Ліпосакція
ніг і стегон

Ліпосакція
ніг і стегон

Ліпосакція
ніг і стегон

Красиві підтягнуті стегна та ніжки без апельсинової кірки та в'ялості всього за 1 процедуру. Ви знову відчуєте себе привабливою та бажаною!

Часто у жінок надлишки жирових відкладень відкладаються на ногах і стегнах. І впоратися з проблемою часом не допомагають навіть виснажливі тренування та дієти. До того ж у деяких людей спостерігається спадкова схильність до відкладення ліпідного шару в окремих анатомічних зонах, і тоді схуднення досягти ще важче.

Ефективною в будь-якому з цих випадків є ліпосакція стегон та ніг у Grace Clinic. Ми використовуємо сучасну вібраційну систему швейцарського виробництва, яка сприяє руйнуванню жирових клітин, але при цьому дбайливо впливає на навколишні тканини. Тому ви отримуєте стрункі підтягнуті ніжки без ризиків і тривалої реабілітації, як при класичній ліпосакції.

Особливості процедури

Спочатку розберемося, що таке ліпосакція стегон? Це процедура, під час якої жирові відкладення спочатку розбиваються механічно, а потім відсмоктуються через спеціальні голки.

У нашій клініці ліпосакція ніг і стегон виконується за допомогою швейцарського обладнання, тому не шкодить розташованим навколо тканинам. Руйнування клітин здійснюється дбайливо, після чого вони виводяться через тонкі голки. Тому після процедури залишаються мінімальні проколи шкіри, які повністю заживають, не залишаючи слідів, а відновлення відбувається швидко й без болю. Ціна ліпосакції стегон залежить від обсягу втручання. Орієнтовний прайс наведено нижче.

Ліпосакція ніг: види

Лікарі Grace Clinic проводять такі види втручань:

 • ліпосакція внутрішньої частини стегна, щоб ви виглядали не тільки привабливо, але й позбулися проблеми постійного натирання та попрілостей у цій зоні;
 • на колінах — вдається позбутися жирового валика та повернути акуратні контури;
 • усунення "галіфе" — бічна лінія від талії до стегна стає плавною та жіночною;
 • видалення надлишку жиру в нижній третині сідниці по лінії її переходу в стегно, що дозволяє сформувати гарний вигин.

Під час консультації лікар підбере для вас відповідний вид процедури, щоб досягти пропорційності фігури, враховуючи ваші побажання. Скільки коштує ліпосакція ніг у конкретному випадку визначається індивідуально залежно від зони втручання.

До/після

До/після
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Бажаєте консультацію?

Записатися

Як проводиться ліпосакція стегон: До та Після – результати

Як проводиться ліпосакція стегон: До та Після – результати
01

Хірургічне втручання може одночасно включати роботу з кількома проблемними зонами (стегна, сідниці, гомілки та ін.). Від цього, а також від обсягу відкачуваного жиру залежить ціна ліпосакції стегон.
Процедура проводиться під загальним наркозом, тривалість залежить від обширності втручання. Перед тим, як зробити ліпосакцію стегон, необхідно пройти обстеження, щоб уникнути протипоказань. Лікар призначає лабораторні аналізи, УЗД, консультацію анестезіолога, жінкам – огляд гінеколога.

Як проводиться ліпосакція стегон: До та Після – результати
02

Також ліпосакція стегон у Києві в Grace Clinic включає додаткові послуги для підвищення комфорту:
- персональний менеджер для оперативного отримання відповідей на запитання 24/7 та забезпечення зв'язку з лікарем;
- трансфер з водієм у клініку в день операції та додому після виписки на автомобілі Tesla;
- комфортабельна палата для відновлення після процедури з цілодобовим контролем медперсоналу;
- індивідуальне смачне меню.

Відновлення після ліпосакції ніг та стегон проходить відносно швидко. В перший тиждень за вашим станом спостерігає лікар, щодня або через день виконує перев'язки. Також у вартість включений річний супровід для контролю повного відновлення.

Як проводиться ліпосакція стегон: До та Після – результати
03

Відразу після операції присутній набряк тканин, можуть бути синці, які зникають через 7-10 днів. Через 2-3 тижні можна оцінити перші результати "до і після" ліпосакції стегон. За цей період зруйновані клітини повністю виводяться з організму. Для повної реабілітації потрібно не більше 2 місяців. Після цього можна остаточно сказати, чи успішно пройшла ліпосакція внутрішніх стегон.

Чому варто обрати клініку Grace?

Безпека

та ефективність

У Grace Clinic виконується безпечна та ефективна ліпосакція стегон. Ціна на процедуру при цьому встановлена на доступному рівні. Однак це не головна перевага звернення до нас:
Професіоналізм

та безпека

За 16 років пластичні хірурги нашої клініки виконали тисячі успішних операцій, використовуючи інноваційне обладнання, європейські протоколи та безпечну анестезію з автоматизованою системою контролю стану пацієнта.
Орієнтація

на результат

Лікар визначить найбільш підходящий у вашому випадку метод усунення жирових відкладень, щоб досягти пропорційності фігури. При необхідності підбере додаткові способи відновлення стрункості, наприклад апаратний ліфтинг Bodytite.
Комфорт

і турбота

Ви почуватиметеся в клініці, як вдома. Для цього передбачені світлі палати з сучасним ремонтом, ввічливий персонал, смачне меню. Також можна скористатися послугами трансферу в клініку в день операції та додому після виписки.

ПРО клініку

ПРО клініку

Хто проводить?

Усі лікарі

Андрій
Петах

ринопластика септопластика зменшення грудей підтяжка грудей збільшення грудей кругова підтяжка обличчя ліпосакція ліпоскульптурування HD абдомінопластика

Лідер напряму реконструктивної хірургії клінік Grace. Пластичний хірург із практичним досвідом понад 20 років. Виконав понад 4000 успішних операцій.

ринопластика септопластика зменшення грудей підтяжка грудей збільшення грудей кругова підтяжка обличчя ліпосакція ліпоскульптурування HD абдомінопластика

Варсік
Дадаян

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей fitness ліпосакція ліпоскульптурування HD абдомінопластика

Провідний пластичний хірург з пластики тіла Grace Clinic.
Успішний досвід більш ніж 18 років. Кандидат медичних наук.

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей fitness ліпосакція ліпоскульптурування HD абдомінопластика

Григорій
Стрикун

блефаропластика ліпосакція обличчя ліпофілінг обличчя видалення комків біша чік-ліфт підтяжка брів ліпосакція facetite bodytite

Провідний пластичний хірург з омолодження обличчя зі швидкої реабілітацією, успішний досвід в реконструктивній, загальній та пластичній хірургії, зокрема у Німеччині.

блефаропластика ліпосакція обличчя ліпофілінг обличчя видалення комків біша чік-ліфт підтяжка брів ліпосакція facetite bodytite

Бажаєте консультацію лікаря?

Запишіться зараз
Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.