Підтяжка
грудей

Підтяжка
грудей

Пружні, молоді груди, з якими ви почуватиметеся впевнено та сексуально. Підтяжка грудей (Київ)

Жіночі груди зазнають змін. Вікові процеси, вагітність і тривале грудне вигодовування, різке схуднення, генетичні особливості, - усі ці фактори призводять до зміни форми та розміру молочних залоз. Вони можуть втрачати об'єм, опускатися. У результаті багато жінок відчувають себе ніяково, відмовляються від інтимної близькості, носять закритий одяг, відчувають психологічний дискомфорт.

Контурна мастопексія (або контурна мамопластика) використовується для відновлення гармонійної природної форми молочних залоз, що втрачена через зниження еластичності та пружності шкіри. Як правило, це - наслідки різкої втрати ваги, тривалої лактації, вікових змін організму.

Мастопексія дозволяє позбутися неприємних наслідків і знову повернути вашим грудям пружність і колишню форму, щоб ви почували себе впевнено в білизні і без неї.

Види мастопексії (підтяжки грудей)

Методика підтяжки грудей вибирається хірургом з урахуванням форми, об'єму та різновиду птозу молочних залоз. Від її різновиду залежатиме форма та розташування рубців. Але не варто переживати. Через 6-12 місяців вони будуть малопомітними.

У сучасній пластичній хірургії застосовуються такі види мастопексії:

 • Периареолярна підтяжка грудей. Методика застосовується за незначного птоза 1 ступеня. Рубець буде розташований за контуром ареоли.
 • Вертикальна мастопексія. Дозволяє коригувати птоз II ступеня, одночасно підтягуючи груди, зменшуючи ареоли і за бажанням змінюючи форму залоз. При вертикальній мастопексії до рубця за контуром ареоли додається вертикальний розріз від нижньої точки кола до центру підгрудної складки.
 • Т-подібна мастопексія. Розріз, що нагадує якір або перевернуту букву Т, застосовується для корекції серйозних змін, коли треба виправити значний птоз молочних залоз. Застосовується при птозі ІІІ – ІV ступеня.

Тривалість операції з підтяжки грудей становить від 1,5 до 4 годин, а виписка додому відбувається на наступний день.

Підтяжка грудей: до після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Хочу консультацію

Записатись

Кому показано підтяжку грудей?

Покази


- провисання молочних залоз через природну гравітацію, великий об'єм та вікові зміни;
- зміщення соска та ареоли вниз або таке положення від народження;
- розтяжки на шкірі грудей;
- значне схуднення - через швидку втрату жирової тканини дерма не встигає скоротитися, і груди виглядають обвислими (в даному випадку зможе допомогти підтяжка шкіри грудей);
- тубулярна деформація грудей;
- асиметричність грудей, сосків, ареол;
- плоска та подовжена молочна залоза від природи.

Протипокази


- період лактації (підтяжка грудей можлива після завершення грудного вигодовування);
- ще продовжуються виділення з сосків після завершення лактації (будь-які виділення повинні бути відсутні);
- бажання завагітніти у майбутньому та годувати грудьми дитини;
- серцево-судинні захворювання;
- захворювання згортання крові;
- епілепсія;
- онкологія в анамнезі;
- гострі вірусні та інфекційні захворювання;
- захворювання шкіри в ділянці молочних залоз.

Як проводиться операція?

01

Консультація

На первинній консультації пластичний хірург з'ясовує ваші побажання, оцінює стан здоров'я, вивчає анамнез. На основі об'єктивного огляду – виявляє ступінь опущення грудей (мастоптоз). Усього існує три ступені птозу грудей: при першому - сосок на рівні складки молочної залози або нижче на 1 см; другий ступінь - сосок нижче кладки на 1-3 см; при третьому ступені - більш ніж на 3 см. Далі лікар підбирає і обговорює з вами техніку корекції. Відразу на консультації вам надається ваш персональний менеджер, який супроводжуватиме вас від консультації до повного відновлення - відповість на всі ваші запитання, допоможе спланувати передопераційне обстеження тощо.
Перед пластикою ви проходите попереднє обстеження у клініці Grace. Воно складається з лабораторних досліджень, УЗД, консультації анестезіолога, гінеколога. Це дозволяє виключити протипокази та гарантувати безпеку, а також швидке відновлення після операції.
Перед операцією відбудеться друга консультація з пластичним хірургом, на якій Ви зможете ще раз уточнити всі деталі операції та майбутнього результату.
У день пластики за бажанням наш водій може доставити вас до клініки на комфортабельній Tesla, а наступного дня, після виписки, — відвезти додому. Також на власній закритій території клініки є парковка, де ви можете залишити власне авто.

02

Мастопексія

Підтяжка грудей Grace Clinic виконується під загальним наркозом, тому проходить абсолютно безболісно. Протягом усієї операції всі життєво важливі показники контролює високоточне обладнання. Також за вашим станом спостерігає досвідчений лікар-анестезіолог та найсучасніше обладнання.
Триває пластична операція 1,5-3 години залежно від обсягу втручання та його типу. При першому ступені скоригувати птоз можна за рахунок накладання швів на молочну залозу або за допомогою грудних імплантів (якщо в грудях відсутній необхідний об'єм або пацієнтка бажає збільшити груди). Ще один варіант - ліфтинг грудей лише за рахунок видалення шкіри навколо ареоли (розріз робиться лише навколо ареоли і таким чином маскується рубець). Найтравматичнішою і тривалою вважається так звана якірна підтяжка грудей, при якій лікар проводить розріз навколо ареоли, під грудьми (в природній складці) і вертикальний розріз від ареоли до складки (увесь розріз нагадує форму якоря).
Після виконання необхідних маніпуляцій лікар накладає шви та надягає на вас компресійну білизну.

03

Реабілітація після підтяжки грудей

Після контурної маммопластики ви на добу залишаєтеся під наглядом медичного персоналу у комфортабельній палаті. Медсестри та лікар контролюють ваш стан, роблять перев'язки та відповідають на всі ваші запитання.
Наступного дня можна вирушити додому, але треба приходити до клініки на перев'язки. Шви знімаються на 10-й день. Для повного відновлення потрібно щонайменше 2-3 місяці. У цей період слід обмежити фізичні навантаження, відмовитися від теплових процедур - лазні, солярію, перебування на сонці. У перший місяць потрібно спати на спині, не чіпати груди без потреби та цілодобово носити компресійну білизну. Для вашого комфорту в Grace вам нададуть при виписці необхідні препарати, зокрема знеболювальні.
Оскільки відновлення після пластики – тривалий процес, ми забезпечуємо пацієнтці річний супровід. У цей період ви зможете звернутися до лікаря з будь-якими запитаннями.

Лікаря

Усі лікарі

Вадим
Сімонов

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей кругова підтяжка обличчя

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
34 роки хірургічної практики

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей кругова підтяжка обличчя

Варсік
Дадаян

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей fitness ліпосакція ліпоскульптурування HD абдомінопластика

Провідний пластичний хірург з пластики тіла Grace Clinic.
Успішний досвід більш ніж 18 років. Кандидат медичних наук.

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей fitness ліпосакція ліпоскульптурування HD абдомінопластика

Хочу консультацію лікаря

Записатись

Відео про клініку Grace

Чому для мастопексії обирають Grace?

Техніка

виконання

Успішний багаторічний досвід наших лікарів дозволяє підібрати техніку проведення операції, яка дозволить досягти бажаного вами результату – підняти груди, мінімізувати рубці, забезпечити максимально природний вигляд тощо.
Реабілітація

для швидкого відновлення

Ми не просто супроводжуємо вас у цей непростий період, а – робимо його максимально комфортним та прискорюємо. Надаємо компресійну білизну, усі необхідні препарати при виписці додому, та за бажання – проводимо реабілітаційні процедури.
5 зірок

сервіс

У Grace на вас чекає персональна люкс-плата, дієтичне меню з ресторанною подачею, цілодобова турбота медичного персоналу, персональний менеджер, який забезпечить консьєрж-сервіс 24/7, власний драйвер для трансферу після виписки додому.

Ціна контурної мамопластики

 
Назва послуг
Вартість, грн
1
Підтяжка грудей (пластичний хірург вищої категорії, 35 років досвіду), ціна залежить від складності випадку

3400 євро

4400 євро

5400 євро

2
Підтяжка грудей якірна (провідний пластичний хірург, кандидат медичних наук), ціна залежить від складності випадку

3500 євро

4500 євро

5500 євро

3
Наркоз

450 евро

4
Пакет медичних сервісів (передопераційне обстеження, перебування в палаті інтенсивної терапії з медичним лікуванням, індивідуальна люкс-плата, персональний трансфер після виписки в межах Києва, набір медичних препаратів для лікування вдома (за потреби), огляди і перев’язки протягом року, компресійна білизна)

1100 євро

5
Консультація пластичного хірурга вищої категорії, 35 років досвіду
1900*
6
Консультація провідного пластичного хірурга, кандидата медичних наук
1000*

Хочу консультацію лікаря

Записатись

Запитання - відповіді

Через який час після грудного вигодовування дозволяється підтяжка?

Як правило, не раніше ніж через шість місяців після закінчення ГВ. У будь-якому випадку, перед підтяжкою грудей, ви будете консультуватися з нашим спеціалістом. Після всіх зданих аналізів та комплексного обстеження спеціаліст зможе побачити вашу готовність до пластичної операції.

Чи залишаються помітними рубці після підтяжки грудей?

Підтяжка грудей неможлива без розрізів. Але якщо дотримуватися усіх рекомендацій наших спеціалістів, то можна мінімізувати видимість рубців у майбутньому. Після підтяжки потрібно носити компресійну білизну цілодобово. Перші тижні спати тільки на спині. Заборонено відвідувати спортзал, басейн, сауну та солярій. Також потрібно дотримуватися правильного харчування та не чіпати груди без потреби. Тоді рубці будуть майже непомітними.

Які існують вікові обмеження для підтяжки грудей?

Вік не впливає на можливість проведення операції. На можливість проведення операції впливає лише стан вашого здоров’я. В нашій клініці перед підтяжкою грудей проводиться комплексне обстеження організму. Лише після задовільних результатів спеціалісти зможуть провести вам операцію, незалежно від віку.

Що входить в пакет операції з підтяжки грудей?

Пакет операції "Підтяжка грудей"
включає:

1. Передопераційні консультації:

  • консультація пластичного хірурга
  • консультація анестезіолога
  • консультація гінеколога

2. Стандартний пакет аналізів

3. ЕКГ (відповідно операції)

4. УЗД (відповідно операції)

5. Рентген дослідження (відповідно операції)

6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

7. Палата інтенсивної терапії

8. Операція

9. Анестезія

10. Стаціонар

  • палата
  • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
  • персональна медична сестра
  • індивідуальне дієтичне харчування

11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

12. Річний медичний супровід

Додатково включено у вартість пакету:

13. Компресійна білизна (1 комплект)

Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.