Ліпосакція
підборіддя

Ліпосакція
підборіддя

Навіщо вам друге підборіддя, якщо обличчя та шия виглядають більш естетично та пропорційно з одним? Ми допоможемо вам його позбутися.

В області підборіддя часто формуються надлишкові жирові відкладення, малопривабливі на вигляд складки. Через них шия здається коротшою, овал обличчя стає розпливчастим. Друге підборіддя – одна з найбільш поширених косметичних проблем, яка може бути викликана різними причинами. А основний спосіб корекції один – ліпосакція підборіддя.

Ліпосакція другого підборіддя – це операція з вилучення надлишків жирової тканини через невеликі надрізи, проколи. В результаті зникають складки під підборіддям, овал обличчя набуває чіткості. За класичною методикою ліпосакції підборіддя жир руйнується механічно в результаті рухів канюлі, яка приєднана до вакуумного апарату, та відкачується через розрізи. Сучасна пластична хірургія вдається до більш щадних та ефективних видів аспіраціонної тумесцентної ліпосаціїї підборіддя.

У деяких випадках, особливо при великих обсягах жиру, використовується ультразвукова ліпосакція. Вплив ультразвукових хвиль, коливань певної частоти, дозволяють перетворити жирову клітковину в рідку емульсію, яка легко витягується через невеликі проколи. Також можна зробити ліпосакцію підборіддя комбінованим методом, при якому поєднується вплив декількох факторів. До цієї методиці зазвичай вдаються при значному обсязі або високої щільності жирових відкладень.

Ліпосакція підборіддя здійснюється за 1 сеанс і забезпечує стійкий ефект. Тривалість операції залежить від обраного методу, об’єму жирових відкладень. До важливих переваг сучасних методів ліпосакції підборіддя відноситься висока кометичність рубців після проколів шкіри, що практично непомітні.

Наш досвід

До

операції

На консультації спеціаліст визначає причину появи подвійного підборіддя. Визначає об'єм ліпосакції та призначає ряд аналізів, які потрібні для підготовки. Часто ліпосакцію поєднують із пластикою підборіддя.
Під час

операції

Під час ліпосакції використовують загальну анестезію, тож ви нічого не відчуєте. Тривалість — від 30 хв до 2 годин. Спеціаліст робить маленькі розрізи та забирає зайві жирові накопичення. У кінці накладає компресийну пов'язку.
Після

операції

Відновлення проходить швидко. Ви залишаєтесь в клініці на одну добу. На 7-10 день після ліпосакції знімається пов’язка. Набряки сходять до кінця третього тижня. Перші результати помітні вже через місяць.

Наш підхід до ліпосакції підборіддя

Обличчя — важливе! Будь-який дефект на ньому завжди помітний. Якщо цей дефект проявляється у вигляді подвійного або потрійного підборіддя, то втрачається естетичний вигляд обличчя. З цією проблемою стикаються чоловіки та жінки у різному віці та при різних показаннях.

Наші спеціалісти рекомендують зробити ліпосакцію підборіддя. Скільки б у вас їх не було. Ця ефективна процедура в нашій клініці проходить швидко та має короткий реабілітаційний період.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Сергій
Гришай

Лікар пластичний хірург. Спеціаліст з пересадки волосся. Флеболог. 12 років хірургічного досвіду

Вадим
Сімонов

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
34 роки хірургічної практики

Максим
Бігун

Лікар пластичний хірург.
5 років хірургічної практики

Вартість послуг

Ціна операції ліпосакції підборіддя залежить від обсягу втручання і включає:

 • всі необхідні передопераційні обстеження;
 • палату інтенсивної терапії;
 • анестезію;
 • операцію ліпосакції підборіддя;
 • набір компресійної білизни;
 • комфортний одномісний стаціонар з індивідуальним медичним доглядом та харчуванням;
 • післяопераційний догляд (включаючи перев'язки перші 10 днів після операції);
 • річний медичний супровід.
 • *у разі придбання операційного пакету - консультацію вже включено у його вартість

   
  Назва послуг
  Вартість, грн
  1
  Консультація пластичного хірурга з ліпосакції підборіддя
  1000*

  Питання - відповіді

  Чи будуть помітними рубці після розрізів?

  Після ліпосакції підборіддя залишаються маленькі рубці. Їх розмір може бути від 3 до 5 мм. З часом ці рубці стають майже непомітними.

  В якому віці можна робити ліпосакцію підборіддя?

  Якщо існують естетичні показання, то ліпосакцію підборіддя можна робити з 18 років. На консультації наші спеціалісти проведуть обстеження та перевірять, чи немає протипоказань. Якщо здоров’я в нормі, то спеціалісти назначають вам дату операції.

  Коли можна повертатися на роботу?

  Наші спеціалісти рекомендують відпочити протягом двох-трьох тижнів та не перенавантажувати організм. Тому на роботу краще повертатися через цей час. Потрібно також врахувати, що протягом двох-трьох тижнів після ліпосакції підборіддя вам потрібно носити спеціальну компресійну пов’язку.

  Що входить в пакет операції з ліпосакції підборіддя?

  Пакет операції "Ліпосакція підборіддя"
  включає:

  1. Передопераційні консультації:

   • консультація пластичного хірурга
   • консультація анестезіолога
   • консультація гінеколога

  2. Стандартний пакет аналізів

  3. ЕКГ (відповідно операції)

  4. УЗД (відповідно операції)

  5. Рентген дослідження (відповідно операції)

  6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

  7. Палата інтенсивної терапії

  8. Операція

  9. Анестезія

  10. Стаціонар

   • палата
   • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
   • персональна медична сестра
   • індивідуальне дієтичне харчування

  11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

  12. Річний медичний супровід

  Додатково включено у вартість пакету:

  13. Компресійна пов'язка (1 комплект)

  Підготовка до ліпосакції підборіддя та реабілітація

  Незалежно від того, яким методом виконується операція ліпосакція підборіддя, вона вимагає попередньої підготовки та ретельного обстеження. Мета обстеження – переконатися у відсутності протипоказань і вибрати оптимальний метод ліпосакції підборіддя.

  Абсолютні протипоказання до ліпосакції підборіддя стандартні, загальні для більшості операцій такого роду:

  • важкі захворювання серця, печінки, нирок;
  • тяжкий цукровий діабет;
  • інфекційні захворювання або наявність в крові вірусів гепатитів, ВІЛ, КОВІД19.

  Читати далі

  Ліпосакція підборіддя також не проводиться в період вагітності.

  За 2 тижні до ліпосакції необхідно відмовитися від алкоголю, куріння, прийому антибіотиків і препаратів, які розріджують кров, рекомендується дотримуватися здорового дієтичного харчування.

  Після ліпосакції підборіддя реабілітаційний період триває до 1 місяця, протягом яких необхідно утримуватися від інтенсивних фізичних навантажень, не можна засмагати, відвідувати баню, сауну. Більш детальну інформацію про правила поведінки, обмеження в період реабілітації можна отримати на консультації в період підготовки до операції, а також перед випискою, яка зазвичай здійснюється за 6-12 годин після ліпосакції підборіддя.

  Відразу після операції показаний спокій і спостереження фахівців у стаціонарі.

  Переваги ліпосакції підборіддя в Клініці Grace

  На рахунку кваліфікованих лікарів Клініки Grace понад 300 успішних операцій з ліпосакції підборіддя в Києві. Високотехнологічне обладнання, яким оснащена Grace Clinic, дозволяє проводити ліпосакцію підборіддя різними методами. Оптимальний метод вибирають фахівці з урахуванням обсягів, локалізації жирових відкладень, індивідуальних особливостей клієнта. Досвід фахівців у поєднанні з можливостями інноваційного обладнання забезпечують чудовий ефект. Ми дбаємо про те, щоб в ході консультацій, обстеження та післяопераційної реабілітації в стаціонарі наші клієнти відчували себе максимально комфортно.

  Показати менше