Збільшення
грудей
(мамопластика)

Збільшення
грудей
(мамопластика)

Спокуслива форма та бажаний розмір грудей завдяки операції зі збільшенню грудей (КИЇВ) (мамопластика) назавжди. 

Мамопластика - це пластична операція, що дозволяє змінити розмір і форму грудей. Збільшення грудей виконується за допомогою імплантів, що підбираються індивідуально. Операція добре переноситься пацієнтками, а результат зберігається десятиліттями за умови відсутності різкого зниження ваги (на більше ніж 5 кг).

Види грудних імплантів

Імпланти відрізняються між собою за такими характеристиками:

 • Об`єм. Може варіюватися у діапазоні 120-850 мл. Ми підбираємо варіант, який відповідає бажанням пацієнтки щодо розміру грудей. Для отримання гармонійного результату хірурги Grace також враховують висоту та ширину грудної клітини, а також загальну статуру.
 • Форма. Бувають круглими та у вигляді краплі. Перші дозволяють підняти верхній полюс молочної залози та зробити на декольте максимальний акцент. Каплевидні імпланти ще називають анатомічними, тому що вони візуально повторюють контури грудей і виглядають природно.
 • Наповнення. Речовини, що наповнюють грудні імпланти, відрізняються щільністю і відповідно вагою, тому деякі моделі можуть бути на 30% легшими порівняно з аналогами такого ж обсягу, що профілактує опущення грудей з роками. Також деякі наповнювачі здатні набувати різної форми в оболонці залежно від положення тіла (стоячи набувають вигляду краплі, лежачи перетворюються на круглі).
  Завдяки цьому вдається підібрати імплант, який максимально задовольнятиме побажання жінки щодо естетичного вигляду декольте, дозволить досягти бажаного розміру та форми. 

Види доступу

Залежно від того, де здійснюється розріз для встановлення імплантату, виділяють такі види доступу:

 • Під грудьми. Збільшення грудей імплантами за допомогою такого виду доступу проводиться найчастіше. Метод відрізняється мінімальною травматизацією тканин, оскільки розріз виконується максимально близько до ділянки фіксації імпланту, відповідно і відновлення відбувається швидше та комфортніше. Також забезпечується відмінний естетичний ефект, оскільки рубець ховається під грудьми у природній складці (навіть якщо складки немає одразу після операції, вона формується протягом року після втручання).
 • В ділянці пахв. У цьому разі рубець теж залишається непомітним для сторонніх очей. Однак через значну віддаленість розрізу від місця встановлення імпланту (під грудним м'язом) відбувається велика травматизація м'яких тканин (оскільки хірург повинен дістатися до ділянки молочної залози і сформувати там "карман" для імпланту). Тому і для реабілітації потрібно більше часу, цей період може бути більш чутливим.
 • Через ареолу. Розріз виконується по колу або у нижній частині ареоли. Метод використовується, якщо збільшення проводиться разом із підтяжкою грудей. Пластичні хірурги Grace Clinic не рекомендують доступ через ареолу жінкам, які ще планують вагітність та годування груддю, оскільки він може призвести до пошкодження молочних проток.

Мамопластика, Київ: до та після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Хочу консультацію

Записатись

Відео-поради лікаря

Як проводиться збільшення грудей (Київ)?

01

Консультація

Попередньо лікар вислуховує анамнез та побажання клієнтки, проводить візуальний огляд, визначає можливість проведення пластики. Також на первинній консультації підбираються імпланти, вимірюються об'єм і висота грудної клітки, обговорюється можливий тип доступу. Для визначення гармонійного розміру та форми грудей використовуються сайзери (пристосування, за допомогою яких пацієнтки одразу можуть побачити результат після збільшення грудей). Другий прийом призначається перед втручанням для остаточного узгодження всіх деталей.

02

Підготовка

Щоб виключити можливі протипоказання до маммопластики та переконатися у безпеці процедури, на підготовчому етапі необхідно пройти обстеження прямо у клініці Grace, яке включає таке:
- клінічні аналізи крові та сечі;
- біохімічне дослідження та коагулограма;
- електрокардіографія;
- УЗД молочних залоз.
У деяких випадках може знадобитися МРТ грудей або мамографія. Також до операційного пакета обов'язково входять консультації гінеколога та анестезіолога. Для повноцінного обстеження необхідно 1 або 2 відвідування клініки у зручний для вас час.
Перед пластичною операцією на грудях також слід припинити прийом деяких препаратів, відмовитися від куріння та алкоголю. Рекомендації надасть лікар клініки Grace.

03

Операція

Мамопластика проводиться під загальним наркозом і займає від 1,5 до кількох годин, залежно від обсягу втручання. Її проводить операційна команда з кількох високопрофесійних хірургів (оперуючого та асистуючого), медсестер, анестезіолога. У Grace Clinic ми використовуємо безпечні, сучасні препарати для наркозу, які забезпечують комфортний вихід із наркозу. Протягом усієї операції стан пацієнтки контролює досвідчена анестезіологічна команда із застосуванням сучасного оснащення, яке відстежує життєво важливі показники у режимі реального часу. Це дозволяє нам мінімізувати ризик та зробити процедуру максимально безпечною.
Відразу після маммопластики пацієнтку переводять у комфортабельну палату, де ще добу за її станом спостерігає медичний персонал та надає повноцінний медичний супровід та за необхідності – лікування. Також у Grace Clinic на вас чекають спеціальне дієтичне меню, яке сприяє швидкому та легкому відновленню, та ресторанна подача. Наступного дня здійснюється виписка та за бажанням трансфер додому на Tesla з водієм клініки Грейс.

04

Реабілітація після мамопластики

Щоб уникнути ускладнень і досягти максимальної естетики, лікарі Grace Clinic рекомендують дотримуватись таких правил протягом 1,5 місяців після пластики грудей:
- носіння компресійної білизни 6 тижнів і вдень, і вночі (окрім часу прийому душу);
- відмова від водіння авто на 2-4 тижні, оскільки ремінь безпеки та керування кермом можуть призвести до зміщення імплантів через ще повністю не сформовану капсулу;
- виключення теплових процедур - ванна, солярій, лазні та сауни, засмага на сонці, гарячий душ;
- відмова від плавання, інтенсивних фізичних навантажень, зокрема спортивних тренувань;
- не можна різко нахилятися, повертатися, робити рухи руками;
- мінімізувати прийом алкоголю;
- виключити прямі сонячні промені до 6 місяців для формування естетичних, непомітних рубців.
- відмова від сексу на 1 місяць (щоб унеможливити зміну гомеостазу, який може впливати на формування капсули навколо імпланту, а також фізичної травми).
- протягом 2-3 тижні не рекомендовано літати в літаку через можливу появи набряклості та біль через перепад тиску.
Після виписки протягом першого тижня здійснюється перев'язки та огляди 2-3 рази для контролю стану швів та нівелювання ускладнень. Потім протягом місяця – один раз на тиждень. Повна реабілітація займає 3-6 місяців, проте результатом можна насолоджуватися вже через 1 місяць.

Підхід Grace

У нашій клініці пластичні операції виконують кваліфіковані хірурги з величезним практичним досвідом та регулярною практикою у світових клініках. Ми керуємося такими принципами:
- Природність та задоволення бажань клієнтів — на першому місці. Ми намагаємось максимально втілити у життя ваші очікування і при цьому створюємо максимально гармонійний та природний результат. Саме тому на первинній консультації лікар уважно вивчає ваші побажання та анамнез, використовує сайзери.
- 100% безпека. В Grace Clinic маммопластика виконується з використанням сертифікованих імплантів від провідних європейських виробників. Операцію проводять два хірурги, ваш стан контролює анестезіолог і команда медсестер.
- Комфорт. Для вас ми створили затишні персональні палати та розробили смачне меню. Також у вартість включено річний супровід із регулярними консультаціями, УЗД для максимально якісного відновлення та вашої безпеки. На операцію за вашим бажанням Вас доставить водій Grace на Тесла, як і після виписки - додому.

Лікарі

Усі лікарі

Вадим
Сімонов

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей кругова підтяжка обличчя

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
34 роки хірургічної практики

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей кругова підтяжка обличчя

Варсік
Дадаян

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей fitness ліпосакція ліпоскульптурування HD абдомінопластика

Провідний пластичний хірург з пластики тіла Grace Clinic.
Успішний досвід більш ніж 18 років. Кандидат медичних наук.

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей fitness ліпосакція ліпоскульптурування HD абдомінопластика

Хочу консультацію лікаря

Записатись

Збільшення грудей (Київ): ціна

 
Назва послуг
Вартість
1
Збільшення грудей (пластичний хірург вищої категорії, 35 років досвіду), ціна залежить від складності випадку

4100 євро

6100 євро

2
Збільшення грудей (провідний пластичний хірург, кандидат медичних наук), ціна залежить від складності

3000 євро

4000 євро

3
Наркоз

450 євро

4
Медичний супровід (передопераційне обстеження, перебування в палаті інтенсивної терапії з медичним лікуванням, індивідуальна люкс-плата, персональний трансфер після виписки в межах Києва, набір медичних препаратів для лікування вдома (за потреби), огляди і перев’язки протягом року, компресійна білизна)

1100 євро

5
Грудні імпланти (ціна залежить від типу і виробника)

1300 євро

1600 євро

6
Консультація пластичного хірурга вищої категорії, 35 років досвіду
1900 грн*
7
Консультація провідного пластичного хірурга, кандидата медичних наук
1000*

Відео про клініку

Чому обирають Grace?

4000+

мамопластик

Ця пластична операція є однією з найпопулярніших у Grace Clinic. Ми допомогли тисячам жінок пишатись своїм декольте
5 зірок

сервіс

Люкс-палата, персональний менеджер та зв'язок з лікарем 24/7, трансфер до клініки та додому після операції – ми зробили все, щоб ви почували себе комфортно. Можливе проведення реабілітаційних процедур.
Багато

операцій в одній

Оскільки клініка має сучасне оснащення, а над вашим тілом працює ціла команда хірургів, одночасно можливе проведення кількох пластичних операцій.

Запитання - відповіді

Як довго болять груди після збільшення?

Будемо відвертими. Груди особливо болять перші три дні після операції, але ви постійно приймаєте знеболювальне на цьому етапі. На 5-ий день больових відчуттів стає менше, а на 7-ий — болі майже немає, проте зберігаються неприємні відчуття. Вони остоточно проходять за два тижні.

Чи можна відразу збільшити груди з 1 до 3 розміру?

Так, це можливо зробити, але попередньо потрібно проконсультуватися з нашим спеціалістом. Збільшення залежить від форми та пропорції грудей. Важливо зрозуміти, чи достатньо буде ваших тканин для покриття імпланту 3-ого розміру. На консультації спеціаліст може створити 3D-модель бажаного розміру. Ви зможете подивитись, чи гармонійно та пропорційно груди виглядатимуть на вашому тілі.

Коли можна повернутися до спорту?

Організму потрібно відновитися після збільшення грудей. Приблизно за три місяці спадають набряки, загоюються шви, м’язи повертаються в норму. Важливо дотримуватися всіх рекомендацій нашого спеціаліста під час цього періоду. Одна з найголовніших — це обмеження будь-якої фізичної активності, тому лише через три місяці ми дозволяємо всі види фізичних навантажень.

Що входить в пакет операції зі збільшення грудей?

Пакет операції "Збільшення грудей"
включає:

1. Передопераційні консультації:

  • консультація пластичного хірурга
  • консультація анестезіолога
  • консультація гінеколога

2. Стандартний пакет аналізів

3. ЕКГ (відповідно операції)

4. УЗД (відповідно операції)

5. Рентген дослідження (відповідно операції)

6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

7. Палата інтенсивної терапії

8. Операція

9. Анестезія

10. Стаціонар

  • палата
  • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
  • персональна медична сестра
  • індивідуальне дієтичне харчування

11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

12. Річний медичний супровід

Додатково включено у вартість пакету:

13. Імпланти (для аугментації)

14. Компресійна білизна (1 комплект)

Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.