Збільшення
грудей
(мамопластика)

Збільшення грудей (мамопластика)

Збільшення
грудей
(мамопластика)

Пружні та красиві груди бажаної форми та об'єму, сексуальне декольте – результат, який подарує вам мамопластика в Grace Clinic.

З роками груди змінюються, після грудного вигодовування або досягнення певного віку груди можуть втратити об'єм, стати в'ялими та непривабливими, що значно позначається на самооцінці жінки. Вирішити цю проблему раз і назавжди допомагає мамопластика (це операція зі збільшення молочних залоз за допомогою імплантів).

Лікарі Grace Clinic допоможуть вам збільшити груди, досягти бажаної форми та розміру. Індивідуальний підхід наших хірургів дозволяє задовольнити будь-які ваші побажання та забезпечити результат, який радуватиме вас десятиліттями (за умови відсутності різких змін маси тіла).

Збільшення грудей у Києві в клініці Grace: методи

Що таке мамопластика? Це пластична операція, під час якої груди збільшуються за допомогою штучних імплантатів. Їх установка може здійснюватись різними методами. Пластичні хірурги нашої клініки проводять збільшення грудей, використовуючи такі види доступу:

 1. Під грудьми. Найменш травматичний спосіб, оскільки розріз виконується максимально близько до зони, в яку поміщається імплант. В результаті реабілітація проходить легше та вимагає менше часу, а післяопераційний рубець перебуває в складці та залишається непомітним для сторонніх очей. Завдяки таким перевагам збільшення грудей даним методом проводиться найчастіше.
 2. Через ареолу. Спосіб показаний у випадках, коли одночасно проводиться збільшення та пластична операція грудей (ліфтинг шкіри, аугментація) для відновлення їх пружності та привабливості. Розріз робиться по лінії стику шкіри та ареоли по колу або в нижній частині. Завдяки цьому він залишається непомітним після загоєння тканин. Такий метод не рекомендовано використовувати жінкам, які в майбутньому планують вагітність та грудне вигодовування, оскільки можливе порушення цілісності молочних проток.
 3. Пахвовий доступ. Його перевага в тому, що рубець залишається прихованим. Однак через значну відстань до області фіксації імпланту відбувається сильна травматизація тканин. Тому маммопластика таким методом потребує більш тривалої реабілітації та може супроводжуватися чутливістю грудей значний час.

Від типу доступу залежить ціна. Збільшення грудей, крім розміщення розрізу, може відрізнятися також формою та обсягом імплантів, їх наповненням. У клініці Grace використовуються:

 • круглі імпланти — дозволяють зробити декольте вираженим та підняти верхній полюс молочної залози, вважаються безпечнішими через низький ризик перевороту імпланту (проте правильне виконання процедури забезпечує нормальне формування капсули та надійне утримання);
 • анатомічні (у формі краплі) — виглядають природно та красиво, повторюють натуральну форму грудей.

Залежно від ваших побажань мамопластика в Києві може проводитися з використанням імплантів об'ємом 120-850 мл. На консультації лікар допоможе підібрати оптимальний варіант, щоб досягти пропорційності фігури, враховуючи параметри грудної клітки та інші індивідуальні нюанси.

Наповнення імплантів може також відрізнятися. Ми використовуємо вироби, заповнені речовинами, вага яких на 30% менша незалежно від обсягу, що дозволяє знизити ризик провисання грудей з віком. Також можемо підібрати імпланти з наповненням, яке впливає на форму грудей залежно від положення тіла (краплеподібна стоячи та кругла лежачи).

Всі ці фактори в сукупності впливають на вартість грудних імплантів, тому визначити остаточну ціну операції лікар зможе лише після їхнього вибору.

Мамопластика, Київ: до та після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Хочу консультацію

Записатись

Відео-поради лікаря

Як проходить пластична операція грудей?

Консультація
01

Консультація

Перш ніж зробити груди в Києві в Grace Clinic, слід пройти первинну консультацію у нашого пластичного хірурга. Він вивчить анамнез, вислухає ваші побажання, виключить протипоказання, допоможе визначитися з формою та об'ємом, підібрати імпланти та тип доступу. Друга консультація призначається за день до операції, щоб уточнити ще раз усі особливості та бажаний результат.

Попереднє обстеження
02

Попереднє обстеження

Ми приділяємо особливу увагу вашій безпеці, тому призначаємо передопераційне обстеження, що дозволяє виключити ризики. Якщо ви плануєте поставити імпланти в груди, ціна пластики в нашій клініці вже включає лабораторні аналізи, УЗД молочних залоз та ЕКГ, консультацію анестезіолога, завдяки чому немає додаткових витрат. Обстеження займає лише 1 день.

Пластика
03

Пластика

В день операції ви можете приїхати в клініку на власному авто та залишити його на нашій парковці або скористатися послугою трансферу. Водій на Tesla забере вас і доставить до клініки, після чого вас розмістять у комфортній палаті.

Тривалість мамопластики становить приблизно 1,5 години. Проводиться вона під загальним наркозом. Після процедури ви залишаєтеся під наглядом лікарів у стаціонарі ще на добу. Наступного дня виконується виписка. Далі необхідно приїжджати до клініки для оглядів у хірурга та перев'язок, які також включені у вартість збільшення грудей.

Реабілітація
04

Реабілітація

Відновлення після маммопластики займає 3-6 місяців. Перші результати можна оцінити через 1 місяць, коли повністю зійдуть набряки, заживуть розрізи та нормалізується стан шкіри. Проте остаточний ефект буде помітний після закінчення реабілітації.
Щоб досягти максимального естетичного результату, в перший місяць після операції потрібно цілодобово носити компресійну білизну. При цьому важливо, щоб вона правильно сиділа на грудях. Інші обмеження при реабілітації в перший місяць:
- не можна вживати алкоголь і курити або хоча б звести кількість сигарет до мінімуму;
- не варто відвідувати сауну, солярій, басейн, приймати ванни, гарячий душ, засмагати;
- під забороною сон на животі;
слід виключити різкі повороти тулубом, нахили та рухи руками.
Також рекомендується в період реабілітації не керувати автомобілем, оскільки обертання керма та ремінь безпеки можуть змістити імпланти.

Лікарі

Усі лікарі

Вадим
Сімонов

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей кругова підтяжка обличчя

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
34 роки хірургічної практики

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей кругова підтяжка обличчя

Варсік
Дадаян

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей ліпоскульптурування HD абдомінопластика блефаропластика кругова підтяжка обличчя bodytite Ліпосакція Vaser ліпофілінг сідниць Ушивання діастазу Morpheus 8

Провідний пластичний хірург з пластики тіла Grace Clinic.
Успішний досвід більш ніж 18 років. Кандидат медичних наук.

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей ліпоскульптурування HD абдомінопластика блефаропластика кругова підтяжка обличчя bodytite Ліпосакція Vaser ліпофілінг сідниць Ушивання діастазу Morpheus 8

Андрій
Петах

ринопластика септопластика зменшення грудей підтяжка грудей збільшення грудей кругова підтяжка обличчя ліпосакція абдомінопластика ліпоскульптурування

Лідер напрямку реконструктивної хірургії клініки Grace. Пластичний хірург із практичним досвідом понад 20 років. Виконав понад 4000 успішних операцій.

ринопластика септопластика зменшення грудей підтяжка грудей збільшення грудей кругова підтяжка обличчя ліпосакція абдомінопластика ліпоскульптурування

Хочу консультацію лікаря

Записатись

Відео про клініку

Відео про клініку

Чому обирають Grace?

Виконали понад

3000 маммопластик

Наші пластичні хірурги щодня допомагають жінкам отримати красиві груди бажаної форми та розміру. При потребі проводять не лише її збільшення, а й підтяжку для досягнення максимальної естетики.
Працюємо

на результат

Гарантуємо індивідуальний підхід з вибором форми, обсягу та наповненості імплантів, які будуть найбільш відповідними в конкретному випадку, враховуючи ваші побажання, статуру та особливості фігури.
Оточуємо турботою

та увагою

За вами закріплюється персональний менеджер для зв'язку з будь-яких питань 24/7 до і після операції. На вас чекають затишні палати, які можна порівняти з номерами 5* готелю, смачне дієтичне меню, послуги трансферу. Поверніть своїм грудям красу та привабливість, а собі – впевненість! Запишіться на консультацію до провідного пластичного хірурга — телефонуйте або залишайте заявку на сайті.

Запитання - відповіді

Як довго болять груди після збільшення?

Будемо відвертими. Груди особливо болять перші три дні після операції, але ви постійно приймаєте знеболювальне на цьому етапі. На 5-ий день больових відчуттів стає менше, а на 7-ий — болі майже немає, проте зберігаються неприємні відчуття. Вони остоточно проходять за два тижні.

Чи можна відразу збільшити груди з 1 до 3 розміру?

Так, це можливо зробити, але попередньо потрібно проконсультуватися з нашим спеціалістом. Збільшення залежить від форми та пропорції грудей. Важливо зрозуміти, чи достатньо буде ваших тканин для покриття імпланту 3-ого розміру. На консультації спеціаліст може створити 3D-модель бажаного розміру. Ви зможете подивитись, чи гармонійно та пропорційно груди виглядатимуть на вашому тілі.

Коли можна повернутися до спорту?

Організму потрібно відновитися після збільшення грудей. Приблизно за три місяці спадають набряки, загоюються шви, м’язи повертаються в норму. Важливо дотримуватися всіх рекомендацій нашого спеціаліста під час цього періоду. Одна з найголовніших — це обмеження будь-якої фізичної активності, тому лише через три місяці ми дозволяємо всі види фізичних навантажень.

Що входить в пакет операції зі збільшення грудей?

Пакет операції "Збільшення грудей"
включає:

1. Передопераційні консультації:

  • консультація пластичного хірурга
  • консультація анестезіолога
  • консультація гінеколога

2. Стандартний пакет аналізів

3. ЕКГ (відповідно операції)

4. УЗД (відповідно операції)

5. Рентген дослідження (відповідно операції)

6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

7. Палата інтенсивної терапії

8. Операція

9. Анестезія

10. Стаціонар

  • палата
  • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
  • персональна медична сестра
  • індивідуальне дієтичне харчування

11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

12. Річний медичний супровід

Додатково включено у вартість пакету:

13. Імпланти (для аугментації)

14. Компресійна білизна (1 комплект)

Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.