Профілактичний
супровід

Гінекологія - галузь профілактична. І щоб виявити хворобу на початкових етапах і стадіях, потрібно регулярно відвідувати гінеколога.

Сучасна жінка багатолика і багатофункціональна: це і мати, і дружина, і сестра, і дочка, і подруга, і кохана, а також бізнесвумен, господиня, а головне - всі ці ролі вона вміло поєднує кожен день незалежно від обставин.

Саме тому ми нагадуємо вам, дорогі жінки, як важливо знаходити час для себе, для свого здоров'я і благополуччя.

Адже, на жаль, не всі проблеми і хвороби дають про себе знати настільки, щоб ми могли це зрозуміти самостійно.

Регулярні профілактичний огляд у гінеколога - це можливість виявити і усунути будь-які проблеми на ранній стадії їх розвитку. Основна зайнятість гінеколога - профілактичні заходи: огляд шийки матки і мазки на цитологію дозволяють завчасно виявити передракові зміни і прийняти попереджувальні заходи.

Гінеколог запропонує комфортний спосіб контрацепції, а при настанні менопаузи підбере замісну терапію.

Рекомендований профілактичний огляд у гінеколога 2 рази на рік.

Наш підхід до профілактики у гінекології

Традиційний профілактичний огляд в Grace Clinic включає в себе: УЗД органів малого таза, огляд в кріслі, кольпоскопію і також вагінальні мазки, за бажанням можна додати УЗД молочних залоз.

Іноді так складно спланувати все заздалегідь, тому в нашій клініці ваш персональний менеджер нагадує про рекомендовану дату відвідування жіночого лікаря.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Тетяна
Шевчук

Лікар гінеколог-ендокринолог. Гінеколог-естетист. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук. 25 років практики в гінекології

Вартість послуг

 
Назва послуги
Вартість, грн
1
Консультація гінеколога-ендокринолога з розробкою плану обстеження та лікування (включає УЗД і кольпоскопію)
4500
2
Онлайн консультація гінеколога-ендокринолога з розробкою плану обстеження та лікування
4200
3
Консультація по естетичній гінекології (включає УЗД і кольпоскопію)
2000

Питання - відповіді

Як часто необхідно відвідувати гінеколога, якщо нічого не турбує?

Профілактичного огляду досить раз на півроку.

Який менструальний цикл вважається нормальним? Як його рахувати?

Тривалість нормального циклу - 28 днів. Однак він може тривати від 21 до 35 днів у дорослих і 21-45 днів у підлітків 12-15 років.
Регулярний менструальний цикл - це ознака того, що важливі органи вашого тіла функціонують нормально. Саме тому вкрай важливо стежити за своїм циклом. Як визначити ваш особистий менструальний цикл?
Перший день менструації вважається першим днем ​​менструального циклу. Кінець менструального циклу настає в перший день наступного менструального кровотечі. В середньому місячні у жінок йдуть 3-5 днів, але норма поширюється на будь-яку кількість днів від 2 до 7.

Чому менструальний цикл може порушитися?

Варто розуміти, що жіноча репродуктивна система дуже чутлива до різних факторів. Цикл може порушитися з різних причин: різка втрата ваги, інтенсивні заняття спортом, стреси, порушення роботи органів ендокринної системи, навіть якщо при цьому інших проявів по гінекології немає.
Якщо затримки стали регулярними - це привід негайно звернутися до лікаря.