Підтяжка
грудей

Підтяжка грудей

Підтяжка
грудей

Пружні, молоді груди, з якими ви почуватиметеся впевнено та сексуально. Підтяжка грудей (Київ)

Для багатьох жінок пружні молоді груди вважаються символом сексуальності та атрибутом впевненості в собі. Пластичні хірурги Grace допоможуть вам створити груди вашої мрії!

Вік, вагітність, грудне вигодовування, генетичні фактори та зміни ваги - всі ці причини можуть призвести до втрати форми та пружності грудей, спричиняючи так званий мастоптоз. Груди, які втратили свою форму, можуть змушувати жінок соромитися свого тіла, носити закритий одяг та уникати інтимних відносин.

Хірурги Grace Clinic повертають жінкам впевненість та радість в сприйнятті свого тіла завдяки контурній мастопексії в Києві і вже зібрали сотні відгуків щасливих пацієнток. Мастопексія - це хірургічна підтяжка грудей, яка виправляє естетичні недоліки та відновлює гармонійну форму молочних залоз.

ВИДИ МАСТОПЕКСІЇ (ПІДТЯЖКИ ГРУДЕЙ)

Методику мастопексії вибирає хірург з урахуванням форми, обсягу операції та стадії птозу молочних залоз. Від цих характеристик залежить кінцевий результат, а також ціна підтяжки грудей. На сьогодні в пластичній хірургії використовуються наступні види підтяжки грудей:

 • Періареолярна підтяжка грудей. Методика застосовується при незначному птозі (опущенні) 1 ступеня. Шрам розташований навколо ареоли соска.
 • Вертикальна мастопексія. Дозволяє коригувати птоз II ступеня, одночасно піднімаючи груди, зменшуючи розтягнуті ареоли та змінюючи форму залоз. При вертикальній мастопексії до шраму навколо ареоли соска додається вертикальний розріз від нижньої точки кола до центру підгрудної складки.
 • Т-подібна або якірна підтяжка. Розріз, нагадує якір або перевернуту літеру Т, застосовується для корекції серйозних недоліків, коли потрібно виправити сильний птоз молочних залоз великого розміру. Розріз робиться від ареоли соска вниз і під грудьми. Це найскладніша підтяжка для усунення птозу III – IV ступеня. Не варто хвилюватися щодо післяопераційних шрамів, через рік вони будуть практично невидимі і не відчутні на дотик. 

Тривалість операції з підтяжки грудей становить від 1,5 до 4 годин, а виписка додому відбувається через добу, проведену у клініці.

Підтяжка грудей: до після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Хочу консультацію

Записатись

Кому показано підтяжку грудей?

Покази


- Провисання молочних залоз через природну гравітацію, великий об'єм та вікові зміни;
- Зміщення соска та ареоли вниз або таке положення обумовлене генетично;
- Розтяжки шкіри;
- Сильне схуднення - через швидку втрату жирової тканини шкіра не встигає скоротитися, і груди виглядають в'яло (у цьому випадку допоможе мастопексія в Києві);
- Тубулярна деформація грудей;
- Асиметрія грудей, сосків, ареоли.

Протипокази


- Лактація (підтяжка грудей можлива після завершення годування груддю);
- Виділення з грудей після завершення лактації (будь-які виділення повинні припинитися);
- Серцево-судинні захворювання;
- Порушення згортання крові;
- Епілепсія;
- Онкологічні захворювання;
- Вірусні та бактеріальні інфекції;
- Захворювання шкіри в області грудей.

Як проводиться операція?

Консультація
01

Консультація

На першій консультації пластичний хірург визначає ваші побажання, оцінює стан здоров'я та досліджує анамнез. На основі об'єктивного огляду визначається ступінь опущення грудей (мастоптоз). Існує три ступені птозу грудей: перший ступінь - сосок на рівні складки молочної залози або нижче на 1 см; другий ступінь - сосок нижче складки на 1-3 см; при третьому ступені - більше ніж 3 см. Потім лікар обирає та обговорює з вами техніку корекції, після чого формується остаточна ціна на підтяжку грудей. На консультації вас буде супроводжувати ваш персональний менеджер, він буде поряд весь час від консультації до повного відновлення, відповість на всі ваші питання, допоможе спланувати обстеження та інше.

Операція
02

Операція

Перед пластикою ви проходите попереднє обстеження безпосередньо в клініці Grace протягом одного дня. Обстеження включає лабораторні дослідження, УЗД, консультацію анестезіолога, гінеколога. Це дозволяє виключити протипокази до загальної анестезії.

Хід операції. Підтяжка грудей в Grace Clinic виконується під загальним наркозом, тому проходить абсолютно безболісно. Протягом всієї операції всі життєво важливі показники контролює високоточне обладнання. Також ваш стан під контролем досвідченого лікаря-анестезіолога та команди лікарів і медсестер.
Триває мастопексія в нашій клініці у Києві 1,5-4 години в залежності від обсягу втручання та його типу. При першому ступені птозу можливо виправити його лише за допомогою молочних імплантатів. Ще один варіант - ліфтинг грудей лише шляхом видалення шкіри навколо ареоли соска (розріз робиться тільки навколо ареоли соска і таким чином маскується шрам). Найскладнішою та тривалою вважається так звана якірна підтяжка грудей, при якій лікар проводить розріз навколо ареоли соска, під грудьми (в природній складці) та вертикальний розріз від ареоли соска до складки (таким чином весь розріз нагадує форму якоря). Така мастопексія має і найвищу ціну. Після виконання необхідних маніпуляцій лікар накладає шви та надягає на вас компресійну білизну, всі необхідні супутні матеріали входять у вартість підтяжки грудей.

Реабілітація після підтяжки грудей
03

Реабілітація після підтяжки грудей

На наступний день можна вирушити додому, але потрібно буде щоденно протягом тижня відвідувати клініку для перев'язок. Шви знімаються на 10-й день. Для повного відновлення потрібно мінімум 2-3 місяці. Протягом цього періоду слід обмежити фізичні навантаження, відмовитися від теплових процедур - сауни, солярію, засмагання на сонці. Протягом першого місяця потрібно спати на спині, не торкатися грудей без потреби та цілодобово носити компресійну білизну. Для вашого комфорту в Grace вам нададуть при виписці необхідні знеболювальні препарати. Також ви отримаєте детальну післяопераційну пам'ятку, в якій ми зібрали усі найчастіші запитання, яка допоможе вам пройти реабілітацію правильно.

Лікарі

Усі лікарі

Вадим
Сімонов

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей кругова підтяжка обличчя

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
34 роки хірургічної практики

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей кругова підтяжка обличчя

Варсік
Дадаян

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей fitness ліпосакція ліпоскульптурування HD абдомінопластика блефаропластика кругова підтяжка обличчя bodytite

Провідний пластичний хірург з пластики тіла Grace Clinic.
Успішний досвід більш ніж 18 років. Кандидат медичних наук.

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей fitness ліпосакція ліпоскульптурування HD абдомінопластика блефаропластика кругова підтяжка обличчя bodytite

Андрій
Петах

ринопластика септопластика зменшення грудей підтяжка грудей збільшення грудей кругова підтяжка обличчя ліпосакція абдомінопластика ліпоскульптурування

Лідер напряму реконструктивної хірургії клінік Grace. Пластичний хірург із практичним досвідом понад 20 років. Виконав понад 4000 успішних операцій.

ринопластика септопластика зменшення грудей підтяжка грудей збільшення грудей кругова підтяжка обличчя ліпосакція абдомінопластика ліпоскульптурування

Хочу консультацію лікаря

Записатись

Відео про клініку Grace

Відео про клініку Grace

Чому для мастопексії обирають Grace?

Індивідуальний

вибір методики підтяжки

Успішний багаторічний досвід наших лікарів дозволяє вибрати техніку проведення операції, яка дозволить досягти бажаного вами результату - додати об'єм грудей, підняти, мінімізувати шрами, забезпечити максимально природний вигляд і інше.
Реабілітація

та швидке відновлення

Ми супроводжуємо вас в цей непростий період і робимо його максимально комфортним. Надаємо компресійну білизну, всі необхідні препарати, які входять у вартість підтяжки грудей, при виписці додому, і за бажанням - проводимо унікальні комплекси реабілітаційних процедур.
5 зірок

сервіс

В Grace вас очікує персональна люкс-палата, дієтичне меню з ресторанною подачею, цілодобова опіка медичного персоналу, персональний менеджер, який забезпечує консьєрж-сервіс 24/7, власний водій для трансферу після виписки додому.

Хочу консультацію лікаря

Записатись

Запитання - відповіді

Чи залишаються шрами після підтяжки грудей?

Мастопексія супроводжується розрізами, однак вони виконуються в природних складках та місцях, які залишаються прихованими від чужих очей. Кількість розрізів і подальших шрамів залежить від ступеня опущення грудей і, відповідно, використовуваної техніки ліфтингу грудей. Використання якісного матеріалу та обережне накладання швів, а також дотримання всіх рекомендацій лікаря на етапі відновлення сприяє повному загоєнню з мінімальними шрамами.

Коли можна робити підтяжку грудей після лактації?

Операція дозволена не раніше, ніж через 6 місяців після завершення годування груддю. Однак на попередній консультації лікар зможе визначити готовність вашого організму до втручання.

Чи є вікові обмеження для підтяжки грудей?

Мастопексія дозволена в будь-якому віці. Обмеженням можуть стати лише патології та стани, які є протипоказанням для операції. Попереднє обстеження дозволяє мінімізувати ризики та зробити процедуру безпечною.

Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.