Звуження
піхви
філлерами

Звуження піхвифіллерами

Звуження
піхви
філлерами

Безопераційна вагінопластика - зменшення піхви філерами

Звуження піхви за допомогою філерів стає все більш популярною процедурою серед жінок, які бажають покращити своє сексуальне життя.

Зменшення піхви за допомогою філерів може покращити сексуальне задоволення обох партнерів. Завдяки зменшенню діаметра піхви, відчуття під час статевого акту стають більш інтенсивними та насиченими. Філери, у основі якмх гіалуронова кислота, допомагають відновити втрачений тонус та еластичність піхви. Це особливо актуально після пологів або з віком, коли м'язи та тканини стають більш розслабленими. Втрата якості статевого життя та переживання, пов'язані з втратою еластичності піхви, впливають на психоемоційний стан, тому така процедура безпосередньо впливає на впевненість у собі, сприйняття свого тіла та настрій.

Як здійснюється процедура звуження

Консультація та оцінка:
01

Консультація та оцінка:

На початку процедури - консультація з гінекологом, щоб обговорити очікування, поставити запитання та пройти діагностику свого здоров'я. Перед процедурою лікар проведе підготовчі заходи, включаючи санацію інтимної зони та місцеве знеболювання, щоб забезпечити ваш комфорт під час процедури.

Введення філера:
02

Введення філера:

З використанням спеціальної голки канюлі лікар вводить гіалуронову кислоту у необхідні ділянки піхви. Гінеколог може використовувати різні техніки введення філера, щоб досягти оптимальних результатів відповідно до ваших потреб. Після введення філлера лікар проведе масаж та моделювання області, щоб забезпечити рівномірний розподіл філлера та досягти бажаного звуження піхви. Відновлення після такої процедури складається з утримання від перебування в басейні або водоймищах протягом декількох днів, а також від сексу. Результат процедури зберігається індивідуально (залежить від статевої активності та індивідуальних особливостей організму), загалом – 6-12 міс. Для процедури необхідно щонайменше 2 мл філера (залежить від об'ємів тканин).

Хочу консультацію лікаря

Записатися

про клініку

про клініку

лікарі

Усі лікарі

Ольга
Мініна

вагінопластика лабіопластика естетична гінекологія

Кандидат медичних наук, гінеколог-хірург з 16-річним досвідом, естетист, онкогінеколог першої категорії

вагінопластика лабіопластика естетична гінекологія

Тетяна
Шевчук

гормонозамісна терапія біопелети естетична гінекологія лабіопластика вагінопластика

Лікар гінеколог-ендокринолог. Гінеколог-естетист. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук

гормонозамісна терапія біопелети естетична гінекологія лабіопластика вагінопластика
Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.