Контурна
пластика

Контурна
пластика

Комусь симетрична та правильна форма частин обличчя дана від природи, а хтось створює бажані контури у нашій клініці.

Контурна пластика обличчя – це ін'єкційна методика, що дозволяє коригувати недосконалості зовнішності, позбавлятися від вікових змін, а також вирівнювати рельєф шкіри при наявності рубців. Для досягнення ефекту в глибокі шари тканин вводяться щільні препарати, які називаються філерами. Контурна пластика овалу обличчя визнана сьогодні найбільш результативним і затребуваним методом безопераційної підтяжки обличчя.

Контурна пластика обличчя філерами

В основі препаратів-філерів – стабілізована гіалуронова кислота. Її молекули активізують синтез колагенових волокон і власної гіалуронової кислоти, глибоко зволожуючи та омолоджуючи шкіру обличчя. Речовина вводиться в проблемні зони за допомогою ін'єкції і відразу ж починає діяти. В руках досвідченого косметолога цей м'який гель з легкістю розподіляється під шкірою, створюючи бажаний для клієнта ефект.

У Клініці Grace (Грейс) фахівці працюють з сертифікованими препаратами на основі гіалуронової кислоти ідеальної якості. Завдяки високоякісним філерам і професіоналізму косметологів ваші риси обличчя стануть більш досконалими і гармонійними, а шкіра – підтягнутою та пружною.

Контурна пластика обличчя філерами в Києві

Зовнішня привабливість багато в чому залежить від гармонійності рис обличчя. Асиметрія, вікові зміни, складки і провисання тканин псують загальне враження від зовнішності і «додають» кілька зайвих років. Коригуючі процедури за допомогою філерів швидко і ефективно позбавляють від недоліків зовнішності. Правильно виконана контурна пластика не впливає на міміку і не змінює обличчя до невпізнання. Навпаки, вона підкреслює природну красу обличчя і робить риси більш витонченими.

Види контурної пластики обличчя, які проводяться в нашій клініці:

  • корекція скул;
  • виправлення форми носа;
  • корекція носослізної борозни;
  • усунення носо-губних складок;
  • зміна форми губ.

Контурна пластика обличчя зробить риси більш гармонійними і досконалими, а овал обличчя – чітким, позбавить від перших симптомів старіння і розгладить мімічні зморшки. Глибокі зморшки після застосування філерів стануть менш вираженими і слабопомітними.

Ціни на контурну пластику в Grace Clinic

Лише у небагатьох щасливиць правильна форма обличчя, симетричні риси і пружна шкіра дані від природи. В інших випадках на допомогу прийде сучасна косметологія, яка пропонує ефективні та безпечні методи вирішення проблем із зовнішністю. Ціни на контурну пластику обличчя повністю себе виправдовують: вартість процедур набагато нижче ціни пластичної операції. До того ж вони не мають стільки протипоказань і не несуть в собі таких ризиків, як хірургічне втручання. Контурна пластика обличчя – найпопулярніший і повністю безпечний метод корекції естетичних недосконалостей і вікових змін зовнішності.

Види контурної пластики у Grace Clinic

Корекція губ

Одна ін’єкція у нашій клініці допоможе вам отримати те, чого хочете саме ви, а не те, що нав’язують тренди. Якщо вам не подобається форма або розмір ваших губ, наші спеціалісти з радістю доможуть та вдосконалять їх. Вони додадуть губам максимально природній та натуральний вигляд, усунуть перші ознаки старіння та позбавлять будь-яких дефектів, які вас турбують. Для процедури спеціаліст використовує філер та анестезійний крем від Allergan. Ці препарати визнані найефективнішими у сфері косметології.

Корекція носа

Усі хоч раз думали про «от би припідняти трішки ніс», «хочу забрати горбинку» або «так не подобається роздвоєння кінчика», але «на ринопластику часу не вистачає». У нашій клініці ми пропонуємо безопераційну, швидку та ефективну корекцію носа. Спеціалісти використовують ін’єкційний метод. Вони заповнюють носові м’які тканини якісним філером Juvéderm та коригують ніс для отримання потрібної форми. Наші спеціалісти, ніби скульптори, розподіляють гель, щоб досягти бажаного результату.

Корекція вилиць

Вилиці додають обличчю характеру. А в нашій клініці спеціалісти допомагають підкреслити та вдосконалити риси цього характеру. Але не всім клієнтам це необхідно. На консультації спеціаліст відкрито обговорює майбутній результат, який може не задовольнити вас. Бо нас цікавить не кількість, а якість. Процедура підійде для тих, у кого виражена асиметрія. Корекція допоможе підкреслити вашу природну красу та характер.

Корекція носослізної борозди

З віком структура тканин обличчя змінюється, і під очима з'являються некрасиві мішки та синці. Зазвичай, домашнього догляду, масок або патчів недостатньо. Тому ми пропонуємо ефективніший метод — корекцію носослізної борозди. Наші спеціалісти допоможуть безпечно усунути перші ознаки старіння: швидко вирішити проблему з мішками і колами під очима, освіжити погляд та зробити його більш відкритим і живим. Процедура не вплине на міміку і не змінить ваше обличчя, а навпаки — додасть природності.

Корекція носогубних складок

Носогубні складки раніше всіх нагадують жінкам та чоловікам про вікові зміни. Спочатку вони стають більш виражені під час сміху та розмов, а потім їх помітно в стані спокою. У нашій клініці ми проводимо безопераційну корекцію носогубних складок. Під час процедури спеціаліст-косметолог заповнює втрачений об'єм тканин філером, вирівнює рельєф та розгладжує зморшки. Ми працюємо лише з сертифікованими філерами на основі гіалуронової кислоти, Juvederm. Тому результат та ефект вас точно задовольнить.

Корекція підборіддя

Підборіддя формує естетику обличчя. Коли воно асиметричне, риси обличчя втрачаються. Ми пропонуємо зробити корекцію підборіддя ін’єкційним методом у нашій клініці. Процедура допоможе прибрати подвійне підборіддя, згладити гострий овал та доповнити об’єм тканин у нижній частині обличчя. Наші спеціалісти працюють лише з сертифікованими філерами на основі гіалуронової кислоти. Завдяки препаратам та професіоналізму спеціалістів, вдосконалене підборіддя робить обличчя більш естетичним.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Катерина
Килівник

Лікар-дерматолог. Косметолог. 7 років практики в косметології та медицині

Максим
Бігун

Лікар пластичний хірург.
5 років хірургічної практики

Вартість послуг

 
Назва послуги
Вартість, I / II категорії (EUR)
1
JUVEDERM VOLIFT RETOUCH 0,55 ml (губи)
190 / 250
2
JUVEDERM VOLIFT 1,0 ml (губи)
250 / 300
3
JUVEDERM ULTRA3 1,0 ml (губи)
200 / 250
4
JUVEDERM ULTRA4 1,0 ml (вилиці, ніс, підборіддя, кути нижньої щелепи)
200 / 250
5
JUVEDERM VOLUMA 1,0 ml (вилиці, ніс, підборіддя, кути нижньої щелепи)
250 / 300
6
JUVEDERM VOLUX 1,0 ml (вилиці, ніс, підборіддя, кути нижньої щелепи)
270 / 320
7
JUVEDERM VOLBELLA 1,0 ml (носослізна борозда)
250 / 300
8
TEOSYAL 1,0 ml (носослізна борозда)
250 / 300
9
JUVEDERM VOLBELLA 1,0 ml (носогубна складка, заповнення зморшок)
250 / 300
10
JUVEDERM ULTRA3 1,0 ml (носогубна складка, заповнення зморшок)
200 / 250
11
JUVEDERM VOLIFT RETOUCH 0,55 ml (носогубна складка, заповнення зморшок)
190 / 240
12
JUVEDERM VOLIFT 1,0 ml (носогубна складка, заповнення зморшок)
250 / 300
13
BELOTERO SOFT 1,0 ml (носогубна складка, заповнення зморшок)
200 / 250
14
RADIESSE 1,5 ml (гідроксиапатит кальцію, векторний ліфтинг)
300
15
Ботулінотерапія (лоб)
жінки - 80,
чоловіки - 100
16
Ботулінотерапія (міжбрів'я)
жінки - 80,
чоловіки - 100
17
Ботулінотерапія (очі "гусині лапки")
жінки - 90,
чоловіки - 110
18
Ботулінотерапія (ніс "зморшки кролика")
жінки - 50,
чоловіки - 60
19
Ботулінотерапія (кісетні зморшки)
жінки - 50,
чоловіки - 60
20
Ботулінотерапія (підборіддя)
жінки - 50,
чоловіки - 60
21
Біоревіталізація JUVEDERM VOLITE 1 ml
230
22
Біоревіталізація Restylane Vital 1 ml
220
23
Біоревіталізація Restylane Vital Ligh 1 ml
200
24
Біоревіталізація Filorga 135HA 1,5 ml
100
25
Біоревіталізація Filorga 135HA+ 1,5 ml
130
26
Біоревіталізація Jalupro 1,5 ml
150
27
Біоревіталізація Jalupro HMW 1,5 ml
170
28
Біорепарація Meso-Xantin F199
190
29
Біорепарація Meso-Wharton P199
190
30
Біорепарація TwAc 2.0
170
31
Біорепарація TwAc 3.0
200
32
Мезотерапія Meso-eye C71 (повіки)
190
33
Мезотерапія RRS Eyes (повіки)
70
34
Мезотерапія TwAc eyes (повіки)
100
35
Мезотерапія MesoExpert DMAE Ascorbate
70
36
Мезотерапія Melsmon
80
37
PRP-терапія (плазмоліфтинг) YCELLBIO 1 пробірка
130
38
Стимуляція зростання / лікування випадіння волосся Meso-Genesis BP3
70
39
Стимуляція зростання / лікування випадіння волосся Mesohair
65
40
Стимуляція зростання / лікування випадіння волосся PRP-терапія YCELLBIO 1 пробірка
130
41
Ліполітики. Ферменти Тріада
110
42
Ліполітики PBSerum Medical MEDIUM
280
43
Ліполітики PBSerum Medical LOW
260
44
Ліполітики. Ліпаза
60
45
Розчинення гіалуронової кислоти
60

Питання - відповіді

Чого не можна робити відразу після збільшення губ?

Процедура не потребує особливих умов в реабілітаційний період. Однак є деякі протипоказання для закріплення результату та довготривалості ефекту. Наші спеціалісти рекомендують протягом перших 2-3 днів уникати будь-яких контактів з губами. Краще відмовитись від активних занять спортом, контрастного душу та сауни. Також бажано утриматись від довготривалого перебування під прямим сонячними променями. Оскільки гіалуронова кислота руйнується під впливом високих температур.

Якщо не влаштовує результат корекції губ?

Якщо результат наповнення клієнта не задовільняє, наші спеціалісти проводять ще одну ін'єкцію — гіалуронідази. Цей фермент нейтралізує й розчиняє філери на основі гіалуронової кислоти. Протягом 1-3 днів введений філер повністю розчиняється. Проте ми рекомендуємо дочекатись кінцевого результату, який можна оцінити за 3-4 тижні.

Чи можна надівати окуляри відразу після процедури корекції носа?

Носити окуляри не забороняється. Але наші спеціалісти-косметологи рекомендують уникати навантажень на ніс хоча б в перший тиждень після проведення корекції. Якщо ви будете активно займатись спортом, носити окуляри або відвідувати сауну та басейн у перші дні після процедурі, тоді тривалість ефекту може зменшитись.

Чи допоможе корекція випрямити носову перегородку?

Косметологічна корекція носу не виправить наслідки фізіологічної деформації, вроджені дефекти або проблеми з диханням. В такому випадку вам допоможе септопластика у нашій клініці. Попередньо спеціалісти нададуть вам детальну консультацію щодо вирівнювання носової перегородки та допоможуть знову вільно дихати.

З якого віку можна проводити корекцію носа?

Процедуру дозволяється робити з 18 років. Але наші спеціалісти рекомендують проходити процедуру корекції носу при наявності помітних показань: вікових змін, асиметрії або деформації. Більш детальну консультацію зможете отримати в нашоій клініці під час індивідуального огляду спеціалістом-косметологом.

Чи допоможе корекція вилиць розгладити змошки?

Корекція вилиць допоможе змінити об'єм та форму обличчя. Вона не використовується, як засіб від зморшок. Хоча певні вдосконалення у вигляді незначного розгладження зморшок присутні. Більш детальну консультацію ви зможете отримати у наших спеціалістів-косметологів на консультації.

Введення філера — безболісна процедура?

Безперечно, дискомфорт під час процедури присутній через введення ін’єкції під шкіру. Спеціаліст вводить філер неглибоко. Це дозволяє уникнути сильних больових відчуттів. На попередній консультації ви можете вказати нашому спеціалісту про необхідність додаткової анестезії. Відповідно до ваших побажань, він може запропонувати філери з лідокаїном або знеболюючий крем.

Чи будуть філери помітні на обличчі або ж відчуватись на дотик?

Філери нового покоління не просвічуються і не помітні через шкіру. Але якщо препарату вводиться занадто багато, то на дотик можна відчути невелике скупчення в місці введення. У нашій клініці ви можете бути впевнені у високому професіоналізмі спеціалістів-косметологів, тому результат буде неперевершений. Чекаємо вас на консультацію.

Наскільки болісною є корекція носослізної борозди?

Корекція носослізної борозди проходить безболісно. Наші спеціалісти перед ін'єкціями знеболюють місця, куди вводитиметься препарат. Деякі філери уже мають у своєму складі анестетики, тому в такому випадку немає потреби в додатковому знеболюванні.

Як готуватись до корекції підборіддя?

Корекція підборіддя не потребує від вас особливої підготовки. На попередній консультації спеціаліст-косметолог призначає дату проведення корекції. Ви приходите у назначений час та вдосконалюєте форму та розмір підборіддя.

До/після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.