Кругова
підтяжка
обличчя

visochnyi lifting kiev

Кругова
підтяжка
обличчя

-15 років за операцію - ваша молодість і впевненість на багато років. Кругова підтяжка обличчя, Київ

Сучасні косметологічні процедури відрізняються високою ефективністю в боротьбі за молодість, але все ж таки не здатні позбавити значного вікового опущення тканин. Якщо ви бажаєте зберегти молодість та привабливість без зусиль та регулярних відвідувань косметологів, оптимальним рішенням стане фейсліфт (кругова підтяжка обличчя).

Що таке фейсліфтинг чи кругова підтяжка обличчя?

Перші ознаки старіння з'являються саме на обличчі. Якщо ваш овал вас не тішить, з'явилися глибокі зморшки, друге підборіддя, кругова підтяжка обличчя допоможе повернути молодість і привабливість, впевненість у собі.

Фейсліфтинг або підтяжка обличчя – це пластична операція, спрямована на переміщення тканин обличчя (жирової тканини, шкіри, м'язів, SMAS-шару) на їхнє природне, молоде місце (з віком відбувається опущення (птоз тканин). Також операція може доповнюватися платизмопластикою (пластикою шиї), ліпосакцією підборіддя для видалення надлишків жирового прошарку. У результаті вдається досягти вираженого ліфтинг-ефекту. Методика допомагає впоратися з глибокими зморшками, провисанням, в'ялістю шкіри та іншими ознаками старіння. В результаті ви виглядаєте молодше щонайменше на 10-15 років.

Види фейсліфтінгу

Пластична підтяжка обличчя у Grace Clinic проводиться різними способами:

 • Шкірна ритідектомія. Кругова підтяжка обличчя, під час якої січуться надлишки жирового прошарку та шкіри. Оцінити результат даної методики facelift можна через 2-3 місяці після загоєння тканин. Зберігається ефект протягом 5-8 років.
 • Сучасна ритідектомія зі SMAS-пластикою. При застосуванні цієї методики не тільки видаляються надлишки шкіри та жирового прошарку, а й зміщується поверхневий м'язово-апоневротичний шар. Як результат, ефект зберігається триваліший час – до 12-15 років.
 • Ендоскопічна підтяжка обличчя. Відрізняється низькою травматичністю. Застосовується при незначному опущенні тканин, тому він підходить для пацієнтів віком 30-45 років. Перші результати операції можна оцінити загалом через 3 місяці, а зберігається ефект до 10 років.

Спосіб пластики обличчя підбирає пластичний хірург індивідуально залежно від ступеня виразності вікових змін, ваших побажань та інших факторів.

Кругова підтяжка обличчя: до після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Хочу консультацію

Записатись

Кому показана підтяжка обличчя?

Покази


- друге підборіддя;
- в'ялість та атонія шкіри обличчя;
- виражені носогубні складки;
- глибокі зморшки;
- нависання брів;
- «мішки» під очима;
- помітні брилі;
- зайва шкіра за вухами та ін.

Протипокази

Кругова підтяжка обличчя не проводиться у таких випадках:
- порушення згортання крові;
- тяжкі захворювання серця, легень, печінки чи нирок;
- гострі інфекційні захворювання;
- злоякісні пухлини;
- загострення хронічних захворювань;
- цукровий діабет;
- найчастіше підтяжка обличчя не проводиться пацієнтам віком до 45 років, оскільки є можливість коригувати вікові зміни менш травматичними способами: малоінвазивною пластичною хірургією або апаратною, ін'єкційною косметологією.

Як проводиться фейсліфт?

01

Підготовка

Процес починається з первинної консультації пластичного хірурга, який оглядає вас, вислуховує побажання, оцінює стан шкіри та підбирає оптимальний спосіб підтяжки, за потреби – надає рекомендації щодо додаткових омолоджувальних операцій для максимального результату; вони можуть бути проведені одномоментно (наприклад, пластика шиї, блефаропластика, ліпосакція підборіддя, булхорн тощо) Також проводиться комплексне обстеження з метою оцінки стану здоров'я та виявлення можливих протипоказань. Призначаються лабораторні аналізи, УЗД, консультація анестезіолога – для вашої зручності все обстеження можна пройти прямо в клініці Grace. Також вам надається персональний менеджер, який відповість на всі ваші запитання та супроводжуватиме до повного відновлення після пластики обличчя.

02

Проведення підтяжки

Пластика виконується під загальним наркозом. Ми використовуємо сучасні анестетики, тому біль чи дискомфорт виключені, а досвідчені анестезіологи забезпечують максимально комфортний та непомітний вихід із наркозу. Операція триває 1-3 години в залежності від використовуваної методики та комбінації операцій. Весь цей час за вашим станом слідкує досвідчений лікар-анестезіолог, використовуючи високоточне обладнання.

03

Відновлення

Перші 1-2 доби ви залишаєтеся у стаціонарі у персональній люкс-палаті під наглядом досвідченого медперсоналу. Далі, після ранкового огляду та перев'язки, - можна поїхати додому (у цьому вам допоможе трансфер від клініки Грейс на Tesla). Перший тиждень бажано вживати подрібнену (рідку) їжу, щоб не травмувати додатково тканини. Набряк та синці потроху проходять протягом кількох тижнів. Регулярні огляди, які з часом стають дедалі рідшими, практично припиняються через 1-2 міс. Результати операції можна оцінити за 2-3 місяці. Однак все ж таки до півроку небажано засмагати (максимально ховати обличчя від сонця, щоб сформувалися непомітні рубці).

Відео про клініку Grace

хто оперує?

Усі лікарі

Вадим
Сімонов

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей кругова підтяжка обличчя

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
34 роки хірургічної практики

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей кругова підтяжка обличчя

Хочу консультацію

Записатись

Кругова підтяжка обличчя: ціна

 
Назва послуг
Вартість
1
Консультація пластичного хірурга з підтяжки обличчя

1900 грн

2
Підтяжка середньої частини обличчя (хірургічна/ендоскопічна), ціна від залежить від складності випадку

2900 євро

3400 євро

4400 євро

3
Підтяжка обличчя і шиї, ціна залежить від складності випадку

4400 євро

5400 євро

7 400 євро

4
Підтяжка лоба (хірургічна/ендоскопічна), ціна від залежить від складності випадку

2900 євро

3400 євро

4400 євро

5
Наркоз

450 євро

6
Пакет медичних послуг (передопераційне обстеження, перебування в палаті інтенсивної терапії з медичним лікуванням, індивідуальна люкс-плата, персональний трансфер після виписки в межах Києва, набір медичних препаратів для лікування вдома (за потреби), огляди та перев'язки протягом року, компресійна пов 'язка)

1000 євро

Чому обирають Grace для підтяжки обличчя?

БЕЗПЕКА

пацієнта

Наша клініка має повністю автоматизоване сучасне анестезіологічне обладнання, а операції проводять пластичні хірурги з великим досвідом. З кожним пацієнтом працює два професійні хірурги, анестезіологічна команда та бригада медичних сестер.
Турбота

про пацієнтів

За кожним пацієнтом закріплюється персональний менеджер, що залишається на зв'язку 24/7. Також можна скористатися послугою водія, який доставить вас до клініки та додому на комфортабельній Tesla на та з операції. Безпосередньо у стаціонарі на вас чекає цілодобова турбота медичного персоналу та дієтичне меню з ресторанною подачею.
Вибір

метода

Для кожного пацієнта ми персонально підбираємо метод кругової підтяжки та комбінацію операцій для омолодження.

Запитання - відповіді

Як мити голову після операції?

У перші 5-7 днів після операції потрібно утриматися від миття голови. Далі процедура миття голови повинна нагадувати аналогічну процедуру у салоні краси - ви сидите відкинувши голову назад. Адже треба уникати попадання води на рубці. Наш медичний персонал готовий допомогти вам у цьому коли ви будете приїзджати на перев'язки до нашої клініки. Також наші спеціалісти не рекомендують сушити волосся феном перші два тижні. Краще висушити природним шляхом.

На скільки років вистачає результату після підтяжки обличчя?

Операція лише корегує вікові зміни на обличчі на невизначений термін, але це не означає, що операція зупиняє природнє старіння. Результат операції тривалий і стабільний до 10-15 років та залежить від індивідуальних особливостей клієнта.

Які можуть виникнути ускладнення після підтяжки обличчя?

У післяопераційному періоді можливі утворення гематом та набряків. Але в нашій клініці лікарі зводять ці ускладнення до мінімуму ще перед операцією. Ми проводимо комплексні обстеження вашого організму аби виключити усі можливі ускладнення. Якщо стан вашого здоров'я не дозволяє цього, то ми переносимо операцію на той час, який потрібен на його відновлення.

Що входить в пакет операції з підтяжки обличчя?

Пакет операції "Підтяжка обличчя"
включає:

1. Передопераційні консультації:

  • консультація пластичного хірурга
  • консультація анестезіолога
  • консультація гінеколога

2. Стандартний пакет аналізів

3. ЕКГ (відповідно операції)

4. УЗД (відповідно операції)

5. Рентген дослідження (відповідно операції)

6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

7. Палата інтенсивної терапії

8. Операція

9. Анестезія

10. Стаціонар

  • палата
  • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
  • персональна медична сестра
  • індивідуальне дієтичне харчування

11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

12. Річний медичний супровід

Додатково включено у вартість пакету:

13. Компресійна пов'язка (1 комплект)

Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.