та безпечним, а також виключає можливість нерівностей. Для визначення необхідного шару тканини ми використовуємо сучасну УЗД.

- Для ефектного спортивного рельєфу наші лікарі використовують техніку колумбійського хірурга Альфредо Ойоса (№1 хірург з ліпомоделювання у світі)

Як проводиться збільшення попи жиром?

01

КОНСУЛЬТАЦІЯ – перший етап кожної операції, де лікар збирає анамнез, виключає протипокази та обговорюється бажаний результат (у яких зонах жир вилучатиметься, у які – вводиться). У деяких випадках, якщо жирової тканини недостатньо, лікар може порадити "набрати" кілька кілограмів (якщо пацієнт худорлявий і не має жирових пасток). А за кілька днів до операції відбувається обстеження прямо у клініці Грейс – здача аналізів, консультація гінеколога, консультація анестезіолога.

02

У ДЕНЬ ОПЕРАЦІЇ за бажанням за Вами може приїхати персональний водій від клініки Grace на комфортабельній Tesla. Категорично заборонено вранці до операції вживати воду та їжу. Для комфорту пацієнта найчастіше операція проводиться під загальним наркозом. Перед самою операцією лікар проводить розмітку – це ще одна можливість узгодити весь процес операції та бажаний результат.
Після операції обов'язково носити компресійну білизну щонайменше кілька тижнів ( в місцях, де проводився забір жирової тканини), що допомагає скоротити шкіру в місцях ліпосакції та максимально зменшити навантаження (сидіння та лежання на сідницях) задля створення сприятливих умов для приживлення введених клітин.

Хто проводить?

Усі лікарі

Варсік
Дадаян

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей fitness ліпосакція ліпоскульптурування HD абдомінопластика

Провідний пластичний хірург з пластики тіла Grace Clinic.
Успішний досвід більш ніж 18 років. Кандидат медичних наук.

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей fitness ліпосакція ліпоскульптурування HD абдомінопластика

Запишіться на консультацію прямо зараз

Записатись

Наш досвід

2705

успішно проведено операцій з ліпофілінгу попи.
60-70%

введеної жирової тканини приживається назавжди завдяки підходам, що застосовуються у Grace Сlinic
ВСЬОГО 1

сеансу достатньо для того, щоб відкоригувати форму сідниць та схуднути у бажаних зонах.

Про клініку

Ліпофілінг сідниць: ціна

 
Назва послуг
Вартість
1
Консультація провідного пластичного хірурга, кандидата медичних наук

1000 грн

2
Ліпофілінг сідниць (ціна залежить від складності маніпуляції і об'ємів), забір жирової тканини сплачується окремо

800 євро

1800 євро

2300 євро

3
Анестезія (місцева/загальна - на вибір)

200/450 євро

4
Пакет медичного обслуговування (передопераційне обстеження, перебування в палаті інтенсивної терапії з медичним лікуванням, індивідуальна люкс-плата, персональний трансфер після виписки в межах Києва, набір медичних препаратів для лікування вдома (за потреби), огляди і перев’язки протягом року)

800 євро

Запишіться на консультацію прямо зараз

Записатись

Запитання - відповіді

Як швидко можна сидіти після ліпофілінгу сідниць?

Після проведення операції з ліпофілінгу сідниць протягом перших трьох тижнів при сидінні необхідно підкладати під сідниці м’яку подушку. Це допоможе знизити дискомфортні відчуття та пришвидшити процес відновлення.

Що обрати — ліпофілінг чи імпланти?

В нашій клініці спеціалісти проводять дві процедури. Кожна з них має свої переваги. Якщо говорити про переваги ліпофілінгу в порівнянні з імплантами, то наші спеціалісти виділяють наступні: швидке відновлення, відсутність рубців, низька ймовірність ускладнень, помітний результат відразу після операції. Проте ліпофілінг сідниць має тимчасовий ефект. Через декілька років процедуру потрібно повторити.

Як краще спати після ліпофілінгу сідниць?

Наші спеціалісти рекомендують перші декілька днів не спати на спині та сідницях, щоб уникнути дискомфорту та ускладнень. Краще спати на боці або животі. Якщо все ж таки вам комфортно спати на спині, то краще підкласти м’яку подушку під сідниці.

Що краще імпланти чи жир у сідниці?

Як імпланти, так і жир можуть використовуватися збільшення сідниць. Перевага ліпофілінгу – безпека (відсутня ризику відторгнення), гарантований естетичний результат (імплант може конструюватися, а жирова тканина – ні), можливість коригувати не лише обсяг, а й форму сідниць та стегон.

Скільки зберігається результат ліпофілінгу сідниць?

До 60-70% ін'єктованої жирової тканини зберігається назавжди, якщо до введення жирова тканина була підготовлена і пацієнт зберігає стабільну вагу. У разі схуднення (на більш ніж 2-3 кг) перші обсяги, які втратить пацієнт, будуть ті, які були введені під час ліпофілінгу попи.

Чи можна пересадити собі чужий жир у сідниці?

Ліпофілінг сідниць можливий тільки з власною жировою тканиною, оскільки при пересадці чужорідної тканини буде відторгнення.

Хочу
консультацію

    Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
    Виберіть зручний метод зв’язку:

    Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

    Дякуємо!

    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.