Наталія Суслова

лідер направлення сімейної терапії сімейна терапія кардіолог лікар-дієтолог клінічний біохімік
Наталія Суслова

Наталія Суслова

лідер направлення сімейної терапії сімейна терапія кардіолог лікар-дієтолог клінічний біохімік

Медичний лідер клініки Grace, сімейний лікар, терапевт з досвідом понад 20 років, кардіолог, лікар-дієтолог, клінічний біохімік, кандидат медичних наук.

Авторка публікацій у міжнародних медичних виданнях та співавторка посібників та книжок.

Про лікаря

Наталія Олександрівна Суслова - справжній медичний лідер, лікар з великої літери у третьому поколінні, більше 20 років є експертом у таких напрямках, як сімейна медицина та кардіологія. Відкриває, запускає, реанімує терапевтичний напрямок у стінах клініки Grace, який буде базуватися на виявленні, лікуванні та профілактиці хронічних захворювань.

Закінчила Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика (лікар дієтолог) і Тернопільський національний медичний університет імені І. Я. Горбачевського за напрямком Лікар загальної практики, сімейна медицина. Має професійний стаж з 2002 року. Є членом Української гастроентерологічної асоціації, Асоціації реконструктивної та ендоскопічної кардіохірургії, Інституту Функціональної медицини (США) та Європейської Асоціації Атеросклерозу.

Понад 15 років Наталія Олександрівна присвятила науковій та викладацькій діяльності. Є викладачем біохімії, клініко-лабораторної діагностики та дієтології, лектором різних навчально-освітніх проектів. Позаштатний консультант ХМСМГЦ (центр рідкісних орфанних захворювань).

Регулярно відвідує національні та міжнародні конференції, майстер-класи, тренінги, семінари як учасник та доповідач. Щодня приділяє час навчанню та керується правилом: “якщо не вмію — навчусь, якщо не знаю — вивчу”. Тому допомагає пацієнтам навіть у складних випадках, коли здається, що ситуація безвихідна і зробити вже нічого неможливо.

Послуги спеціаліста

Життєве кредо

Життєве кредо

Моє головне правило — не нашкодити та вберегти життя людини, а не власні амбіції! Саме тому не зупиняюся в професійному розвитку. Мене неможливо зупинити в роботі! Проте завжди слідую людським цінностям та понад усе ціную довіру пацієнтів. Я не знаю, що буде завтра. Але твердо впевнена, що продовжуватиму робити те, що хочу — лікувати й рятувати життя, вчитися й ділитися знаннями, любити та берегти життя людей!

Консультація лікаря – 5000 грн
Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.