Чистка обличчя V.S. пілінг у Grace Clinic

Здавалося б, дві найпопулярніші косметологічні процедури, але викликають стільки питань! Найголовніші з них: для чого ці процедури, чим відрізняються і як зрозуміти, яка потрібна саме вам. Косметологи Grace Clinic з радістю внесуть ясність та проконсультують вас з урахуванням індивідуальних особливостей вашого обличчя.

Обидві процедури спрямовані на красу шкіри. І після проходження курсу обидві подарують вам чудовий ефект, залежно від потреб вашої шкіри.

Пілінг обличчя

Направлений на відлущування ороговілих клітин епідермісу та стимуляції їх оновлення. Залежно від глибини та виду кислот, пілінги подарують шкірі рівний колір і сяйво, освітлять пігментні плями, зменшать глибину зморшок тощо. Однак пілінги не такі ефективні у разі наявності закритих комедонів, а при запальних елементах на шкірі, їх проводити можна не завжди. І тут у бій вступає процедура чистки обличчя.

Чистка обличчя

Ця процедура найчастіше підійде власникам жирної та проблемної шкіри: залози, що виробляють занадто багато шкірного сала, швидко забруднюються і запалюються. Чистка обличчя чудово очистить пори та зменшить акне та висипання. Також позбавить секрету сальних залоз та інших забруднень, скупчення яких провокує запалення та появу висипань.

У будь-якому випадку, підбір процедур та будь-які маніпуляції зі шкірою краще проводити у досвідчених лікарів-косметологів Grace Clinic у Києві!