Кріоліполіз
Coolsculpting

Кріоліполіз Coolsculpting

Кріоліполіз
Coolsculpting

Позбутися зайвих відкладень на тілі та підборідді без хірургії та уколів, реабілітації та всього за 1 сеанс з процедурою кріоліполіз Coolsculpting (Кулскаптінг)

Що таке кріоліполіз?

Кріоліполіз - це апаратний метод руйнування жирових тканин. Ефект досягається за рахунок охолодження вибіркових зон у діапазоні від -7 до -11 ° С, що запускає процес розпаду ліпідних клітин. При цьому інші тканини не кристалізуються. У подальшому зруйновані жирові тканини виводяться з організму через лімфатичну систему, а ваше тіло набуває привабливих контурів і зменшується в об'ємах.

Вже за перший сеанс вдається зменшити жирові відкладення в ділянці, на яку здійснюється вплив, на 25-40% (мінус 2-5 см). Схуднення відбувається поступово, протягом 1-2 місяців. При цьому не потрібна спеціальна підготовка та реабілітація. У Grace Clinic застосовується преміальний апарат американського виробництва Кулскалптінг, на якому проводять процедури Кім Кардаш'ян та інші голлівудські селебріті!

Кріоліполіз  підходить для усунення жирових відкладень на таких частинах тіла:
• стегна (внутрішня та зовнішня сторона);
• зона над колінами;
• спина;
• боки;
• кріоліполіз живота (передня та бічні поверхні);
• руки;
• обличчя (для видалення другого підборіддя).

Результати процедури кріоліполіз "До і після" справді вражають. Багато клієнтів вибирають саме цей метод схуднення завдяки таким перевагам:
• безболісність та комфорт;
• безпека для здоров'я;
• відсутність реабілітації;
• локальне схуднення до бажаних обсягів;
• швидка корекція фігури без зусиль з вашого боку;
• можливість застосовувати у будь-якому віці та незалежно від сезону;
• можна поєднувати з іншими косметичними процедурами для догляду за шкірою.

Хочу консультацію

Записатися

Кріоліполіз: до після

kriolipoliz-coolsculpting
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Кріоліполіз: до після
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Кому підходить?

Покази


- целюліт;
- локальні жирові відкладення об'ємом від 2,5 см

протипокази


- ожиріння;
- алергія на холод;
- цукровий діабет;
- порушення цілісності шкіри в оброблюваній зоні; свіжі рубці;
- онкологія;
- загострення хронічних захворювань;
- наявність кардіостимулятора;
- вагітність та лактація;
- наявність рубця у зоні установки насадки апарата (насадка у такому разі встановлюється поруч із рубцем).

Відгуки пацієнтів

Як проходить процедура

Як проходить процедура
01

Лікар-естетист оглядає проблемну зону, збирає анамнез та виключає протипоказання. Щоб оцінити, які результати дасть кріоліполіз, робляться фото до та після маніпуляції.
На шкіру наноситься спеціальний термальний гель та мембрана, які захищають оточуючі тканини від переохолодження. Далі на необхідну зону міститься насадка та запускається робота апарату. Тривалість сеансу – 50-60 хвилин. Сам процес комфортний. Ви можете займатися своїми справами, відпочивати чи провести інші процедури на обличчі.

Як проходить процедура
02

Реабілітація після кулскалптингу не потрібна. Одразу після сеансу ви можете вирушити у своїх справах та вести звичний спосіб життя. Однак, щоб прискорити виведення зруйнованих ліпідів з організму та досягнення бажаного ефекту, ми рекомендуємо пити щонайменше 2-2,5 л води щодня, а також пройти курс процедур апаратного масажу Ендосфера для покращення лімфодренажу та додаткового схуднення.

Чому обирають Grace?

Чому обирають Grace?

СЕРВІС 5 ЗІРОК
Оточуємо вас комфортом та затишком, щоб ви дбали не тільки про зовнішність, а й відпочивали душею, поки наші фахівці працюють над вашою красою. Наші лікарі будуть супроводжувати вас протягом усього періоду схуднення.

100% БЕЗПЕКА
Процедуру виконує кваліфікований лікар з великим досвідом, застосовуючи ультрасучасне обладнання - ми вибрали для наших пацієнтів найкращий та найбезпечніший апарат кріоліполізу у світі (схвалений FDA). Тільки він обладнаний автоматизованою системою визначення глибини та температури впливу, виключаючи людський фактор.

КОМБІНАЦІЯ ПРОЦЕДУР
Спрямовуємо максимум зусиль, щоб ви побачили у дзеркалі той ефект, про який мріяли. Для цього в арсеналі Grace – різні апарати для схуднення та ін'єкційні процедури, а також крапельниці детокс.

Відео про клініку

Відео про клініку

хто проводить?

Усі лікарі

Тетяна
Редько

пілінги акне терапія 3D ліфт-мезонитки апаратна косметологія обличчя доглядові процедури за обличчям біоревіталізація плазмоліфтинг ін'єкційна косметологія обличчя лазерне видалення судин

Дерматолог-косметолог з 18-річним досвідом роботи. Володіє всіма апаратними, ін'єкційними методиками, проводить будь-які види косметологічних процедур, кріоліполіз Coolsculpting, процедури догляду за тілом - обгортання, апаратні масажі.

пілінги акне терапія 3D ліфт-мезонитки апаратна косметологія обличчя доглядові процедури за обличчям біоревіталізація плазмоліфтинг ін'єкційна косметологія обличчя лазерне видалення судин
Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.