Хейлопластика

губ

Хейлопластика губ

Хейлопластика

губ

Соковиті молоді губи без постійних ін'єкцій, а за 1 сеанс. Хейлопластика губ, Київ

Хейлопластика - це пластична операція, спрямована на зміну форми та розміру губ. Вона допомагає впоратися з асиметрією, віковими та естетичними змінами, що завдають психологічного дискомфорту. Різні види хейлопластики дозволяють досягти таких результатів, як підняти верхню губу, зробити губи пухкішими, видалити зморшки на губах тощо. У Grace Clinic лікарі проводять естетичну та реконструктивну пластику губ, щоб ви знову відчували себе впевнено та привабливо. Ми не нав'язуємо тренди, а уважно прислухаємося до ваших побажань та намагаємось задовольнити їх. Техніка корекції форми та розміру губ підбирається індивідуально, щоб отримати результат, який гармонійно поєднуватиметься з вашими рисами обличчя.

Види пластики губ

Залежно від завдання та ваших побажань у Grace Clinic виконуються такі види пластики губ:

 • Булхорн — корекція верхньої губи, зменшується відстань від контуру верхньої губи до носу.
 • V-Y-техніка дозволяє збільшити губи в середній частині або по всій площі (видалити зайву шкіру, зморшки, зробити губи більш пухкими).
 • Техніка "Париж" схожа на попередню, але спрямована на зміну середньої частини та моделювання губ у формі серця.
 • Резекція DAO допомагає підняти куточки губ, які також додають вік, можуть бути опущені через вікові зміни або мімічні звички пацієнта.
 • Corner lift – забезпечує вирівнювання лінії губ та підняття їх куточків.
 • Редукційна хейлопластика - виконується за потреби зменшити об'єм губ.

Кому потрібна хейлопластика губ

Покази


- тонкі або навпаки надто повні губи;
- опущення куточків рота;
- вроджені та посттравматичні особливості
- при посмішці не видно кінчики верхніх зубів;
- асиметрія губ, невдоволеність формою, об'ємом.

Протипокази


- загострення хронічних захворювань;
- гострі інфекції, запалення;
- патології, пов'язані з порушенням згортання крові;
- цукровий діабет та інші ендокринні проблеми;
- герпес;
- лактація, вагітність;
- онкологія.

Хто проводить?

Усі лікарі

Андрій
Петах

ринопластика септопластика зменшення грудей підтяжка грудей збільшення грудей кругова підтяжка обличчя ліпосакція абдомінопластика ліпоскульптурування

Лідер напрямку реконструктивної хірургії клініки Grace. Пластичний хірург із практичним досвідом понад 20 років. Виконав понад 4000 успішних операцій.

ринопластика септопластика зменшення грудей підтяжка грудей збільшення грудей кругова підтяжка обличчя ліпосакція абдомінопластика ліпоскульптурування

Григорій
Стрикун

блефаропластика ліпосакція обличчя ліпофілінг обличчя видалення комків біша чік-ліфт підтяжка брів ліпосакція facetite bodytite

Провідний пластичний хірург з омолодження обличчя зі швидкої реабілітацією, успішний досвід в реконструктивній, загальній та пластичній хірургії, зокрема у Німеччині.

блефаропластика ліпосакція обличчя ліпофілінг обличчя видалення комків біша чік-ліфт підтяжка брів ліпосакція facetite bodytite

Хочу консультацію

Записатись

Як проводиться хейлопластика

Консультація та підготовка
01

Консультація та підготовка

На першій консультації лікар оглядає вас, вислуховує побажання та підбирає оптимальний метод корекції з урахуванням архітектоніки обличчя. Призначається попереднє обстеження (аналізи тощо), що допомогає виключити протипокази та гарантувати безпеку процедури. У Grace Clinic ви можете забронювати зручну дату операції після внесення передоплати. Також ми надаємо вам персонального менеджера, який супроводжуватиме вас до закінчення реабілітаційного періоду, допоможе пройти передопераційне обстеження та при необхідності зв'язатися з лікарем.

Пластика губ
02

Пластика губ

Хейлопластика відноситься до відносно простих операцій та у 90% випадків виконується під місцевою анестезією. Її тривалість зазвичай не перевищує 30-40 хвилин. Після втручання накладаються непомітні шви, які швидко гояться і не залишають рубців.
Після процедури, якщо вона проводилася під місцевим знеболенням, ви можете через кілька годин вирушити додому (протягом цього часу ви перебуватимете у люкс-палаті під наглядом медичної команди). Лікар докладно розповість про правила відновлення та догляду за швами, а також спільно ви сплануєте графік візитів на огляди.

Реабілітація
03

Реабілітація

Відновлення проходить швидко та безболісно. У домашніх умовах важливо обробляти шви, дотримуючись рекомендацій фахівця, а за кілька днів приїхати до клініки для огляду. Для прискорення реабілітації та підвищення трофіки тканин у нашій клініці ви також можете пройти додаткові процедури - LED-лампу, мезотерапію тощо, щоб зняти набряк і сформувати непомітний рубець. Зміна форми та розміру губ помітна відразу після втручання. Однак остаточні результати можна оцінити через 2-3 тижні, коли тканини повністю загояться і відновляться. Губи стають соковитими та привабливими, юними, набувають бажаної форми та чітких контурів.

про клініку

про клініку

чому хейлопластика губ в Grace

Комплексний

індивідуальний підхід

Серед безлічі технік вибираємо ту, яка підходить саме вам – дозволяє досягти бажаного результату, що гармонійно поєднується з вашою зовнішністю. За потреби підбираємо додаткові методи омолодження та прискорення відновлення.
5 зірок

сервіс

Створили все для вашого комфорту та зручності – люкс-палати, персональний менеджер, трансфер у день операції в клініку та назад додому, закрите паркування, можливість вибрати дату операції, смачне меню від шеф-кухаря з ресторанною подачею страв.
Гарантія

результату та безпека

Хейлопластику виконують досвідчені лікарі, які виконують сучасні методи пластичної хірургії. Використовуємо найновіше обладнання, якісні препарати для анестезії, призначаємо ретельне обстеження перед операцією, щоб забезпечити безпеку для вашого здоров'я.
Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.