Урологія

Урологія

Урологія

Урологічні послуги в клініці Grace для тих, хто обирає себе

Один з основних напрямів діяльності Grace Clinic – пластична хірургія. Ще за заснування Grace, у 2007 році, - це був її єдиний напрям. З цього часу тисячі пацієнток і пацієнтів вибрали і продовжують вибирати Grace Clinic для пластичних операцій, тисячі жінок і чоловіків стали красивішими, здоровішими та щасливішими.

Клініка пластичної хірургії Grace пропонує величезний спектр естетичних і реконструктивних операцій: на носі та грудях, обличчі та тілі. Тут можна провести практично будь-яку пластичну операцію у Києві.

Пластична операція — це серйозний крок, який потребує ретельного обмірковування та вибору досвідченого та кваліфікованого хірурга. Клініка пластичної хірургії Grace спеціалізується на всіх видах пластики. Ми зібрали команду провідних хірургів, які мають свої вузькі спеціалізації та величезний досвід у вибраному напрямку.

Найпопулярніші пластичні операції в Grace:

НІС

ОБЛИЧЧЯ

ГРУДИ:

Збільшення грудей
Зменшення грудей
Підтяжка грудей

ТІЛО

Ліпоскульптурування HD
Ліпосакція живота
Ліпосакція стегон
Ліпофілінг сідниць
Ліпосакція рук
Абдомінопластика
Апаратний ліфтинг та контурування обличчя BodyTite
Лікування гінекомастії

УРОЛОГІЯ:

Чому вибирають для пластичної операції Grace?

Операції проводяться профільними фахівцями
01

Операції проводяться профільними фахівцями

У клініці Grace ми поєднали пластичних хірургів, які мають свої вузькі напрямки. Якщо це ринопластика - ЛОР-хірург, інтимна жіноча пластика - гінеколог-хірург, маммопластика, абдомінопластика, ліпосакція та інші операції - хірурги, які мають багаторічний досвід у певній сфері, регулярне стажування в Європі та США, тому ми впевнені в найкращому результаті кожного пацієнта.

Медичний консиліум
02

Медичний консиліум

Перед тим, як пройти будь-яку процедуру, а тим більше пластичну операцію, ми проводимо ретельне обстеження, щоб мінімізувати ризики ускладнень. За потреби ми залучаємо всіх фахівців клініки, маємо можливість колегіально приймати важливі для здоров'я пацієнта рішення.

Преміальний сервіс
03

Преміальний сервіс

Ми працюємо за найкращими стандартами піклування про пацієнтів. Ми подбали про все: комфорт перебування, взаємодію з лікарем, позбавили пацієнтів від усіх зайвих проблем. Діє послуга трансферу на автомобілі Tesla, повна конфіденційність, закрита територія, що охороняється, персональний менеджер, кухар і спеціальне дієтичне меню.

Хочу консультацію

Записатися

Спеціалісти

Усі лікарі

Микола
Ноцек

плазмотерапія члена (PRP) лікування хвороби Пейроні ліпофілінг члена лігаментотомія ударно-хвильова терапія Storz Medical безопераційне потовщення статевого члена (філлерами)

Висококваліфікований лікар з великим досвідом у галузі естетичної урології та інтимної пластики, лікування простатиту та хвороби Пейроні. Його наукові роботи публікуються у найпрестижніших світових медичних виданнях.

плазмотерапія члена (PRP) лікування хвороби Пейроні ліпофілінг члена лігаментотомія ударно-хвильова терапія Storz Medical безопераційне потовщення статевого члена (філлерами)

Відео про клініку

Відео про клініку
Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.