Флебологія

Флебологія - здоров'я та краса наших ніг

Інколи симптоми варикозного розширення вен може побачити не тільки досвідчений лікар - їх не можуть не помітити і самі пацієнти. Здається, невидимий художник малює по одним йому відомим зразкам вигадливу сіточку на ногах ... Ось тільки цей шедевр не доставляє естетичного задоволення нікому - ні жінкам, ні чоловікам. Оцінити «картину» допоможуть спеціалісти і досвідчені лікарі Grace Clinic.

Щоб ваші ноги завжди були здоровими і красивими, фахівці Grace Clinic рекомендують при появі перших симптомів проходити експертну діагностику вен на ногах. І незалежно від того, ранній розвиток захворювання чи запущена форма, наші лікарі флебологи підберуть найбільш оптимальний метод лікування варикозу.

Консультація флеболога потрібна, якщо ви спостерігаєте у себе такі скарги:

  • Біль і важкість у ногах або відчуття печіння.
  • Поява судинних зірочок і сіток.
  • Часті судоми чи набряки ніг.
  • Потовщені вени, що проступають на поверхню, часто з болем в проблемній зоні.
  • Пігментація шкіри на ногах або поява виразок, дерматитів.

 

Наш підхід

Grace Clinic  - це впровадження нових апаратних методик, які дозволяють зменшити дискомфорт в лікуванні варикозу та поліпшити результат. Візит до нашого фахівця, консультація, призначений курс лікування — і ви назавжди забудете про таку проблему, як вени на ногах.

Флебологія не вимагає госпіталізації. Вона, як правило, проводиться амбулаторно або в умовах денного стаціонару.

В арсеналі наших хірургів як традиційні, так і новітні технічні методи і засоби, що пройшли необхідну сертифікацію і клінічну апробацію. Grace Clinic  - це красиві ноги та здорові вени.

Специалисти

Всі спеціалісти

Володимир
Герасимов

ЛІКАР-ФЛЕБОЛОГ, СУДИННИЙ ХІРУРГ
ЛІКАР ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
25 РОКІВ ПРАКТИКИ