Кругова
підтяжка
обличчя

Кругова підтяжка обличчя

Кругова
підтяжка
обличчя

Повернемо вашій шкірі молодість, підтягнутість та здорове сяйво всього за одну процедуру та зі збереженням отриманого ефекту надовго!

З віком шкіра обличчя поступово втрачає еластичність, стає в'ялою, з'являються зморшки та інші естетичні недосконалості. Для їхнього усунення сучасна косметологія пропонує безліч рішень. Проте всі вони вимагають великої кількості процедур і не завжди здатні усунути глибокі зміни. Повернути вашій шкірі молодість допоможуть лікарі Grace Clinic, використовуючи фейсліфтинг.

Що таке фейсліфтинг обличчя та для чого він використовується?

Фейсліфтинг — це хірургічний метод омолодження обличчя, при якому усуваються вікові зміни шкіри, а також при необхідності глибоких структур, включаючи ліпідний та м'язовий шар. У результаті вдається позбутися проблеми нечіткості овалу обличчя, прибрати мішки під очима, зморшки та інші зміни.

Кругова підтяжка обличчя дозволяє досягти омолодження на 10-15 років. Вона ефективна навіть при глибоких зморшках, сильній млявості та обвисанні шкіри. Залежно від наявних естетичних проблем фейсліфтинг може поєднуватись з ліпосакцією підборіддя, пластикою шиї для досягнення максимального ефекту омолодження та пропорційності рис обличчя.

Підтяжка обличчя чудово справляється з такими проблемами:

 • набряки та мішки під очима;
 • глибокі зморшки на обличчі, в тому числі носогубні складки;
 • брили;
 • надлишок шкіри за вушною раковиною;
 • друге підборіддя;
 • птоз та млявість шкіри;
 • навислі брови, що робить погляд похмурим.

Методи фейсліфтингу

Пластичні хірурги нашої клініки володіють сучасними техніками відновлення молодості та використовують такі методи:

 1. Шкірна ритідектомія. Застосовується при необхідності прибрати надлишок шкіри та ліпідного шару. Отриманий результат зберігається до 8 років, а побачити остаточні зміни можна після відновлення (2-3 місяці).
 2. Ендоскопічна підтяжка обличчя. Кругова методика є щадною та призначається для корекції незначно виражених вікових змін. Зазвичай використовується для пацієнтів 30-45 років. Оцінити остаточний ефект можна через 3 місяці, а зберігається він до 10 років.
 3. SMAS-пластика в комбінації з ритідектомією. Одночасно видаляється надлишок шкіри і зміщується м'язово-апоневротичний шар. У результаті вдається досягти максимального ефекту омолодження навіть при значних вадах, який радуватиме вас до 15 років.

Після огляду та вивчення побажань лікар зможе сказати, яка саме у вашому випадку потрібна операція. Кругова підтяжка обличчя підбирається індивідуально, щоб не просто досягти омолодження, а й підкреслити ваші природні риси, зробити їх більш виразними.

Кругова підтяжка обличчя: до після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Хочу консультацію

Записатись

Чи є обмеження до процедури?

Покази


- друге підборіддя;
- в'ялість та атонія шкіри обличчя;
- виражені носогубні складки;
- глибокі зморшки;
- нависання брів;
- «мішки» під очима;
- помітні брилі;
- зайва шкіра за вухами та ін.

Протипокази

Фейсліфтинг не можна виконувати при таких станах:
- гострі інфекції, застуда;
- онкологія;
- порушення згортання крові;
- тяжкі хронічні патології, порушення функцій нирок, печінки, серця;
- цукровий діабет.
Також наші лікарі не рекомендують робити процедуру після 45 років, оскільки в даному випадку розумніше скористатися менш травматичними методами омолодження – ін'єкційні та апаратні косметологічні маніпуляції, малоінвазивна пластика.

Особливості проведення кругової підтяжки обличчя

Консультація та підготовка
01

Консультація та підготовка

Для початку слід проконсультуватися з лікарем, який визначить, чи ефективно використовувати метод у конкретному випадку, вислухавши ваші побажання та оцінивши стан шкіри. Також обов'язково виключаються протипоказання, після чого призначається передопераційне обстеження для гарантії безпеки для вашого здоров'я. Лише після нього проводиться кругова підтяжка обличчя. Ціна включає лабораторні аналізи, УЗД, консультацію анестезіолога. Для обстеження потрібен лише 1 день.

Пластика
02

Пластика

В день втручання ви можете приїхати до клініки Grace на своєму авто та залишити його на закритій парковці або скористатися трансфером. Виконується процедура під загальною седацією та триває 1-3 години. В нашій клініці кругова підтяжка обличчя може комбінуватися з булхорном, блефаропластикою, пластикою шиї та іншими методами для досягнення найкращого ефекту омолодження та досягнення гармонійного результату.
Протягом усієї процедури за вашим станом слідкує досвідчений анестезіолог із застосуванням сучасного обладнання, яке відображає фізіологічні параметри в режимі реального часу. За вами закріплюється персональний менеджер, який готовий відповісти на будь-які питання 24/7.

Реабілітація
03

Реабілітація

Після операції ще на добу ви залишаєтесь у стаціонарі під наглядом лікарів. Для вашої зручності ми створили комфортні люкс-палати, смачне дієтичне меню та доброзичливу атмосферу. Після огляду наступного дня можна вирушити додому. Далі необхідно приїжджати до клініки на регулярні консультації для контролю загоєння тканин. Якщо проводиться в Grace Clinic кругова підтяжка обличчя, ціна процедури вже включає післяопераційні огляди.
Реабілітація займає 2-3 місяці. Після закінчення цього періоду можна оцінити результат підтяжки. Спочатку після операції слід їсти рідку, подрібнену їжу, щоб виключити зайве навантаження на тканини обличчя. Для виключення ризику появи рубців варто уникати перебування під відкритим сонцем до півроку після процедури.

Відео про клініку Grace

Відео про клініку Grace

хто оперує?

Усі лікарі

Вадим
Сімонов

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей кругова підтяжка обличчя

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
34 роки хірургічної практики

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей кругова підтяжка обличчя

Андрій
Петах

ринопластика септопластика зменшення грудей підтяжка грудей збільшення грудей кругова підтяжка обличчя ліпосакція абдомінопластика ліпоскульптурування

Лідер напрямку реконструктивної хірургії клініки Grace. Пластичний хірург із практичним досвідом понад 20 років. Виконав понад 4000 успішних операцій.

ринопластика септопластика зменшення грудей підтяжка грудей збільшення грудей кругова підтяжка обличчя ліпосакція абдомінопластика ліпоскульптурування

Хочу консультацію

Записатись

Довірте відновлення молодості провідним професіоналам

Акцент

на індивідуальності

Підбираємо метод підтяжки та допоміжні процедури в залежності від присутніх естетичних проблем. При цьому намагаємось зберегти ваші унікальні риси обличчя, уникнути ефекту маски.
Безпека

– на першому місці

Фейсліфтинг виконують практикуючі пластичні хірурги з досвідом – головний та асистуючий. Для анестезії використовуються сучасні препарати та обладнання, що гарантує безпеку.
Турбота та комфорт

– запорука швидкого відновлення

Саме тому ми намагаємося, щоб ви почували себе, як вдома. Оточуємо вас увагою, пропонуємо смачні страви з ресторанною подачею, створили комфортні палати, які можна порівняти з готелями класу люкс.

Запитання - відповіді

Як мити голову після операції?

У перші 5-7 днів після операції потрібно утриматися від миття голови. Далі процедура миття голови повинна нагадувати аналогічну процедуру у салоні краси - ви сидите відкинувши голову назад. Адже треба уникати попадання води на рубці. Наш медичний персонал готовий допомогти вам у цьому коли ви будете приїзджати на перев'язки до нашої клініки. Також наші спеціалісти не рекомендують сушити волосся феном перші два тижні. Краще висушити природним шляхом.

На скільки років вистачає результату після підтяжки обличчя?

Операція лише корегує вікові зміни на обличчі на невизначений термін, але це не означає, що операція зупиняє природнє старіння. Результат операції тривалий і стабільний до 10-15 років та залежить від індивідуальних особливостей клієнта.

Які можуть виникнути ускладнення після підтяжки обличчя?

У післяопераційному періоді можливі утворення гематом та набряків. Але в нашій клініці лікарі зводять ці ускладнення до мінімуму ще перед операцією. Ми проводимо комплексні обстеження вашого організму аби виключити усі можливі ускладнення. Якщо стан вашого здоров'я не дозволяє цього, то ми переносимо операцію на той час, який потрібен на його відновлення.

Що входить в пакет операції з підтяжки обличчя?

Пакет операції "Підтяжка обличчя"
включає:

1. Передопераційні консультації:

  • консультація пластичного хірурга
  • консультація анестезіолога
  • консультація гінеколога

2. Стандартний пакет аналізів

3. ЕКГ (відповідно операції)

4. УЗД (відповідно операції)

5. Рентген дослідження (відповідно операції)

6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

7. Палата інтенсивної терапії

8. Операція

9. Анестезія

10. Стаціонар

  • палата
  • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
  • персональна медична сестра
  • індивідуальне дієтичне харчування

11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

12. Річний медичний супровід

Додатково включено у вартість пакету:

13. Компресійна пов'язка (1 комплект)

Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.