Педіатр

Допомогаємо люблячим батькам виростити здорову дитину, розуміючи, що потрібне і правильне своєчасне лікування необхідно в тій же мірі, як і відмова від безглуздого і непотрібного.

Головне завдання педіатра - з'ясувати, чим викликаний хворобливий стан дитини, поставити правильний діагноз і призначити ефективне лікування. Також педіатр допомагає прищеплювати дитині здорові звички: дає рекомендації щодо дотримання режиму дня, активності і адекватних фізичних навантажень.
На прийомі лікар-педіатр уточнює у батьків причину звернення, вислуховує скарги. Потім він проводить огляд дитини, прослуховує легені і серце дитини, міряє тиск і проводить інші лікарські маніпуляції.

У ранньому віці доктор може виміряти основні антропометричні показники: провести зважування дитини, виміряти зріст, окружність голови, грудної клітини.

За підсумками консультації лікар-педіатр:
- Встановлює первинний діагноз.
- Направляє дитину на розширену діагностику (аналізи та інструментальні дослідження).
- За необхідності направляє малюка на консультацію до вузького спеціаліста.
- Розробляє схему лікування, виписує ліки, дає рекомендації щодо режиму дня, харчування, фізичної активності дитини і т.д.
- Приймає рішення про необхідність госпіталізації в разі гострих станів.

На повторному прийомі доктор вивчає результати аналізів. Він проводить огляд і оцінює симптоми з метою визначення динаміки захворювання. Лікар-педіатр контролює ефективність призначеного лікування та у разі необхідності коригує схему терапії.

Наш підхід до педіатрії

Педіатрія є, перш за все, превентивною областю охорони здоров'я. Важливіше і правильніше запобігти захворюванню шляхом постійного і планомірного контролю стану дитини, ніж лікувати хронічні захворювання.

Наші лікарі віддають перевагу комплексній терапії, поєднуючи лікарське лікування з фізіотерапією і іншими методами для досягнення оптимального результату. Ми не призначаємо ліки «про всяк випадок» і препарати з недоведеною ефективністю - різні «противірусні», «імуномодулятори», даремні і шкідливі аналізи на дисбактеріоз і «алергію на глютен».

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Галина
Ільїна

Лікар-педіатр. Лікар вищої категорії. 40 років практики в педіатрії

Вартість послуг

 
Назва послуги
Вартість, грн
1
Консультація лікаря-педіатра
2000
2
Онлайн консультація лікаря-педіатра
1500
3
Консультація лікаря-педіатра на дому по м. Київ транспортом клініки
2500
4
Консультація лікаря-педіатра на дому за м. Київ транспортом клініки (до 80 км)
3500