Видалення

комків Біша

Видалення

комків Біша

Зробіть ваше обличчя витонченим і аристократичним з видаленням КОМКІВ Біша (Київ)

Грудки Біша - це жирові відкладення в області щік, які бувають досить великих розмірів, навіть якщо загальна вага тіла нормальна і нижча за норму. Вони надають обличчю округлої форми і можуть провокувати досить швидку появу так званих "брилів".

Видалення грудок Біша в клініці Grace - це сучасна та ефективна процедура, яка допоможе досягти бажаного витонченого овалу обличчя та впевненості у собі. Це мінімально інвазивна процедура, яка виконується за допомогою спеціальної техніки. Процедура зазвичай проводиться під місцевим знеболенням. Операція у клініці Grace у Києві проводиться досвідченими та кваліфікованими пластичними хірургами, що спеціалізуються на пластичній хірургії обличчя.

Видалення комків Біша: До після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Кому показано видалення комків Біша?

Покази


- Бажання пацієнта змінити форму обличчя через наявність збільшених грудок Біша.
- Пухкі щоки.
- Бажання пацієнта досягти більш витончених та естетично привабливих контурів обличчя.
- Товщина грудок Біша у стані сидячи та лежачи – понад 1 см.

Протипокази


- Гострі чи хронічні інфекції на обличчі.
- Вірусні та інфекційні захворювання.
- Серйозні захворювання чи медичні стани, які роблять операцію небажаною чи ризикованою.
- Гепатит B, C, D, ВІЛ.
- Вагітність чи період ГВ.

Потрібна коснультація?

Запишись

Як проводиться Видалення грудок Біша?

01

Спершу на вас чекає консультація хірурга, на якій проводиться діагностика. Існує спеціальний тест, який визначає товщину грудки Біша. Якщо товщина грудки біша - більше 1 см, це показання до видалення. Якщо менше 1 см, видалення грудки Біша може призвести з віком до неестетичних западин в ділянці щік. На консультації також виключаються протипокази до загального наркозу, а після проведення необхідних аналізів. Організувати здачу аналізів та обстежень у клініці Grace вам допоможе персональний менеджер. Він завжди буде на зв'язку, відповідь на всі запитання.

02

Під час операції робляться надрізи з внутрішнього боку щік пацієнта та частково вилучаються жирові відкладення (грудки Біша видаляються не всі, а лише його нижня частина). Потім накладаються непомітні саморозсмоктуються шви. Операція може проводитися навіть під місцевою анестезією та займає близько півгодини. Якщо операція проводиться під загальним наркозом - ви залишитеся на добу в клініці в люкс-палаті під наглядом медичної команди. А зранку наступного дня – ваш персональний водій від Грейс доставить вас додому.

03

Після операції видалення грудок Біша, пацієнтам рекомендується слідувати реабілітаційним рекомендаціям, щоб забезпечити оптимальне загоєння та відновлення. У перші дні після операції можуть виникнути деякі неприємні відчуття, включаючи легкий біль та набряклість в області обличчя. Хірург може рекомендувати застосування холодних компресів та препаратів для полегшення цих симптомів. Пацієнтам також рекомендується уникати активного жування та жорсткої їжі у перші кілька днів після операції, щоб уникнути пошкодження та прискорити процес загоєння (їжа повинна мати рідку консистенцію). Загалом звітність відбувається протягом тижня.

Хто проводить?

Всі лікарі

Андрій
Гриценко

bodytite facetite accutite ліпосакція

Лікар пластичний хірург. 8 років успішного досвіду в пластичній хірургії.
Член USAPS. Провідний фахівець з ліпосакції та ліполізу, зокрема на апараті INMODE.

bodytite facetite accutite ліпосакція

Григорий
Стрикун

липофилинг лица липосакция лица удаление комков биша чик-лифт блефаропластика подтяжка бровей липосакция bodytite facetite

Ведущий пластический хирург по омоложению лица с быстрой реабилитацией, с успешным опытом в реконструктивной, общей и пластической хирургии, в частности, в Германии.

липофилинг лица липосакция лица удаление комков биша чик-лифт блефаропластика подтяжка бровей липосакция bodytite facetite

Хочу персональну консультацію лікаря

Запишись

Чому вибирають Grace Сlinic для видалення грудок Біша?

100%

безпека

Видалення грудок Біша в Grace Clinic виконується досвідченими лікарями із застосуванням новітнього обладнання, яке добре зарекомендувало себе в Європі. Ми ретельно обстежуємо пацієнта, щоб унеможливити ризики і зробити процедуру безпечною.
Гарантія

результату

Наша мета – досягти естетично бажаного результату не лише у короткостроковому періоді, а й у довгостроковому. Щоб реабілітація пройшла швидше і комфортно - пропонуємо пройти фізіопроцедури, що відновлюють, які знімуть звітність і ви зможете насолоджуватися результатом.
5*

сервіс

За кожним пацієнтом закріплюється персональний менеджер, який залишається на зв'язку. Він відповість на будь-які запитання та за необхідності допоможе зв'язатися з лікарем. На вас чекає люкс-палата та трансфер на Тесла після виписки додому.

Про клініку

Видалення комків Біша: ціна

 
Назва послуги
Ціна
1
Консультація провідного пластичного хірурга

1000 грн

2
Вартість операції з видалення грудок Біша (ціна залежить від об'єму)

700 євро

1050 євро

3
Анестезія (місцева/загальний наркоз на вибір)

200/450 євро

4
Медичний сервіс (передопераційне обстеження, перебування в палаті інтенсивної терапії з медичним лікуванням, індивідуальна люкс-плата, персональний трансфер після виписки в межах Києва, набір медичних препаратів для лікування вдома (за потреби), огляди і перев’язки протягом року)

450 євро

Хочу
консультацію

    Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
    Виберіть зручний метод зв’язку:

    Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

    Дякуємо!

    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.