Ринопластика

Ринопластика

Неправильну форму та розмір носа сприймають, як дефект зовнішності. Це стає причиною внутрішніх переживань. Ми готові це виправити.

Неправильні пропорції обличчя можуть зробити зовнішність людини яскравою, харизматичною і такою, що запам'ятовується. Але у більшості людей вони викликають невпевненість в собі та психологічні комплекси, які заважають зрілій соціалізації, успішній кар'єрі та особистому життю. Якщо проблеми є наслідком невдоволення формою і розмірами носа, то ситуація може бути вирішеною. Допоможе досвідчений пластичний хірург і ринопластика.

Що таке ринопластика

Операція на носі, яка виправляє вроджені або набуті деформації, або допомагає відновити відсутню частину або повністю весь орган, називається ринопластика. Вона є першою з пластичних корекцій носа та одним з найдавніших хірургічних втручань взагалі. Вперше про неї згадується в єгипетському манускрипті, що датується 3 століттям до нашої ери.

Сучасна ринопластика допомагає позбутися будь-яких дефектів носа, але найпопулярнішими були і залишаються – позбавлення від горбинки, виправлення бокового викривлення та сідлоподібної форми, кирпатості. Сьогодні також стала модною ринопластика широкого носа (ніс картоплею), а також ринопластика кінчика носа: «гачок», «крапля», роздвоєність. Поліпшити зовнішність одним пацієнтам допоможе звуження кінчика носа, інші ж хочуть позбутися його надмірної загостреності.

У Медичному Клубі Grace все популярнішою стає ринопластика по зменшенню носа з корекцією форми крил і ніздрів.

Наш досвід

До

операції

Правильна підготовка дуже важлива. Тому ми детально консультуємо вас перед проведенням операції, моделюємо майбутній бажаний результат, розвіюємо будь-які ваші сумніви і потім ви проходите комплексне обстеження організму, щоб виключити будь-які медичні протипоказання.
Під час

операції

Тривалість ринопластики залежить від методу — закритий або відкритий. Наш спеціаліст визначає, яка із ринопластик буде ефективнішою у саме вашому випадку. Операція проходить під загальною анестезією.
Після

операції

Вам накладають спеціальну фіксуючу пов’язку - лангету. Першу добу ви знаходитеся у нашій люкс-кімнаті під пильним наглядом медичного персоналу. Щоб відновлення було результативним, вам потрібно дотримуватися всіх рекомендацій вашого хірурга.

Наш підхід до ринопластики

Ніс - центр обличчя. Коли розмір та форма носа непропорційні з іншими рисами, то втрачається естетика обличчя. І ви постійно думаєте про це. Ваші внутрішні представлення про ніс не відповідають дійсності, тому все частіше ви поводите себе не дуже впевнено. Ринопластика поверне вашому обличчю естетичний та гармонійний вигляд.

Наші спеціалісти виправляють асиметрію, забирають горбинку та звужують кінчик носа. Вони роблять все можливе, щоб ви отримали бажану форму та розмір носа.

Завдяки детальним консультаціям, 2- та 3D-моделюванню, ви можете спрогнозувати результат ще до операції.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Олег
Компанієць

Лікар пластичний хірург. Ринолог. Лікар вищої категорії. Доктор медичних наук. Професор. Заслужений лікар України. Віце-президент ВАПРЕХ. 35 років хірургічної практики

Микола
Кузнєцов

Лікар пластичний хірург. Спеціаліст з ринохірургії.
16 років хірургічної практики

Вартість послуг

Ціна ринопластики залежить від обсягу втручання і включає:

 • всі необхідні передопераційні обстеження;
 • палату інтенсивної терапії;
 • анестезію;
 • операцію по ринопластиці;
 • комфортний одномісний стаціонар з індивідуальним медичним доглядом та харчуванням;
 • післяопераційний догляд (включаючи перев'язки перші 10 днів після операції);
 • фізіопроцедури;
 • річний медичний супровід.
 
Назва послуг
Вартість, грн
1
Консультація пластичного хірурга з ринопластики (Професор)
3000
2
Консультація пластичного хірурга з ринопластики (Провідний спеціаліст)
1500

Питання - відповіді

Коли можна повернутися на роботу після пластики носа?

Все індивідуально. Хтось із клієнтів залишається вдома протягом тижня-двох.
Варто врахувати, що на 2-му тижні після операції набряки ще досить помітні. Тому наші спеціалісти рекомендують взяти відпустку на 2-3 тижні і залишатись вдома. Так вам буде комфортніше і фізично, і психологічно.

Чи залишаються рубці після ринопластики?

При закритій ринопластиці всі рубці залишаються всередині носа, тому їх не видно взагалі. Якщо ринопластика виконана відкритим методом, то залишається рубець в області перегородки між ніздрями. З часом цей рубець стає зовсім непомітним.

Як зміниться дихання після ринопластики?

На початку реабілітаційного періоду можуть виникнути тимчасові проблеми з диханням. У цей час організм адаптується під нову форму носа. З часом ситуація з диханням змінюється на краще. Наші спеціалісти роблять корекцію не тільки з естетичних побажань клієнта, а й відповідно до медичних показань. Через деформацію носової перегородки клієнти роками можуть страждати від проблем з диханням. В такому випадку ринопластику пов’язують із септопластикою — операцією по корекції носової перегородки.

Що входить в пакет операції з ринопластики?

Пакет операції "Ринопластика"
включає:

1. Передопераційні консультації:

  • консультація пластичного хірурга
  • консультація анестезіолога
  • консультація гінеколога

2. Стандартний пакет аналізів

3. ЕКГ (відповідно операції)

4. УЗД (відповідно операції)

5. Рентген дослідження (відповідно операції)

6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

7. Палата інтенсивної терапії

8. Операція

9. Анестезія

10. Стаціонар

  • палата
  • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
  • персональна медична сестра
  • індивідуальне дієтичне харчування

11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

12. Річний медичний супровід

Додатково включено у вартість пакету:

13. Фізіопроцедури

Якщо вам потрібно в короткі терміни з'явитися в суспільстві, на роботі, у сім'ї без наслідків операції - ми пропонуємо додатково придбати програму "Презентабельність" , яка включає в себе комплекс процедур, які проводяться як операційній, так і в післяопераційному періоді, що допомагає мінімізувати набряки та гематоми.

Плюси та мінуси ринопластики

Серед плюсів ринопластики можна виділити психологічний комфорт і впевненість у собі, які з’являються через 1-2 місяці після операції.

До мінусів ринопластики відносять можливість естетичної незадоволеності результатами, хоча сьогодні це зустрічається рідко, особливо в нашому Медичному Клубі Grace. Тут перед операцією є можливість зазирнути в майбутнє за допомогою сучасної комп'ютерної технології 2D та 3D-моделювання.

Читати далі

Види ринопластики

Ринопластика буває:

 1. Залежно від мети операції:
  • косметична;
  • реконструктивна;
  • вторинна/ревізійна.
 2. Залежно від різновиду порушень (форми або функції) і локалізації дефектів, які усуваються:
  • вирівнювання носової перегородки – септопластика;
  • виправлення форми носа, ніздрів, кінчика носа, колумелли (перегородки між ніздрями);
  • збільшення розмірів носового скелета, посилення його кісткових структур – аугментаційна ринопластика;
  • одночасна септо- і ринопластика.
 3. Залежно від ступеня інвазивності та виду хірургічного втручання:
  • відкрита ринопластика;
  • закрита ринопластика.

Ринопластика, виконана закритим способом, менш травматична і не залишає зовнішніх рубців. Крім цього, збереження цілісності шкіри дозволяє хірургу бачити результати зміни форми носа безпосередньо в процесі маніпуляцій, і скорочує час на відновлення і повернення до звичного способу життя.

Протипокази до ринопластики

На жаль, але пластика форми носа доступна не всім. В операції буде відмовлено при наявності:

 • поліалергії на засоби для місцевої та загальної анестезії;
 • важкої стадії захворювань внутрішніх органів;
 • важкої форми цукрового діабету;
 • онкологічних захворювань;
 • захворювань системи згортання крові;
 • гострих і часто рецидивуючих хронічних інфекцій, в тому числі й лицьового герпесу;
 • фолікуліту та інших проблем зі шкірою в області носа;

За рідкісним винятком ринопластику не роблять до 18 і після 55-60 років. Від корекції носа слід утриматися під час вагітності та годування груддю.

Чому ринопластику варто зробити в Медичному Клубі Grace?

Сьогодні, щоб зробити пластику носа по вищому розряду, не обов'язково їхати за кордон. Ринопластику в Києві, в стаціонарі Медичного Клубу Grace, роблять не менш майстерно. У нас працюють тільки висококваліфіковані практикуючі хірурги з багаторічним ідеальним послужним списком. Вони досконало володіють усіма хірургічними прийомами та методиками, і постійно обмінюються досвідом з провідними зарубіжними фахівцями.

Пластичні хірурги Grace не тільки збережуть неповторні риси обличчя, але й зроблять зовнішність такою, про яку ви мріяли.

Показати менше