Корекція
вушних
раковин

Корекція
вушних
раковин

Прислухайтесь до себе. Якщо вам не подобаються ваші вуха, то це можна виправити завдяки пластиці. Готові прислухатися разом з вами.

Отопластика (пластика вух) – популярна медична процедура для корекції вушних раковин. Якщо ви не задоволені формою або розміром вух, відчуваєте дискомфорт і навіть комплекс – вам допоможе корекція вушних раковин. Ця безпечна, не болюча та швидка операція проводиться пластичними хірургами з метою створення привабливої форми вух або корегування дефектів в їх розвитку та після травматичних.

Когось природа нагородила відстовбурченими вухами, а хтось постраждав в результаті аварії або нещасного випадку. Обидва недоліки легко усуває хірургічна корекція.

Перші згадки подібних маніпуляцій в Індії датуються 5 століттям до н.е. Уже тоді це була популярна процедура. З тих пір вона значно вдосконалилася, а її популярність зросла в рази.

У сучасній медицині існує кілька методів, щоб прибрати клаповухість й інші естетичні недосконалості.

В клініці Грейс пластичні хірурги користуються всіма сучасними методиками для проведення естетичної та реконструктивної отопластики.

Наш досвід

До

операції

На першій консультації наш пластичний хірург уважно вислухає усі ваші побажання стосовно майбутнього вигляду ваших вух, домопоже сформулювати реалістичні очікування від операції, спрогнозує ефективність операції, а також детально відповість на усі ваші запитання. На предопераційному огляді ви проходите детальне обстеження організму та здаєте всі необхідні аналізи.
Під час

операції

Ви нічого не відчуваєте, адже операція проходить під загальною анестезією. Хірург робить акуратні розрізи, які потім стають зовсім непомітними. Операція триває до 1 години.
Після

операції

Накладаються шви та пов’язка, яку заборонено знімати тиждень-два. А спати у повязці бажано на протязі місяця після операції. Першу добу ви знаходитеся у нашій люкс-кімнаті під пильним наглядом медичного персоналу. Щоб відновлення було результативним, вам потрібно дотримуватися всіх рекомендацій вашого хірурга.

Наш підхід до корекції вушних раковин

Наші вуха сформовані з дитинства. Комусь дістаються акуратні та пропорційні, а комусь особливої форми. Занадто великі або занадто малі, клаповухі, асиметричні. І це нормально, якщо такі вуха вас влаштовують. Але коли внутрішній голос каже їх вдосконалити, то прислухайтеся та робіть корекцію вушних раковин.

Наші хірурги проводять пластику у двох напрямках: естетичному та реконструктивному. Операція допоможе вам позбутися психологічного дискомфорту та отримати естетичні вушні раковини.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Вадим
Сімонов

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
34 роки хірургічної практики

Олег
Компанієць

Лікар пластичний хірург. Ринолог. Лікар вищої категорії. Доктор медичних наук. Професор. Заслужений лікар України. Віце-президент ВАПРЕХ. 35 років хірургічної практики

Вартість послуг

Ціна операції по корекції вушних раковин (отопластиці) залежить від об'єму втручання і включає:

 • всі необхідні передопераційні обстеження;
 • палату інтенсивної терапії;
 • анестезію;
 • операцію з отопластики;
 • компресійну пов'язку;
 • комфортний одномісний стаціонар з індивідуальним медичним доглядом та харчуванням;
 • післяопераційний догляд (включаючи перев'язки перші 10 днів після операції);
 • річний медичний супровід.

  *у разі придбання операційного пакету - консультацію вже включено у його вартість

 
Назва послуг
Вартість, грн
1
Консультація пластичного хірурга з отопластики
1900*

Питання - відповіді

Коли можна одягати прикраси та окуляри після пластики?

По закінченню корекції накладаються шви та пов’язка, яку заборонено знімати тиждень-два. А спати у повязці бажано на протязі місяця після операції. Окуляри та масивні прикраси бажано вдягати після консультації з вашим хірургом.

Чи можна зробити корекцію лише на одному вусі?

Так, якщо є показання для хірургічного втручання лише на одному вусі.

Що входить в пакет операцій з корекції ушних раковин?

Пакет операції "Корекція вушних раковин"
включає:

1. Передопераційні консультації:

  • консультація пластичного хірурга
  • консультація анестезіолога
  • консультація гінеколога

2. Стандартний пакет аналізів

3. ЕКГ (відповідно операції)

4. УЗД (відповідно операції)

5. Рентген дослідження (відповідно операції)

6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

7. Палата інтенсивної терапії

8. Операція

9. Анестезія

10. Стаціонар

  • палата
  • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
  • персональна медична сестра
  • індивідуальне дієтичне харчування

11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

12. Річний медичний супровід

Додатково включено у вартість пакету:

13. Компресійна пов'язка (1 комплект)

Кому потрібна корекція вушних раковин?

Втручання пластичного хірурга виправдано тоді, коли пацієнт відчуває дискомфорт від власного зовнішнього вигляду. Прибрати відстовбурчення вух, а також інші видимі дефекти буває необхідно в разі:

 • вродженої капловухості;
 • при неестетичній формі або вроджених дефектах вушних раковин;
 • після травм і аварій.

Також пластика вух показана при непропорційно великих мочках та великих розмірах вушних раковин. У всіх випадках отопластика дозволяє отримати естетичну привабливість вушних раковин.

Читати далі

Види отопластики

Залежно від розв'язуваних завдань отопластика буває двох видів:

 • естетична;
 • реконструктивна.

Естетична корекція вушної раковини усуває косметичні дефекти. З її допомогою можна прибрати відстовбурчення вух, зменшити розмір раковини, ліквідувати асиметрію. Її проводять з метою наблизитися до естетичного ідеалу, тобто надати вухам більш красивого вигляду.

Реконструктивна отопластика усуває складні дефекти, що з'явилися після травми або в результаті недорозвиненості. Її виконують за медичними показаннями при багатьох патологіях. Такі операції потребують спеціальних засобів і можуть виконуватися в кілька етапів.

Способи виконання отопластики

З моменту першої корекції вух методи її проведення значно змінилися. Традиційна хірургічна (скальпельна) отопластика – класика пластичної хірургії. Вона не поступається своїми позиціями і не втрачає актуальності.

Отопластику при клаповухості можна виконувати з 6 літнього віку. Хірургічна отопластика залишається дуже затребуваною серед наших клієнтів.

Отопластика в Клініці Grace

Пластичну операцію корекції вух в Києві в Клініці Грейс виконують хірурги з великим досвідом і за європейськими стандартами. Спеціально для клієнтів нашого клубу:

 • комплексне обстеження і консультації фахівців для вибору оптимального методу лікування;
 • сучасне обладнання для діагностики та оперативного втручання;
 • кваліфіковані лікарі й медичний персонал;
 • комфортабельні палати рівня 5 зіркового готелю;
 • консьєрж сервіс.

Отопластика внесе гармонію в вашу зовнішність і життя.

Показати менше