Григорій
Стрикун

Григорій
Стрикун

Провідний пластичний хірург з омолодження обличчя зі швидкої реабілітацією, 8 років успішного
досвіду в реконструктивній, загальній та пластичній хірургії, зокрема у Німеччині.

Про лікаря

Стрикун Григорій Миколайович закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця та Інститут післядипломної освіти О.О. Богомольця за курсом тематичного вдосконалення з пластичної хірургії.

Має досвід роботи як завідуючий відділення загальної хірургії та провідний хірург у Згурівській центральній районної лікарні, де проводив складні ургентні операції загальної хірургії та реконструктивні втручання (торокальні, травматологічні, абдомінальні тощо) в стаціонарі та амбулаторних умовах. Така база стала надійною основою для подальшого розвитку у пластичній хірургії, яку він продовжив працюючи і практикуючись у клініці пластичної хірургії в Німеччині.

Григорій Миколайович спеціалізується на омолоджувальних пластичних операціях на обличчі з використанням найсучасніших підходів, які забезпечують швидку реабілітацію та довготривалий стабільний результат.

Зокрема лікар проводить підтяжку середньої третини обличчя через невидимі блефаропластичні доступи, блефаропластику з переміщенням, а не видаленням жирових мішків, мінімальні втручання, як булхорн, ліпофілінг та ліпосакція обличчя, нитковий ліфтинг, які дозволяють досягнути ефекту природнього омолодження.