Сімейна

терапія

Сімейна терапія

Сімейна

терапія

Комплексна та всебічна турбота про ваше здоров'я, яка подарує нову якість життя

Сімейна терапія —  напрямок у клініці Grace, який включає комплексну турботу про ваше здоров'я та можливість отримати необхідну допомогу у вирішенні будь-яких медичних питань в одному місці. Кваліфіковані лікарі підберуть діагностику,  запропонують лікування низки хронічних захворювань, знайдуть причину та розроблять план профілактики чи реабілітації  саме для вас, враховуючи індивідуальні особливості вашого організму.

Ми пропонуємо систему контролю та піклування про здоров'я, шляхом виявлення та подальшого моніторингу маркерів захворювань, на які ми можемо повпливати. 

Гарантуємо комплексний персоніфікований підхід до вашої ситуації та допомогу фахівця у будь-якій ситуації.

Які напрямки медичної допомоги включає послуга?

У нас ви можете отримати кваліфіковану допомогу профільних лікарів та фахівців:

 • невролог;
 • кардіолог;
 • ендокринолог;
 • ортопед;
 • реабілітолог;
 • нутриціолог тощо.

При виявленні питань, пов'язаних із здоров'ям, команда клініки Grace бере на себе відповідальність організації консультацій необхідних вузькопрофільних фахівців з урахуванням рівня компетенції, репутації, досвіду й т. д. При необхідності виконується генетичне дослідження з метою виявлення істинної причини захворювання та підбору ефективного етіологічного лікування або встановлення потенційних ризиків та попередження розвитку патологій, пов'язаних із спадковим фактором.

В Grace Clinic на вас чекає турбота преміум рівня, де превентивність – це основа здоров'я!

Потрібна консультація?

Запишись

Етапи надання послуги сімейної терапії

Етапи надання послуги сімейної терапії
01

Послуга передбачає діагностику, лікування, реабілітацію, персональні рекомендації щодо зміни способу життя, які підбираються індивідуально для вас, щоб контролювати стан здоров'я та покращити якість життя. Ваш шлях у клініці в рамках сімейної терапії:

- первинна консультація для аналізу проблем та вивчення анамнезу обстеження

- розробка індивідуальної програми діагностики та супровід на всіх етапах обстеження;

- інтерпретація результатів діагностики, згідно яких лікар визначає мету, етапи програми реабілітації та/чи лікування, орієнтовну тривалість та надає загальні рекомендації;

- розробка індивідуальної програми лікування та коригування способу життя за участю профільних спеціалістів (включає формування рекомендацій щодо прийому ліків, корекцію способу життя, план контролю показників за допомогою повторних аналізів і консультацій) — займає від 2 до 6 місяців;

- супровід під час лікування та консьєрж-сервіс.

Concierge service — особлива турбота про вас в Grace Clinic

Ви матимете особистого помічника, який візьме на себе організацію та турботу про ваше здоров'я. Де б ви не знаходилися, коли б вам не знадобилася допомога лікаря – ви можете вирішити всі питання одним телефонним дзвінком особистому асистенту.

Детально про те, що включає Concierge service:

 1. Турбота про вас від команди — терапевт і персональний менеджер будуть доступні 24/7 з будь-яких медичних питань, що виникають як у терміновому, так і в плановому порядку. Якщо у вас виникає гострий стан, що не відноситься до програми (наприклад, Ковід, ГРВІ, отруєння й т. д.), ви також можете скористатися нашою допомогою в рамках абонементу консьєрж-сервісу.
 2. Зберігання, систематизація всіх результатів медичних досліджень, обстежень, висновків спеціалістів, а також планування подальшого медичного контролю.
 3. Аналіз та опрацювання терапевтом рекомендацій вузькоспеціалізованих лікарів.
 4. У разі виявлення питань, пов'язаних зі здоров'ям, команда бере на себе відповідальність організації консультацій необхідних вузькопрофільних фахівців.
 5. При необхідності персональний менеджер буде супроводжувати вас на консультаціях за межами нашої клініки.
 6. Якщо виникне потреба, ми організуємо госпіталізацію та необхідне лікування у перевірених клініках Києва, Ізраїлю, Німеччини.

Concierge-service також включає нагадування та контроль клієнт-менеджером виконання всіх призначень (в тому числі забезпечення та прийом препаратів), організацію повторних обстежень, інструментальних досліджень та консультацій.

Команда клініки Grace потурбується про ваше здоров'я та гарне самопочуття!

Хто проводить?

Усі лікарі

Наталія
Суслова

лідер направлення сімейної терапії сімейна терапія кардіолог лікар-дієтолог клінічний біохімік

Медичний лідер клініки Grace, сімейний лікар.
Понад 20 років медичної практики

лідер направлення сімейної терапії сімейна терапія кардіолог лікар-дієтолог клінічний біохімік

Хочу консультацію лікаря

Записатися

Відео про клініку Grace

Відео про клініку Grace
Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.