Біоревіталізація

Біоревіталізація

Біоревіталізація

З віком шкіра неминуче починає втрачати пружність та свіжість. Незважаючи на те, що це природний процес, немає жодної жінки, яка не хотіла б його запобігти і сучасна косметологія готова допомогти. Біоревіталізація це буквально означає "повернення життя" вашої шкіри шляхом введення на кілька міліметрів у шкіру спеціальних препаратів, що містять гіалуронову кислоту. БіоРевіталізація, Київ

Рівень вмісту гіалуронової кислоти в шкірі починає падати до 30 років, з кожним роком дедалі більше. Через це шкіра поступово втрачає вологу, оскільки молекули гіалуронової кислоти притягують її і тримають на собі, шкіра стає сухою, млявою, втрачає свіжий вигляд, з'являються зморшки. Біоревіталізація особи при регулярному проведенні здатна заповнити запаси гіалуронової кислоти та підтримувати шкіру у відмінному стані. На сьогоднішній день для процедури використовують безліч препаратів, так званих коктейлів, на основі гіалуронової кислоти з різними компонентами, які косметологи клініки Grace підбирають після діагностики шкіри. Це може бути препарат із вітамінами, пептидами, полінуклеотидами, колагеном, ретинолом, від вибраного препарату залежить і ціна біоревіталізації.

Пацієнтки клініки Grace люблять біоревіталізації за очевидний результат до і після неї. Біоревіталізація особи зазвичай призначається курсом до 3-5 процедур на рік, після яких усі пацієнтки помічають позитивні зміни на обличчі. Відчутне зволоження шкіри, розгладжування, свіжий вигляд за рахунок вирівнювання кольору шкіри та пружності. Крім особи процедуру можна проводити по всьому тілу, де це потрібно. У клініці Grace найбільш популярні біоревіталізація рук, шиї, обличчя, зони декольте, також можна проводити її на шкірі живота, сідниць.

Покази
та протипокази

Показания


- суха, зневоднена шкіра;
- зниження еластичності та пружності;
- дрібні зморшки;
- поганий колір обличчя внаслідок стресів, недосипання, шкідливих звичок;
- відновлення шкіри після відпустки, дії сонця, морської води;
- підготовка до апаратних процедур для більшої ефективності, наприклад, ультразвукового SMAS-ліфтингу Ультраформер;
- профілактика втрати вологи (для молодих дівчат)

противопоказания


- схильність до набряклості (біоревіталізація може спровокувати ще більшу набряклість, у таких випадках рекомендується замінити її на препарати поліпептидів з мінімальним вмістом гіалуронової кислоти);
- жирна шкіра (не протипоказання, проте люди з таким типом шкіри, швидше за все, не побачать ефекту від біоревіталізації, у таких випадках калюже замінити на плазмотерапію або поліпептиди);
- аутоімунні захворювання;
- алергія в активній фазі;
- онкологічне захворювання;
- вагітність;
- індивідуальні протипоказання, які з'ясовуються під час консультації.

Бажаєте консультацію?

Записатись зараз

Як відбувається біоревіталізація?

консультація
01

консультація

На консультації, окрім збору анамнезу, виявлення показів та виключення протипоказів до біоревіталізації, лікар проведе автоматизоване сканування шкіри на апараті Mar Vu та призначить цілу програму по догляду, anti age шкіри на довгостроковий період період. Аналізатор шкіри Mark Vu  дозволяє всього за кілька хвилин проаналізувати зволоженість шкіри, стан пор, глибину зморшок, порушення пігментації шкіри, стан виділення шкірного сала тощо. Таким чином Mark Vu сканує стан шкіри, визначає її не паспортний, а реальний біологічний вік. З його ж допомогою лікарі Grace відстежують динаміку лікування.

Процедура
02

Процедура

Процедура може бути проведена одразу після консультації. До процедури біоревіталізації рекомендується провести чищення (мануальне чи апаратне). Після введення препарату на обличчя наноситься крем для місцевої анестезії. Після анестезії косметолог вводить препарат під шкіру на глибину 2-3 мм, рівномірно по всіх необхідних зонах за допомогою тоненької голки. Після процедури шкіра обробляється антисептиком та в залежності від потреби наноситься заспокійливий або сонцезахисний крем.

Відновлення
03

Відновлення

Ми маємо достатньо відгуків про біоревіталізацію від наших пацієнток і знаємо як буде проходити реабілітація на тому чи іншому типі шкіри. Після процедури можуть утворюватися папули, які тримаються від кількох годин до доби. Однак більшість сучасних препаратів передбачає відсутність папул зовсім. На тонкій шкірі, усіяній судинами, можуть бути видно ін'єкцій у вигляді дрібних гематом. Зазвичай через 3-5 днів усі неприємні явища проходять.

Біоревіталізація рекомендується пройти 3-5 разів з інтервалом 1-3 тижні.

хто проводить?

Всі лікарі

Тетяна
Редько

апаратне та ін'єкційне схуднення реабілітація після пластичних операцій доглядові процедури за обличчям

Дерматолог-косметолог з 18-річним досвідом роботи. Володіє всіма апаратними, ін'єкційними методиками, проводить будь-які види косметологічних процедур, кріоліполіз Coolsculpting, процедури догляду за тілом - обгортання, апаратні масажі.

апаратне та ін'єкційне схуднення реабілітація після пластичних операцій доглядові процедури за обличчям

Бажаєте консультацію лікаря?

Записатись зараз

Про клініку

Про клініку

Чому вибирають Grace Clinic?

Індивідуальний

підбір процедури

при якому можлива навіть заміна процедури біоревіталізації на іншу залежно від того, який ефект ви хотіли б досягти. Ми використовуємо лише перевірені сертифіковані препарати, які пройшли медичні дослідження та схвалені медичним консиліумом клініки Grace.
Сервіс

5 зірок

На вас чекає турбота персоналу та супровід лікарем після процедури. Ви зможете завжди звернутися до вашого лікаря, з будь-яким питанням.
Поєднання

з іншими апаратними

та ін'єкційними процедурами. Широкий вибір процедур, зокрема апаратних, та величезний досвід роботи докторів Grace дозволяє розробити для вас цілу anti-age програму, яка допоможе досягти бажаних вами результатів.
Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.