Підтяжка
обличчя

Підтяжка
обличчя

-15 років за операцію - ваша молодість і впевненість на багато років

У когось раніше, а при гарній спадковості, використанні сучасної доглядової косметики і веденні здорового способу життя – набагато пізніше, але вікові зміни овалу і інших частин обличчя відбудуться у кожного. Тим, кому необхідно виглядати молодо і на всі 100%, допоможе підтяжка обличчя або фейсліфтінг (ліфтинг обличчя).

Що таке фейсліфтінг

Багато знаменитостей бажають приховувати, але досвідчене око пластичного хірурга бачить, що більшість артистів, зірок естради, селебрітіс, а сьогодні і політиків, чудово виглядають, так як не з чуток знають, що таке фейсліфтінг.

Підтяжка обличчя – це група різних методик, основними завданнями яких є збереження і продовження молодості обличчя, усунення ознак його старіння і комплексів з цього приводу, повернення впевненості у власних силах, підвищення життєвого тонусу та поліпшення самопочуття.

Фейсліфтінг може не все, але багато чого. Йому під силу:

 • розгладження складок шкіри і глибоких мімічних зморшок;
 • усунення грудок Біша, птозу щік з відновленням овалу обличчя;
 • корекція форми підборіддя;
 • пластика повік, підтяжка лоба з підйомом брів, підйом зовнішніх куточків брів зі зменшенням вираженості (гусиних лапок»;
 • позбавлення від другого підборіддя, «бульдожих щік».

Ці зміни відбуваються завдяки видаленню надлишку підшкірної жирової клітковини, вкороченню певних м'язів, висіченню надлишку шкіри.

Сучасні методи підтяжки обличчя

Сьогодні операційна підтяжка обличчя може виконуватися 3 способами:

 1. Шкірна рітідектомія. Класична кругова підтяжка обличчя, коли відбувається ліфтинг підшкірної жирової клітковини, з подальшим висіченням і підтяжкою шкіри. Шви знімають через 10-12 днів. Ефект видно через 2-3 місяці і тримається він протягом 5-8 років.
 2. Сучасна ратадектомія зі СМАС-пластикою (поверхнево м'язово-апоневротічної системи) обличчя. Сучасна методика, яка підтягує не тільки шкіру, але і видаляє зайву підшкірно-жирову клітковину, а також зміщує поверхневий м’язово-апоневротичний шар. Завдяки цьому обличчя виглядає природно. Шви знімають на 12 день. Ефект видно за 2-3 місяці і тримається він 12-15 років.
 3. Ендоскопічний фейсліфтінг. Малотравматична методика, найчастіше застосовується для пластики верхньої та середньої частин обличчя, підходить для пацієнтів в віці 30-45 років. Ендоскопічна підтяжка обличчя показана при незначному опущенні тканин і збереженому тонусі шкіри. При значних змінах знадобиться класична кругова підтяжка обличчя. Дренажні трубки видаляють за добу, а компресійну пов'язку знімають за 8-10 днів. Ефект видно за 3 місяці і тримається він 12-15 років.

Наш підхід

Підтяжка обличчя здатна не тільки повернути обличчю бажані риси та форму, а й прибрати зморшки. Наші пластичні хірурги поєднують традиційні методи кругової підтяжки обличчя із сучасними. Зупиняються на тому методі, який буде ефективнішим саме для вас.

Також ми можемо рекомендувати своїм клієнтам проводити декілька операцій за одну анестезію. Ви можете звернутися за підтяжкою обличчя, а наші спеціалісти запропонують зробити відразу і підтяжку повік. Тоді результат буде ціліснішим, ефективнішим, і помітнішим.

До/після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Чому обирають Grace

БЕЗПЕКА

Тривалість операції залежить від її методу і триває від 1 до 3 годин. Вона проводиться під контролем повністю автоматизованого надсучасного анестезіологічного обладнання та команди лікарів. Операцію завжди проводять два високопрофесійних хірурга (основний і асистуючий). Обов'язковим є предопераційне обстеження та консультація анестезіолога для допуску до операції, адже для нас важливе ваше здоров'я.

Реабілітація

Перші 1-2 доби ви проведете у нашій клініці під наглядом спеціалістів та персональної медсестри. Дієтичне меню клініки сриятиме більш швидкому і легкому відновленню організма. А для комфортного заживлення рекомендовано проводити реабілітаційні процедури, які доступні у клініці.

СЕРВІС

Увесь час вас супроводжуватиме персональний менеджер, забезпечуючи конс'єрж сервіс та який забезпечить доступ до лікарів 24/7 навіть після того, як ви залишите клініку. А ваш персональний водій від Grace за вашим бажанням відвезе вас на операцію та з на Tesla.

Про Grace

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Вадим
Сімонов

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
34 роки хірургічної практики

Вартість послуг

Ціна операції з підтяжки обличчя залежить від об'єму втручання і включає:

 • всі необхідні передопераційні обстеження;
 • палату інтенсивної терапії;
 • анестезію;
 • операцію з підтяжки обличчя;
 • компресійна пов'язка;
 • комфортний одномісний стаціонар з індивідуальним медичним доглядом та харчуванням;
 • післяопераційний догляд (включаючи перев'язки перші 10 днів після операції);
 • річний медичний супровід.

  *у разі придбання операційного пакету - консультацію вже включено у його вартість

 •  
  Назва послуг
  Вартість
  1
  Консультація пластичного хірурга з підтяжки обличчя
  1900 грн*
  2
  Підтяжка середньої частини обличчя
  від 4500 євро
  3
  Підтяжка обличчя і шиї
  від 6000 євро

  Питання - відповіді

  Як мити голову після операції?

  У перші 5-7 днів після операції потрібно утриматися від миття голови. Далі процедура миття голови повинна нагадувати аналогічну процедуру у салоні краси - ви сидите відкинувши голову назад. Адже треба уникати попадання води на рубці. Наш медичний персонал готовий допомогти вам у цьому коли ви будете приїзджати на перев'язки до нашої клініки. Також наші спеціалісти не рекомендують сушити волосся феном перші два тижні. Краще висушити природним шляхом.

  На скільки років вистачає результату після підтяжки обличчя?

  Операція лише корегує вікові зміни на обличчі на невизначений термін, але це не означає, що операція зупиняє природнє старіння. Результат операції тривалий і стабільний до 10-15 років та залежить від індивідуальних особливостей клієнта.

  Які можуть виникнути ускладнення після підтяжки обличчя?

  У післяопераційному періоді можливі утворення гематом та набряків. Але в нашій клініці лікарі зводять ці ускладнення до мінімуму ще перед операцією. Ми проводимо комплексні обстеження вашого організму аби виключити усі можливі ускладнення. Якщо стан вашого здоров'я не дозволяє цього, то ми переносимо операцію на той час, який потрібен на його відновлення.

  Що входить в пакет операції з підтяжки обличчя?

  Пакет операції "Підтяжка обличчя"
  включає:

  1. Передопераційні консультації:

   • консультація пластичного хірурга
   • консультація анестезіолога
   • консультація гінеколога

  2. Стандартний пакет аналізів

  3. ЕКГ (відповідно операції)

  4. УЗД (відповідно операції)

  5. Рентген дослідження (відповідно операції)

  6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

  7. Палата інтенсивної терапії

  8. Операція

  9. Анестезія

  10. Стаціонар

   • палата
   • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
   • персональна медична сестра
   • індивідуальне дієтичне харчування

  11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

  12. Річний медичний супровід

  Додатково включено у вартість пакету:

  13. Компресійна пов'язка (1 комплект)

  Показання до підтяжки обличчя, як правило, виникають після 45, але у деяких проблеми можуть вимагати не тільки апаратної, але і хірургічної корекції вже з 30 років.

  Протипоказання до хірургічного фейслифтингу

  Операційна підтяжка обличчя протипоказана при наявності:

  • множинної алергії на середники для місцевої та загальної анестезії;
  • дерматологічних проблем на обличчі;
  • тяжких захворювань ендокринної системи;
  • тяжких захворювань внутрішніх органів;
  • епілепсії, деяких психічних хвороб;
  • онкологічних захворювань;
  • порушень згортання крові.

  Вагітним і та жінкам, що годують грудьми в хірургічній пластиці обличчя буде відмовлено, і запропонована одна з безопераційних методик фейсліфтингу.

  Чому київські знаменитості роблять фейсліфтінг в Клініці Grace

  У нас працюють тільки досвідчені і з чудовою репутацією пластичні хірурги, дерматологи-косметологи та лікарі інших спеціальностей.

  Для кожного клієнта Клініки Grace складається індивідуальна програма корекції і догляду, в тому числі і вдома, яка однозначно поверне і буде підтримувати молодість обличчя, шиї і зони декольте..